Однозначно• 01 марта в 00:39
Щось я не маю сил для спорту. Фігура астенік. Худощава, але після 40 росте живіт
І тіло стало як желе
Що не вистачає? Треба силові чи кардіо?
Що не вистачає? Треба силові чи кардіо?
1
Телячі ніжноСті• 01 марта в 01:58
Кардіо+силові. Звісно, що дефіцит калорій( це плюс). Рухатися більше. Щоб вдень було 10000 кроків.
Я тому і добираю на біговій доріжці. Але не бігаю, а ходжу контролюючи пульс 125-135.
Мені бажано 5 кг прибрати. Вважаю їх зайвими. І мені також не подобається живіт. Мені скоро 48 років.
Я тому і добираю на біговій доріжці. Але не бігаю, а ходжу контролюючи пульс 125-135.
Мені бажано 5 кг прибрати. Вважаю їх зайвими. І мені також не подобається живіт. Мені скоро 48 років.
2
Алгонавт• 01 марта в 08:26
Ответ дляПушкининиана
Треба меньше їсти. Вдвічи. От і все.
Чтобы совсем упасть. Я такая же, худая, живот появился после 40. Уходит, если совсем мало есть. Но тогда еле ходишь
А що таке?• 01 марта в 09:44
Ответ дляАлгонавт
Чтобы совсем упасть. Я такая же, худая, живот появился после 40. Уходит, если совсем мало есть. Но тогда еле ходишь
Так нужно правильно питаться, и никакого живота не будет. Мне 45 и у меня живот лучше чем был в 30 . Плоский, даже рельеф немного есть
Янгол в камуфляжі• 01 марта в 09:55
Ответ дляТелячі ніжноСті
Кардіо+силові. Звісно, що дефіцит калорій( це плюс). Рухатися більше. Щоб вдень було 10000 кроків.
Я тому і добираю на біговій доріжці. Але не бігаю, а ходжу контролюючи пульс 125-135.
Мені бажано 5 кг прибрати. Вважаю їх зайвими. І мені також не подобається живіт. Мені скоро 48 років.
Я тому і добираю на біговій доріжці. Але не бігаю, а ходжу контролюючи пульс 125-135.
Мені бажано 5 кг прибрати. Вважаю їх зайвими. І мені також не подобається живіт. Мені скоро 48 років.
До чого тут дефіцит калорій?Автор не написала, що має зайву вагу
Ви гадаєте, що всі худнуть?
Ви гадаєте, що всі худнуть?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу


