Мрію про космос• 13 января 2024
Чи дуже небезпечний пришиїчний карієс?
Помітила каріозну маленьку точку над зубом, біля десни. На холодне, солодке ітп ніяк не реагує і в цілому не турбує. Щойно прочитала, що це дуже небезпечно і можна так зуба лишитися. До лікаря потрапити зможу тільки через 2 тижні, тепер не знаю, що робити.. може у когось таке було? І скільки ви так ходили?
Пенек Возмездия• 13 января 2024
Ходила кілька місяців , а потім воно стало помітно при посмішці і я полетіла до стоматолога , все ок , ходжу роблю профілактику , він їв підшпакльоаує поліркє , недавно замінила на нову ,
Мейк-ап форева• 13 января 2024
У мене почався ще до війни, так і ходила, лікар казав зарано щось робити, а оце нещодавно треба вже пломбувати було. Поставили пломбу та й по всьому. З ниткою якоюсь там.
Ой, Автор! Це я про клиновидний дефект. Не знаю чи це одне і те саме.
Смайликівна• 13 января 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Нет, это разные проблемы
Продавчиня кіз• 13 января 2024
У меня все жевательные зубы погнили и выпали, а началось именно с пришеечного кариеса.. Самый опасный, коронка зуба прямо отламывается и отлетает.
Мрію про космос
• 13 января 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
( І який час Ви так ходили? Тобто зовсім не лікували?
Вчителька з мікрорайону• 13 января 2024
Ответ дляСмайликівна
Да, так можно лишиться зуба
Але не за 2 тижні це точно.
Відморожена• 13 января 2024
За 2 тижні нічого страшного не буде. Записуйтесь і йдіть спокійно до лікаря.
Якщо забити і не лікувати, то справді з часом буде дірка і багато розсверлять. Я так втратила зуб.
Продавчиня кіз• 13 января 2024
Ответ дляМрію про космос
зовсім
Карусель-весель• 13 января 2024
У меня зубов 5 с этим были.
Это высокая кислотность желудка.
Лечила, один зуб даже дважды.
Скорость развития зависит от многих факторов. Но две недели обычно нормально
Это высокая кислотность желудка.
Лечила, один зуб даже дважды.
Свекруховна• 13 января 2024
Ответ дляnavariya
Користуйтесь японськими зубними пастами - і про стоматолога, найближчим часом забудете)
Покажіть, будь ласка, якими саме. Їх багато. І де можна придбати?
Ответ дляСвекруховна
Не багато. Японські - один виробник. Apagard. Я не продавець, просто, випадково дізналась. Так, дорогувато, але мабуть, того вартує))Купувала на промі - надійно і безпечно)) З безкоштовною консультацією))
Свекруховна• 13 января 2024
Ответ дляnavariya
Дякую Вам