Ліньки гуглить• 13 января 2024
Постійно щось вишукую в дітей
Маю якийсь розлад і бачу мене накриває. Маю чоловіка, роботу і двох прекрасних здорових дітей. Але я постійно в них щось мацаю, щупаю в все таке. Дуже боюсь раку. Щось не так - відразу біжу до лікаря, на аналізи чи узд. Мені кажуть все ок. А я думаю, от може лікар некомпетентний, може щось не додивився, аналізи може заскоро здала і все таке.
Я вже так втомилась. Мені світ не милий.
Здається живи і радуйся, все прекрасно - чоловік, діти , робота, друзі. Так ні, в мене постійна апатія, бо мої думки зайняті якоюсь фігньою.
Чоловік свариться, каже не дай Боже щось будуть якісь симптоми я тими аналізами я й так нічого не зроблю крім того що діти скоро мене зненавидять.
Якщо щось знаходжу і йду на УЗД чи на аналізи то з полегшенням видихаю що все ок. Але через кілька днів знаходжу собі новий прикол для переживання.
Як не одне то інше. Це не дає мені сили ні жити, ні радуватись життю, нічого
СкрипяСердцем• 13 января 2024
Значит робота у вас мало часу займає Треба на ще одногу роботу треба влаштуватися, а краще на 2
Карма хамелеона• 13 января 2024
Консультація невролога/ психіатра. Можливо Вам давно вже треба приймати антидепресанти.
Рожки-да-ножки• 13 января 2024
Почитайте, как диагностируется рак и лечите свои неврозы у специалиста.
Ласковая_львица• 13 января 2024
Теж думаю, шо треба більше роботи. Або роботу з більшою відповідальністю. Тоді Вам хоч за ті нерви платитимуть
САМ_ТАКОЙ• 13 января 2024
Невротичний розлад, іпохондрія. Що ви хочете почути? Це треба лікувати - психіатр, психотерапевт або самотужки боротися і пристосовуватись в періоди затишшя та загострень.
Володарка мрій• 13 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Людям з тривожністю це не допоможе.
Ви з тих людей, що депресію вважають просто лінощами?!
Ліньки гуглить
• 13 января 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
А як діагностується?
Рожки-да-ножки• 13 января 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
А як діагностується?
Гистологическое исследование, сбор биопсийного материала и заключение врача онколога.
Карма хамелеона• 13 января 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
А як діагностується?
Вже неправильний підхід. Вас зацікавило як діагностується рак,хоч для цього є лікарі, і Ви проігнорували другу частину повідомлення,де сказано,що Вам треба лікування.
Ліньки гуглить
• 13 января 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Ні, наприклад я помітила якусь гульку- все то рак, відхилення від референтних значення теж саме. Лікар каже що все в нормі, але ні. Йду перевіряти родимку, навіть не так , виключати страшний діагноз, і так завжди.
Чоловік свариться, що люди мають куча бід, а внас все слава Богу добре, але я ніяк не вспокоюсь
Рожки-да-ножки• 13 января 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Я вам написала, как это в нормальных условиях происходит
То, как у вас - это отдельная история с паранойей и неврозом.
Безпринципова• 13 января 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Автор, нічого смішного не бачу, тільки прооперували дочку-підлітка, рак щитовидки,
«Внезапно», як говорять,
Нічого не предвещало(
«Внезапно», як говорять,
Нічого не предвещало(
Ліньки гуглить
• 13 января 2024
Ответ дляБезпринципова
«Внезапно», як говорять,
Нічого не предвещало(
«Внезапно», як говорять,
Нічого не предвещало(
А як виявили? Скільки їй років? Най одужує
Безпринципова• 13 января 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Виявили случайно, в жовтні,
Педіатр відправив на огляди до 4х лікарів - потрібно була довідка для школи.
Виявили аж з 3го узі,
Аналізи щитовидки були в нормі до речі,
Із віддалених симптомів (не знаю чи пов‘язано напряму) - нестабільні місячні, низький феритин, вага трохи понизилась
Виявили аж з 3го узі,
Аналізи щитовидки були в нормі до речі,
Безпринципова• 13 января 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Дякую
Безпринципова• 13 января 2024
Дуже є велика проблема в нашій країні як і вбагатьох інших, що нема толкових обстежень і профілактики на жаль
Ліньки гуглить
• 13 января 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
І я така, але сама розумію, що це мені треба лікуватись.
Я тоже розумію, але ніяк не дійду. Все думаю що пройде. Але не проходить. Завидую людям які не страдають як я такою дурнею.
Безпринципова• 13 января 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Я не думаю, що ви страждаєте дурнею,
Я думаю навпаки - правильно хоча б раз на рік всій сім‘ї проходити обстеження по можливості основні, узі, аналізи, мамографію, але всього не обстежиш на жаль
Ліньки гуглить
• 13 января 2024
Ответ дляБезпринципова
Я не думаю, що ви страждаєте дурнею,
То правда, але в мене то нерви. Бо. Я наприклад щось намацаю в сина і ходжу по лікарях з ним, коли мені вже 3 лікарі скажуть що все ок, починаю обдивлятись доньку і так по колу. Якщо не знаходжу нічого, що насторожує починаю повертатись до старих вже обстежених справ і накручую себе по новому
Голубка миру• 13 января 2024
Я такая же, только ищу его уже у всех ((((( у меня постоянно что то болит (
Безпринципова• 13 января 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
У нас так і є - як мінімум з 2-3 лікарями треба порадитись, щоб узнати діагноз та потрібні ліки, я це ще з дитинства дитини засвоїла, коли 1 лор приписав антибіотик від отиту, а інший лор - сказав треба просто пробку у вусі прочистити 🤷🏻♀️
Та й сама не раз з цим стикнулася
Ліньки гуглить
• 13 января 2024
Ответ дляГолубка миру
Блін, і як ви з цим всім справляєтесь. ?
Розумієте в мене вже дійшло до того, що я не можу дивитись спокійно кіно щоб щось не думати, сидить обідаємо за столом всі, а я роздивляюсь дітей , їх шию, вуха, здалеку, ніби щось шукаю. То просто вже якийсь маразм .
Коли реально потрібно щось уточнити то вже встидно до лікарки дзвонити, певно тоже пончла що я дурна.
Лама_мама• 13 января 2024
Я така сама, і добре розумію вас автор. Життя як зіпсоване щастя, бо ти не можеш через цю іпохондрію ним насолоджуватись, живеш в постійному страху. Я так одного разу замучила онкологів, ходила просила, щоб мене ще раз подивились або якесь дослідження назначили, то одна лікар на мене накричала аж, сказала, що якщо собі таке надумувати постійно, то не дивно, що воно буде. Але іпохондрики зрозуміють, це не легко просто відпустити, ніби твій мозок непідконтрольний і постійно вишукує нове щось.
Ліньки гуглить
• 13 января 2024
Ответ дляЛама_мама
Так , і дуже важко з цим жити. Може ви звертались до психіатра чи психолога?
Лама_мама• 13 января 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Ні, але він мене чекає))) Мій терапевт періодично мене до нього направляє, треба йти 😊
Кондуктор маршрутки• 13 января 2024
Само не мине. Йдіть до психіатра. У вас невроз, іпохондрія. Ви цим псуєте і своє житття, і дітей. Чим раніше звернетесь, тим краще. Проп´єте ліки і думки погані минуть
Голубка миру• 13 января 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Так и живу , щас мне кажется у меня болит под мышками , а у сына шея странная , наче опухла с одной стороны