Штора с кисточкой• 13 января 2024
2 роки після пологів, шрам від розриву став рожевим
Був білим… це нічого? Не болить
Іллюха Перчик• 13 января 2024
Зараз кажуть що в нас в Україні,всіх без розбору кесарять,що б здерти побільше бабла.
КапитанльнаЯ• 13 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Це ж чудово, я за кесарево доплачувала в свій час. Зараз навіть шраму немає
Язикувата Хвеська• 13 января 2024
Все норм. У мене також був білий, став рожевий, малопомітний. Огляди не пропускаю, якби щось було не так, то лікар би сказав.
Rocka Rolla• 13 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
А у мене 2 КР безкоштовно, так що ні
Іллюха Перчик• 13 января 2024
Ответ дляRocka Rolla
А у мене 2 КР безкоштовно, так що ні
Якщо роблять всім бескоштовно то звісно що ні.Але для чого його всім роблять???
Почемучка• 13 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Де його всім роблять? В нашому пологовому тільки за природні пологи, кр у крайньому випадку.
Xвостокрутелка• 13 января 2024
Ответ дляПочемучка
Я теж хотіла кесарево, мені відмовили. Сказали щоб сама народжувала, але підчас перейм терміново зробили, бо було лобне положення і сама я не змогла народити.
Опля Картопля• 13 января 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Бо, якщо немає медичних показань, то краще ж звичайно, щоб дитинка пройшла через родові шляхи, як це закладено природою.
Почемучка• 13 января 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Мені не відмовили, бо було тазове положення. Але пропонували спробувати самій, я не захотіла ризикувати.
Іллюха Перчик• 13 января 2024
Ответ дляПочемучка
Значіть мені надали невірну інформацію,добре що ви уточнили.
Xвостокрутелка• 13 января 2024
Ответ дляОпля Картопля
З одного боку так, це правильно. Я порівняла перші пологи коли сама народжувала та другі, коли була операція, то я легше операцію перенесла. Набагато швидше відновилась.
Опля Картопля• 13 января 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Розумію.
У мене перші пологи 12 годин - це 1997 рік. Та другі- 16 годин, в 2003 р. Та тоді вже була епідуралка, слава яйцям)))
Xвостокрутелка• 13 января 2024
Ответ дляОпля Картопля
Розумію.
В мене перші більше 20 годин були, це жах, під кінець, лікарі вирішили робити кесарево, але тоді почались потуги. Тяжко було, ще й до кінця не дочистили, чистили на наступний день, без знеболювання, ледве витримала, більше місяця ледве ходила. Тяжка жіноча доля 😁