Леди_на_драндулете• 14 января 2024
5 років назад здала на права, поїздила максимум місяці 4, тоді невелике ДТП
Їздити я перестала, я й до цього боролась зі своїм страхом, а це ДТП взагалі відбило охоту
Пройшов час і чоловік каже, що треба їздити , що це необхідний навик , а я прямо не можу, мене сама думка в стрес вганяє
І я не відношусь до тих дівчат які прям бачать себе лише в авто, комфорт і все таке
В мене автомобіль і водіння це асоціація лише зі стресом , а зараз його геть не хочеться
Я всіляко відтягую цей момент і думаю як мені добре в трамваї, таксі, коли чоловік везе
Але чоловік насів конкретно
Як побороти страх і паніку ? Я прямо не знаю, аж плакати хочеться
Хоча з мамою їздою в мене й не було проблем , а саме проблема в моєму страху і ще я не дуже гарно орієнтуюсь в місцевості , я називаю це топографічним кретинмзмом і я боюсь через це натупити за кермом
Може щось з психології треба прочитати, щоб це пропрацювати? Дайте корисні поради хто через це проходив дякую
Але чоловік насів конкретно
Мию вікна у мороз• 14 января 2024
Не будете сідати за кермо - нічого не поборете.
Раджу машину з коробкою автомат, не великого розміру, але високу.
Леди_на_драндулете
• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
механика?
Зараз ні, тоді була механіка бале саме щ цим проблем не було
В мене невпевненість в собі і страх аварії , якихось страшних ситуацій
Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
вы на автомате ездили?
какая сейчас, если не секрет?
ГороховаЯ• 14 января 2024
Я не можу нічого порекомендувати, бо сама я тільки вчусь водити і страху нема. Хочу скоріше їздити на тачці. Але в мене є подруга, котра здала на права і навіть їздила, але також відчувала стрес. Вона відмовилась водити машину і це її право. Мені здавалось це дивним, але коли послухала її аргументи зрозуміла, що не всім дано водити і нема сенсу змушувати людину, має бути бажання. Тому хочу підтримати вас. Якщо все ж ви не зможете справитись з цим моментом, це ваше право і нема тут нічого кримінального.
Мрію про пончик• 14 января 2024
Как я Вас понимаю, для меня каждая езда огромнейший стресс, правам 11лет, так и не езжу, максимум в АТБ рано утром когда нет машин. Думаю, был бы автомат, уже б разъездилась.
ДолькиКабана• 14 января 2024
Наймите инструктора поездите с ним , а потом сами по знакомым маршрутам одна и так день за днем страх начнёт отступать . У всех страх не думайте что вы какая-то особенная , я тоже переживала даже ладошки были мокрые
ШобВам_КакНам• 14 января 2024
У меня был страх только в первый месяц, пока не привыкла смотреть одновременно и на знаки, на светофор, в зеркала, на пешеходов. Сначала это было трудно и я выезжала в 5 утра просто поездить по городу, ни машин, ни пешеходов. Запоминала дорогу до работы, парковалась. Потом уже не так страшно было ехать в потоке машин, уже представляла, что дальше.
Вилосипедниця• 14 января 2024
Точ-в-точ ситуация моя
Только я не вожу уже лет 10
И аварии не было по-сути, мудак мигнул фарами, типа меня пропускает. А потом решил не пропускать, и я слегка царапнула крыло
С психологом работала, без успеха. Ключевое - нельзя было делать паузу(
Послушаю, может вам что-то посоветуют
Только я не вожу уже лет 10
Послушаю, может вам что-то посоветуют
ГоловнаЯ• 14 января 2024
Дайте собі срок, 3 місяці, наприклад, або більше, і потроху цей час катайтеся. Якщо стах мине, то добре, якщо ні, то ну його, не насилуйте себе.
Плету интриги• 14 января 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я взяла декілька уроків водіння із жінкою автоінструктором, і це мені допомогло побороти страх. Вона наскільки спокійно і доступно все пояснила, що зараз я себе не уявляю без машини. Раніше коли їхала, у мене навіть у плечі щось замикало від страху.
Непонятно• 14 января 2024
По теме - у вас есть несколько маршрутов, по которым вы ездите постоянно (как и у любого человека). Садитесь с мужем и пару раз проезжаете по этим маршрутам, запоминая все нюансы. Где возникают у вас вопросы или спорные ситуации- просите пусть муж объяснит в каких ситуациях как реагировать.
Все. Сначала ездите только по этим маршрутам. Через месяц вы себя будете уже чувствовать уверенно и можно расширять свои границы - когда вы не будете отвлекаться на мелочи, у вас будет хватать времени, чтобы рассмотреть все знаки и сориентироваться в незнакомых местах
Огірок та Помідорчик• 14 января 2024
У меня кретинизм топографический, с наличием навигатора это вообще не проблема) не всем дано водить
Попробуйте еще раз, нет так нет
Elena-Evelina• 14 января 2024
Якщо Ви в Києві можу дати контакт класного інструктора, який мені дуже допоміг. А, взагалі, якщо Вам не хочеться, то навіщо? Я просто мріяла про водіння, мені снилось як я їду за кермом. І я реально кайфую від водіння, в будь-яку погоду.
Поддакиваю иногДА• 14 января 2024
Я їздила не один рік і все було добре, виїжджала з найскладніших ситуацій, але одного разу зробила дуже тупе ДТП, ще й за кордоном. Після цього був дуже сильний страх і паніка, допомогло тільки через силу виїжджати потроху, а потім змусити себе не думати про погане.
Elena-Evelina• 14 января 2024
Ответ дляНепонятно
Вот вообще не советую в случае автора возобновлять вождение с мужем. Лучше взять инструктора, который все спокойно расскажет и покажет
ЗаведУющая• 14 января 2024
Только садиться и ездить, иначе не попустит. У меня права с 2006 года, тоже попадала в аварию, после год не могла сесть за руль, потом подруга убедила, села, потом опять перерыв. Вобщем сейчас вынуждена возить ребёнка в школу ежедневно,живём в селе заграницей, с транспортом не понятно, да и буду уверена, что не прогуливает,т к. подросток. А так тоже мне не комфортно и стрессово, машина хорошая автомат и лишний раз не хочется куда либо ехать.
Elena-Evelina• 14 января 2024
У мене також було ДТП, дуже легеньке, тьотя в мене вʼїхала, її вина. Але страх був після цього. Якщо Вам дійсно хочеться знову за кермо, то зробіть так:
- пару уроків з гарним інструктором
- потім ставте собі маленькі цілі: сама в магазин поряд з домом, десь на нову пошту і т.д.
- тримайте дистанцію, не перевищуйте швидкість, не відволікайтесь в телефон
- стало страшно, запанікували, включили аварійку, постояли, зібрались з думками і спокійно поїхали.
І подумайте про те як Ви будете собою пишатись, що Ви це змогли!
- пару уроків з гарним інструктором
Леди_на_драндулете
• 14 января 2024
Ответ дляНепонятно
А вы права после 2 лет поменяли без проблем? Несмотря на дтп?
Все норм
Леди_на_драндулете
• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
вы на автомате ездили?
какая сейчас, если не секрет?
Їздила на механіці
Зараз кіа паркетник автомат
Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Їздила на механіці
Зараз кіа паркетник автомат
это машина мужа и он хочет что бы на ней учились но не ездили постоянно?
Леди_на_драндулете
• 14 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Ні, це така в мене буде
Ms. Похвала• 14 января 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ні, це така в мене буде
она уже куплена стоит или в планах?
Леди_на_драндулете
• 14 января 2024
Ответ дляElena-Evelina
Ну якби зараз війна і на чоловіків сильно покладатись мабуть не можна і треба розраховувати на себе
Коли чооовік під боком, то звісно це не конче необхідно для мене
Ще думаю раптом доведе кудись закордон переїхати , а в багатьох країнах без авто не обійтись , якось так
Дайте контакти , будь ласка
Elena-Evelina• 14 января 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Дайте контакти , будь ласка
Напишіть мені у приватні повідомлення, дам контакт. Я через такі самі доводи сіла за кермо. Чоловік просто купив мені машину і сказав - вчись, права вже були. Вчилась минулого року взимку і в блекаут. То зараз мені вже нічого не страшно😅
Непонятно• 14 января 2024
Ответ дляElena-Evelina
Не могу знать, какой у автора муж. Со своей колокольни написала, т.к. мой спокойный, уравновешенный. Я очень любила ездить за рулем, когда он рядом по-началу. У меня страх отступал, знала, что если растеряюсь, он подскажет.