Налитое яблочко• 12 января 2024

Дівчатка, хто в Британії зараз, як познайомитись із королівською родиною?

Працюю в супермаркеті, мені 26. Поки молода і свіжа хотіла б познайомитись з кимось із британської родини. Щоб ніби ненавмисно хтось побачив мене і закохався
Хто знає де вони ходять, гуляють? Всім дякую
Ушла и Пришла• 12 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь
У Чарльза вже не стоїть
Це + чи -?

Вільний митець• 12 января 2024
І да, Гарі вже писав одній з наших форумчанок.
Добрая свекровь• 12 января 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Це + чи -?
Заземлення
Вільний митець• 12 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Заземлення
А вы в темі😄
Ластовиння• 12 января 2024
У меня был знакомый, один Граф потомственный, но он спился, а потом его забрали пьяным на фронт, хрен его знает что с ним...
Гадаю_По_шнуркам• 12 января 2024
Там ще є принци Едвард та Ендрю, хтось з них сімєянин гарний, а хтось в педофілії замішаний, не пам´ятаю. Там на місці вже розберетесь
КвартираЧья• 12 января 2024
Ответ дляВинник
Конечно. Слышали что-то о Меган Маркл?
Автор тоже известная актриса, которая имеет общих друзей с Гарри?
волосатое стекло• 12 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Не трогайте королевскую семью. Наслаждайтесь пособием, я Вас умоляю.
Какое там пособие ,его нет . Бриты жадные
Гадаю_По_шнуркам• 12 января 2024
Ответ дляволосатое стекло
Бріти розумні. Вийшли з цієї шаражки ЄС і годують тільки себе, а не всяких орбанів

Moon shine• 12 января 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
ааааа) я недавно звідти. Англійця гарного не зустрічала, наші красивіші хлопці. Букенгемський палац уявляла більшим. Нічого в тій Англії робити)
ви повернулися:? чи дыйсно там такы виплати великы? моя знайома поперетягувала батьків,свекрів....кажуть,що ще такої шари не бачили
Самохвалова• 12 января 2024
Так они ж там все старые страшные пердуны.
А вам только 26.
Грамотний хвіст• 12 января 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Проедьтесь голой на белом коне
На манер леди Годивы ?
Душка-свекрушка)))• 12 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
На манер леди Годивы ?
Ага, просто что то вспомнилась))
Вбигудях• 12 января 2024
О, тут на форуме одна сидеда повариха с палаца. Лук у них резала да сплетни нам писала.
Бриджит_Фрикандо• 12 января 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Андрюха не путьовий
Срочнокпсихологу• 12 января 2024
Ответ дляMoon shine
Виплати на мене і дитину 624 фунти були. Так, я повернулася, в мене сімейна віза, є родичі, але країна не моя абсолютно. Так, жити можна, але дууже далеко від України. Багато було причин. Хтось мріє туди попасти, але я не хочу. Більшість живе там у спонсорів (чужа родина), то взагалі капец, надивилася такого за півроку...
Бриджит_Фрикандо• 12 января 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ми дружимо з сербською родиною, вони з Балкан тікали в війну... Нас постійно підтримують , пропонували прихисток, але я була в Англії, відпочивати було цікавожити ...ні не мож... Коли друзі нам пишуть то: beautiful Ukraine, beautiful Ukraine.
Moon shine• 12 января 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
А безкоштовна вища освіта є?
Твердая валюта• 12 января 2024
Ответ дляMoon shine
А безкоштовна вища освіта є?
Ні,тут всі беруть кредити на навчання. Безкоштовна освіта є в Німеччині

Moon shine• 12 января 2024
Ответ дляТвердая валюта
Ясно, а потім віддають по 10 років?
Твердая валюта• 12 января 2024
Ответ дляMoon shine
Ясно, а потім віддають по 10 років?
Віддають довго з процентами, але вираховувати з зарплатні починають коли заробляєш певну суму за рік
Moon shine• 12 января 2024
Ответ дляТвердая валюта
Дякую. Загалом, країна дорога? Маючи мінімалку і виплати чи можна собі дозволити піти в перукарню, наприклад. Чи все дуже скромно?
Moon shine• 12 января 2024
Ответ дляТвердая валюта
Я так і думала. Кабала як і в нас . Проценти. Кредити
Moon shine• 12 января 2024
Ответ дляТвердая валюта
Тепер зрозуміло чого туди потягнула знайома пенсіонерів батьків і свкрів. Бо виплати пенсії. Знімають будинок. Спонсори їх вигнали по суті бо дуже шумні діти( вселамали і трощили). А вона вертатися не хоче категорично. Каже, що назавжди вже осяде.
Твердая валюта• 12 января 2024
Ответ дляMoon shine
Так, дуже. Особливо оренда і транспорт. На продукти майже такі самі ціни як і в Україні. Інколи навіть дешевше. В Лондоні дуже дорога оренда і важко знайти житло, бо його мало і на нього черга бажаючих. В маленьких містах ціни на житло вполовину менші, але й зарплати також менші.
Твердая валюта• 12 января 2024
Ответ дляMoon shine
З осісти тут ще може бути проблема, бо українські візи не мають можливості на отримання пмж. Лише якщо ваша знайома перейде на робочу візу або візу дружини
Moon shine• 12 января 2024
Ответ дляТвердая валюта
Вона заміжня. Втекла від чоловіка але офіцяйно одружена. А робоча віза- вона прибирає в готелі. Тобто професії особливої не має.
Срочнокпсихологу• 12 января 2024
Ответ дляMoon shine
А безкоштовна вища освіта є?
Не скажу точно, але дитина в 6 років пішла в школу там, гарна, як мені казали, якщо порівнювати з іншими.