Матраскин Брат• 14 января 2024
Хто будував сімʼю з чоловіком, коли була суттєва різниця в віці? Пошкодували?
Чи ні? Суттєва, то 9+ років.
Вишня на торті• 14 января 2024
Ответ дляНехай щастить
Да, подсознательно так оно и есть. Это будет мой 3-й брак
Ну тогда может у вас все и будет работать, если вы заняли такую позицию и вам это подходит, быть девочкой, ища поддержку у папы
Нехай щастить• 14 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Да. Мы вместе почти 2 года. И я с ним очень счастлива
Морская свинка• 14 января 2024
Ответ дляНехай щастить
Он сразу сказал, что даёт мне полную свободу. Он хочет жениться на мне, чтобы дать мне и моему ребенку защиту и статус
Если так, то это прекрасно.
Рядом адекватный человек и это главное, а что будет потом не важно.
Матраскин Брат
• 14 января 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
В вас немає почуттів.
Не звязуйтесь. Бо добра не буде.
Коли є почуття, то на думку оточуючих начхати.
Не звязуйтесь. Бо добра не буде.
Я вже будувала відносини суто з огляду почуттів. Що потім ледь від такої любові втекла. Тепер думаю головою в першу чергу.
Нехай щастить• 14 января 2024
Ответ дляМорская свинка
Если так, то это прекрасно.
Сейчас я могу сказать, что очень его люблю. И это правда
Рассказница• 14 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Ну я написала свої критерії, виходячи зі своєї ситуації. Для мого оточення 10 років, то суттєво. Всі рідні критикують.
він молодший?)
МеняАЖтрусит• 14 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Тоді шукайте багатого в першу чергу.
Бо все решта має свої нюанси.
Багатого то потім спадщина буде вам та дитині.
Бо все решта має свої нюанси.
Матраскин Брат
• 14 января 2024
Ответ дляIsa Dora
Вам 20?
Вам бы к психологу) я даже представить её могу чтоб кто-то мог критиковать мой выбор
Якщо ви вирішили посваритись та знайти опонента, щоб когось опустити, то в житті таким займайтесь і до психологів відправляйте, а не в інтернеті проявляйте таку сміливість.
Морская свинка• 14 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Знаете , тут такое дело...
Я 20 лет прожила с человеком, с которым мы никогда друг друга не любили. Оба женились думая головой. В итоге развелись, когда повлюблялись. Я вышла замуж, а у него не сложилось с той любовью, думаю что сложится с кем-то другим
Так что наверное без чувств тоже не то...
Матраскин Брат
• 14 января 2024
Ответ дляElenaEvteeva
Мне 36, мужу будет 50 в июле. Вместе 16,5 лет. Когда женились я была студенткой, а он врачом. Ну он врачом и остался. А я тоже врач, но защитила диссертацию, зав отделения, пишу докторскую, имею около 10 докладов в год, в т.ч. на международных конференциях знаю три иностранных языка. Чесно говоря, мне с ним давно не интересно. Не знаю, разница в возрасте или это разные характеры. Живём не плохо, но я не могу сказать, что счастлива. Чтоб разводится, так тоже не хочется, вче все равно со своими тараканами. Дома он тоже немного инертный, но он таким и был, пока не пнешь, сам ничего не сделает. Когда мне было 20, в 33 врач мне казался прямо мега супер, в 30 я защитила диссертацию и у меня пошла карьера вверх, а он так и топтался на одном месте. Понимаю, что смогу защитить докторскую, мне светит должность медицинского директора, а он так и будет врачом, уже и пенсия не за горами. Не могу сказать, что я его не уважаю. Просто я расту, мои проблемы тоже растут, а его проблемы остались такими же как и 16 лет назад. Несмотря на разницу в возрасте, я его переросла.
Могу что ответить, что он прекрасный отец.
Ну и ещё могу отметить, что выглядит лет на 40, особо не парится на жизни,как в сыр в масле катается, всемво всех отношениях прекрасно функционирвет. Нами всегда в медицинской тусовке восхищаются, какая красивая и крепкая пара. Я тоже неплохо выгляжу, как бы красивая и худая, но явно не на 20 ))) и его всегда называют муж такой-то, а не, наоборот, жена такого-то.
Но очи бачила, що брали.
Я к тому, что не от разницы в возрасте зависит будете ли Вы счастливы или нет
Но очи бачила, що брали.
Дякую, що поділились своєю історією.
Матраскин Брат
• 14 января 2024
Ответ дляУказка
Автор скільки Вам років і скільки чоловіку?
32. Чоловіку 43.
Примарочка• 14 января 2024
В школі та в юності не мала популярності серед однолітків, друзі хлопці були, дівчача компанія, а от романтики нуль. Зате завжди друзі батьків або старші друзі мого старшого брата робили компліменти, казали, що в мене золотий характер та таке інше. І мені цікаво було в компанії батьків, не тікала після першого столу в кімнату, а брала участь у всіх розмовах та слухала їх розповіді.
Якось подумалось, що напевно і якщо хтост полюбить мене, то чоловік буде старший.
Але ні, мій чоловік мені зустрівся на три роки старший.
Пишу каліграфічно• 14 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
32. Чоловіку 43.
много.... мне б в мои 48 нафиг не нужен дед 59 лет... у меня муж был на 3 года моложе меня.... но это ваша жизнь.... первые лет 10 будет норм, а там....
миссДавеча• 14 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Он младше? Не обращайте внимания - они завидуют
Матраскин Брат
• 14 января 2024
Ответ длямиссДавеча
Ні, старше.
миссДавеча• 14 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Я рахуюсь з думкою оточення і це нормально, бо якби була впевнена, що все буде добре, то робила б як вважаю за потрібне. В мене в цій ситуації впевненості немає.
Тогда не надо. И дело не в возрасте.
Если сомневаетесь то точно не надо.
Указка• 14 января 2024
Я важаю, що зв’язуватися не варто. Якби Ваш вік зараз був 20-22, а чоловіку 30-31 то можна ще було б про щось говорити. Якщо Ви згодні сама через 10-20 років тягнути на собі дитину, його, то можете сміливо виходити заміж. Я так розумію, що особливого достатку в нього немає, тому на безбідну старість немає чого розраховувати. Через декілька років почнуться проблеми в ліжку і Ви молода жінка, вимушені будете, щось із цим робити. Та й багато, але, якось мінусів більш ніж плюсів.
Матраскин Брат
• 14 января 2024
Ответ длямиссДавеча
Тогда не надо. И дело не в возрасте.
Если сомневаетесь то точно не надо.
Так, сумніваюсь. Якби було 20, то певно б була з ним, але без дітей тривалий період, аби зрозуміти точно. А в моєму віці часу не так вже й багато, аби придивлятись. Бо з роками не молодію, а дітей хочу.
Матраскин Брат
• 14 января 2024
Ответ дляУказка
Я погодилась на пропозицію, але тепер вже почала сумніватись. То добре, що розпис одразу не планували, а вирішили на весну перенести. Маю час зважити всі «за» і «проти».
Матеріально вище за мене, але не мільйонер. Тобто сімʼю забезпечить, в бідності не будемо, але й це не питання шикувати. Має дві квартири, машину, працює дистанційно і заробляє поки що ок.
Комиссия50%• 14 января 2024
Ответ дляБегущаяпо
Должно - нічого. А як воно буде, ніхто не знає. Мій чоловік дуже різко здав в 50 років. Так здав, що в мене, вже теж немолодої жінки, досі трохи шок.
І не можна скидати цей найголовніший момент з планування - чим більше різниця в віці, тим більше шансів, що старіння людини поруч прийдеться ще на молодість жінки.
Є виключення, є 60-річні живчики. Є ті, хто своїх молодих жінок переживають.
Якщо ваш чоловік дуже різко здав, то у нього зявились ендокринні проблеми, йому до андролога потрібно. Все, що ви написали - депресія, відсутність сексу, важкий на підьом - це симптоми проблем зі здоров´ям.
На ютубі є класне відео (рашистське, правда, але лікар-грузин) з лікарем-андрологом, називається ’Что возбуждает мужчин? А если не стоит?’ - Александр Дзидзария, воно аж 2,5 години, але настільки цікаво лікар розповідає про проблеми чоловіків, та й по таймкодам нецікаве можна пропустити. Він розповідає, що не треба думати про вік, а треба вирішувати проблеми зі здоровям і особливо, коли ці проблеми з´явилися різко.
Але вам самій потрібно буде виштовхати чоловіка до андролога, бо в депресивному стані важко це зробити, вважайте, що ви зробите це для себе.
Крім того, на айхербі повно усіляких рослинних тоніків для чоловіків, які додають сил. Можливо і з них розпочати.
Морская свинка• 14 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Ну не такие плохие данные у него.
Если при этом ещё любит Вас и вообще человек хороший, то очень даже не плохо.
У Вас есть очередь из желающих миллионеров моложе Вас ? И вообще, на сколько реально Вы можете рассчитывать на мужчину ’получше’ ? Я к тому, что разница в 11 лет не на столько большая , если мужчина закрывает все остальные вопросы. Еслиб была разница в 15 лет , я бы точно сказала нет.
Матраскин Брат
• 14 января 2024
Ответ дляМорская свинка
Ну не такие плохие данные у него.
Зараз інших варіантів немає. До цього були стосунки з однолітком невдалі, бо він повернувся до колишньої дружини з донькою.
Тому ще дуже обережно ставлюсь до чоловіків, які з колишніми дружинами в хороших відносинах. Хоча раніше вважала це класно..
А у теперішнього колишня дружина закордоном, там у неї вже нова сімʼя.
Морская свинка• 14 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Уберите мысли про бывшую и реально оцените
1. Уверены ли Вы на 100% в том , что он Вас любит и достойно к Вам относится.
2. Его финансы. Но по тому что написали вполне нормально
Значит если по первому пункту всё хорошо, то не сомневайтесь. Всё будет хорошо.
Бегущаяпо• 14 января 2024
Ответ дляКомиссия50%
В чоловіка вже інвалідність. Які там айхерб тоніки )))
Пластилин_Колец• 14 января 2024
Если вам 35, а ему 45 то еще норм. Но когда вам будет 45, а ему 60 - вот это уже сложно.
Морская свинка• 14 января 2024
Ответ дляПластилин_Колец
До этого ещё дожить нужно.
Пластилин_Колец• 14 января 2024
Ответ дляМорская свинка
До этого ещё дожить нужно.
Ну вдруг автору как раз по возрасту 40-45, то уже дожили значит 😀
ПоЗиТиВнАя• 14 января 2024
Семью не строила, но в 38 был опыт отношений с мужчиной на 18 лет старше. Ну его нафик! ))) Сейчас муж старше на 6 лет, полёт нормальный, но в принципе можно было и помоложе )))
БезникаЯ• 15 января 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Навіщо за таких взагалі виходити?
Було 18, дурна, життям побита, вліз в довіру типу притворявся добреньким вміло а потім вже показав який він і лишив всього. Розсварив з мамою, забирав всі мої зароблені типу говорив що в общі а сам свої борги за мій рахунок покривав. Хитрий був і старше більше чим на 20 років