Матраскин Брат• 14 января 2024

Хто будував сімʼю з чоловіком, коли була суттєва різниця в віці? Пошкодували?

Чи ні? Суттєва, то 9+ років.
Домашка• 14 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Ну я написала свої критерії, виходячи зі своєї ситуації. Для мого оточення 10 років, то суттєво. Всі рідні критикують.
Вам бы научиться иметь своё мнение.
Не вашим родственникам с ним жить, а вам.
Идите по зову вашего сердца.

Кудлата хмаринка• 14 января 2024
Ответ дляБегущаяпо
Коли старіють разом люди приблизно одного віку - то не так відчувається. А коли жінка 45-річна, а чоловік 60-річний, ця різниця може дуже відчуватися.
Начнём с того, что пост автора о разнице 9 лет. Мой муж старше меня на 12 лет. Мне 40, ему 52. Что именно должно чувствоваться в моей семье?
автор Матраскин Брат • 14 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Подруга вийшла заміж за чоловіка там різниця між ними 17 років. Спочатку було весело і нормально, але коли вона народила дитину (дуже хотілося їй) то виявилося що чоловік вже втомлений і в нього онуки старші за дитину. Короче чим старше чоловік тим їй важче бо чомусь здоров´я уже не те, і багато інших причин. Тепер дивлюся на неї - молода жінка а поряд з нею старий чоловік, і характер у нього вже як у діда. Ну вона дівчинка доросла і сама знала куди і навіщо йшла заміж.
Ось і я за це боюсь, що коли народиться дитина, то я підтримку не отримаю. Але з іншого боку я її і від чоловіка свого віку можу не отримати, то не загадано.
Але якщо чоловік старший, то йому і на голову дитина маленька, то важче, ніж в молоді роки.
Э-велин@• 14 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Тут тема была 30+ разница. Вот это разница. А 10+ зависит только от человека. Ни только за возраст выходят замуж. Если человек, например, эгоист или жлоб или агрессивный, то какая разница, старше он иди ровесник ваш?
Кудлата хмаринка• 14 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Такое, что не все друзья будут одного возраста с партнером. Мой муж старше меня на 13 лет, у него есть друзья, старше его на 7-8 лет, соответственно, они старше моих родителей. Мне реально не о чем с ними говорить и скучно, и у них свои проблемы - взрослые дети, внуки на подходе итд
Может проблема не в возрасте, а интересах и уровне образования? Или о чем вы хотите с ними разговаривать? О тик-токе?
автор Матраскин Брат • 14 января 2024
Ответ дляДомашка
Вам бы научиться иметь своё мнение.
Идите по зову вашего сердца.
Я йду думаючи головою, а не лише серцем.
Якби йшла по зову серця, то вже була б розлучена і з дитиною.
Вишня на торті• 14 января 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
А вы об огороде и консервации хотите разговаривать?
БезникаЯ• 14 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Не вона а він педофіл
Кудлата хмаринка• 14 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Так приведите мне пример тем на которые они разговаривают, а вам неинтересно?

Вишня на торті• 14 января 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Выше
Чудовий каламбур• 14 января 2024
Первый муж был на 12 лет старше, разошлись через 3 года. Женились в молодости. не жалею. так как мне сей час 44 ему 56 и вижу , что это грусть печаль. Хотя у человека и дети маленькие и выглядит вроде не дряхло и жена можно сказать еще с большей разницей. Но общее впечатление и мироощущение грусть печаль.
БезникаЯ• 14 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Вони більше первістка чекають а друге в другій сім´ї то не має того трепету, очікування. То вже все не то і не так як треба
Э-велин@• 14 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
В моем детстве у нас в доме такая пара была. Асе за спиной их обсуждали постоянно, что он сильно старше. Их дочь монго возраста, мы в одной песочнице играли, и я вообще этих обсуждений не понимала. Вокруг взрослые и они взрослые, какая разница.
А когда уже выросла и замуж вышла, как то приехала домой, к маме, и они шли на встречу, старый ели шаркающий дедушка лет 75, и рядом довольно молодая стройная женщина лет 45 может, но выглядела хорошо.
Тогда до меня дошло .
Бася Фельдман• 14 января 2024
Ответ дляБезникаЯ
Не вона а він педофіл
Друзья так шутят, счастливая пара, кстати:
- Ты в таком-то году что делала?
- В школу пошла
- А я срочку служил, вот я педофил, блин, солдатом на дитё позарился!
Seehund• 14 января 2024
У моих родителей 10 лет разницы до сих пор не развелись.
Бегущаяпо• 14 января 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Должно - нічого. А як воно буде, ніхто не знає. Мій чоловік дуже різко здав в 50 років. Так здав, що в мене, вже теж немолодої жінки, досі трохи шок.
І не можна скидати цей найголовніший момент з планування - чим більше різниця в віці, тим більше шансів, що старіння людини поруч прийдеться ще на молодість жінки.
Є виключення, є 60-річні живчики. Є ті, хто своїх молодих жінок переживають.
МеняАЖтрусит• 14 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
10 років то взагалі ні про що.
Суттєва - це покоління, тобто 20+ років.
Хоча знаю випадки де під 30 років різниця. Разом досить довго і доволі щасливо. Класика жанру - доктор та медсестра, службовий роман переріс в офіційний шлюб.
МеняАЖтрусит• 14 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Тому і запитую, який у кого досвід.
Досвід різний. Якщо у вас справжні щирі взаємні почуття то які варіанти?
Живіть разом поки все ок. Потім буде потім.
Кудлата хмаринка• 14 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Выше
У вас нет детей? Или вам в принципе неинтересны разговоры на простые земные темы? Так они во все возрасты одинаковые: друзья-кумовья-дети-школы-универы. Если вам интересно по клубам мужиков снимать - так такие интересы с вами и одногодки не все разделят)

Вишня на торті• 14 января 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Вы очень странная женщина
МеняАЖтрусит• 14 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Их родители будут значительно старше ваших, друзья другое поколение, другие воспоминания, разговоры, шутки, реально иногда ощущение, что ты забрел в клуб «кому за»
Ну в нас серед друзів чимало сімей розпались і чоловіки зараз з малолєтками губастими. Також мало спільного в інтересах з нами.
Кудлата хмаринка• 14 января 2024
Ответ дляБегущаяпо
А вы не сдаете? Застрахованы от сдачи?) Молодеете с каждым днем?
Кудлата хмаринка• 14 января 2024
.
МеняАЖтрусит• 14 января 2024
Ответ дляЭкспертиза
Якщо жінці 35, а чоловіку 44, то то фігня
А коли жінці 50 а чоловіку 60 то часто чоловік молодше виглядає.
Кудлата хмаринка• 14 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Вы очень странная женщина
Не я
Isa Dora• 14 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Вам 20?
Вам бы к психологу) я даже представить её могу чтоб кто-то мог критиковать мой выбор
МеняАЖтрусит• 14 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Я рахуюсь з думкою оточення і це нормально, бо якби була впевнена, що все буде добре, то робила б як вважаю за потрібне. В мене в цій ситуації впевненості немає.
В вас немає почуттів.
Не звязуйтесь. Бо добра не буде.
Коли є почуття, то на думку оточуючих начхати.
Isa Dora• 14 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Рано вам ещё отношения заводить, рано
Кидстаффовка• 14 января 2024
Ответ дляМатраскин Брат
В тому то і справа, що нормальні люди орієнтуються на себе, а ви орієнтуєтесь на оточення.
Вас 10? Чи скільки?
Бо мене з років 15 не колише що думають інші
МеняАЖтрусит• 14 января 2024
Ответ дляБезникаЯ
Вік, почав з роками говорити навіть що місце йому повинна поступати бо в нього вік і все одно що я була вагітна вже. Секс раз дві неділі або місяць бо стояти перестав, останньою краплею стало що геть за людину вже не рахував бо всі жінки і нього були стерви і я найбільша з них а він сохнути почав по замужній коханці що пропонувала йому лишатися в тому ж статусі коханця.
Навіщо за таких взагалі виходити?