Матраскин Брат• 14 января 2024
Хто будував сімʼю з чоловіком, коли була суттєва різниця в віці? Пошкодували?
Чи ні? Суттєва, то 9+ років.
МеняАЖтрусит• 15 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Зараз інших варіантів немає. До цього були стосунки з однолітком невдалі, бо він повернувся до колишньої дружини з донькою.
Тому ще дуже обережно ставлюсь до чоловіків, які з колишніми дружинами в хороших відносинах. Хоча раніше вважала це класно..
А у теперішнього колишня дружина закордоном, там у неї вже нова сімʼя.
Ого, там ще колишня?
А діти?
Колишня виїхала від війни і знайшла там нове щастя?
У вашого обранця на цьому фоні може бути безліч тарганів в голові.
Вік то взагалі фігня на цьому всьому фоні.
Принаймні з дітьми не поспішайте.
А якщо добре разом - то живіть собі.
А діти?
Принаймні з дітьми не поспішайте.
А якщо добре разом - то живіть собі.
МеняАЖтрусит• 15 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Так, сумніваюсь. Якби було 20, то певно б була з ним, але без дітей тривалий період, аби зрозуміти точно. А в моєму віці часу не так вже й багато, аби придивлятись. Бо з роками не молодію, а дітей хочу.
Нагальна проблема сучасності - мобілізація. Діти - це добре і класно, але бажано щоб батько був поруч живий та здоровий.