Малая еще та• Изменено 15 января 2024

Чи варто продавати будинок, щоб був взніс на іпотеку в Києві?

Від прабабусі дістався будинок. На питання - де знаходимось, скільки років було бабусі, хто вона по знаку зодіаку - і решту безгуздих питань відповідати не буду.
Знайшли покупця, можу отримати 500 тис. Цього вистачить на деяку частину від вартості квартири. Домовленість поки що ніяк не задокументована.
Але я сумніваюсь...це місце, де пройшло все моє дитинство. Коли приїду на поминки - не буде навіть в кого зупинитись...поностальгувати...згадати...
Будинок знаходиться в Кіровоградській області. Їхати недалеко - але він же не буде просто так стояти - алкашня розстаскає на цеглу.
Тобто коли я продам будинок - все дитинство буде відрізане. З розуму сходжу, не знаю, що робити...
Хвиля ВПО вже пройшла, орендарів знайти важко. Прабабусі не стало два місяці тому.
Всіх підсаджую• 15 января 2024
а що таке ’взніс’?

Кицюююня• 15 января 2024
Я бы не продавала. Поставьте сигнализацию и попробуйте найти кому сдать. Люди ищут поверьте.
В каком селе?
автор Малая еще та • 15 января 2024
Ответ дляКицюююня
В каком селе?
Яка різниця в якому селі?
Кицюююня• 15 января 2024
Ответ дляМалая еще та
Яка різниця в якому селі?
Большая.
автор Малая еще та • 15 января 2024
Ответ дляКицюююня
Большая.
60 км від Кропивницького
найближчий районний центр за 25 км
Меряю линейкой• 15 января 2024
Ответ дляМалая еще та
60 км від Кропивницького
найближчий районний центр за 25 км
Не знаю что у вас за дом, но для этой локации 500тыс грн звучат очень не плохо.
Анти-анонім• 15 января 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Афигенно звучит)
автор Малая еще та • 15 января 2024
Ответ дляМеряю линейкой
я знаю
але там і будинок шикарний
батьки і я дуже допомагали
Кицюююня• 15 января 2024
Ответ дляМалая еще та
60 км від Кропивницького
найближчий районний центр за 25 км
Вы странная)) или думаете, чтт сейчас все ломанутся Ваш домик искать и грабить?
Не хотите Совета, не пишите вообще.
А то начинаются ломки.

автор Малая еще та • 15 января 2024
Ответ дляКицюююня
Не хотите Совета, не пишите вообще.
А то начинаются ломки.
добре, я вас послухаю
ВсеПроВсехЗнаю• 15 января 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
а що таке ’взніс’?
Без взнісу у Києві ніяк, кожен знає
автор Малая еще та • 15 января 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Без взнісу у Києві ніяк, кожен знає
от дуже смішно
Меряю линейкой• 15 января 2024
Ответ дляМалая еще та
я знаю
але там і будинок шикарний
батьки і я дуже допомагали
Шикарный он там очень не надолго, если не жилой.
Да и так держаться за стены учитывая нынешнюю реальность не стоит.
ТаПрямТам• 15 января 2024
Будинок продайте, поки є покупець, в кредит не влазьте під час війни
Вчителька з мікрорайону• 15 января 2024
Продавайте, поки купують.
ніколи такого не було• 15 января 2024
Ответ дляМалая еще та
от дуже смішно
Реально смішно. ’Взніс’ ще такого не чула
Чекаю завтра• 15 января 2024
Автор, продавайте, не тримайтесь за те, що минуло. Хай в пам´яті залишаться теплі спогади, а гроші допоможуть придбати перспективніше житло.
Фиктивная• 15 января 2024
Продавати.
Маєте шанс.
Наступного покупця,можливо,і не знайдете.
Коли хатина і садиба будуть доглянуті,акуратні,нові власники дьатимуть про земельку-повірте,і вам буде приємніше.
Ніж приїжджати і дивитись на облуплені сиіни,вибиті шиби і кропиву в людський ріст.
Бабуся не заслужила такого вілношення.
А доглянути ви фізично не зможете.
Біль втрати трішки з часом стихне,кріпіться;співчуваю вашій втраті.
побольшомусекретику• 15 января 2024
Продавайте, будинок потребує постійного догляду, не думаю що ви будете їздити туди раз чи 2 на місяць, в літом ще частіше, щоб доглядати

svetolino• 15 января 2024
Ответ дляМалая еще та
Яка різниця в якому селі?
Продавайте! Якщо не маєте можливості наглядати за ним то краще продати. Буде так як ви кажете обнесуть дуже швидко. И без догляду почне все рушитись. Ми ідемо до батьків на могили на один день. Вранці приїхали ввечері поїхали. Дуже швидко все міняється все меньше знайомих лишається. Ковід, війна . Якщо купите квартиру то будете часто згадувати бабусю бо там буде часточка її . Сил вам!!!думаю що бабуся буде рада що спадок пішов на добре діло.
Тумба-юмба• 15 января 2024
Звичайно продавати , у чоловіка декілька років тому померла мама і залишився будинок. Це такий геморой, то поїдь газ ввімкни, то щось пофарбувати, то ще якась робота. Коротше, якщо зараз не продасте, то прийдете до цього рішення через рік- два точно
ВсеЧетко• 15 января 2024
Продавати, колись вагалися, не могли ціну скласти, розсипався, бо 70 км туди ганяти щоб підтримувати, косити, набридло. З часом розібрали місцеві що можна, дах провалився.Тепер нічого не маємо, не їздимо ,щоб не бачити той занепад. Так і заросло.
автор Малая еще та • 15 января 2024
Ответ дляsvetolino
Дякую дуже
Мозговая пилочка• 15 января 2024
Ответ дляТумба-юмба
То тому шо то спадщина чоловіка. От я свій будинок в якому виросла не знаю як буду продавати якщо що .
Радикальная• 15 января 2024
Ответ дляВсеЧетко
У нас майже приблизно так сталось. Ми всі далеко, мама тільки близько до села бабусі. Але було таке, як у автора, як я приїду, то куди я піду. Але вже за один сезон були видимі зміни, коли не опалювали будинок. Потім одного разу приїхала, зайшла в двір і побачене привело в шок. Все, що було металеве, а його було багато, то все зникло.... От тоді і вирішили, що потрібно щось робити. Та сталося все якось само собою, 2014 рік, приїхали дуже далекі знайомі зі сходу, то їм майже за безцінь і віддали ту хатину. Коли приїжджаємо на могилки, то заходимо до сусідів. Запрошують і нові жителі, але вже воно якесь чуженьке. Але хатина стоїть, покошено, охайно хоч зовнішньо. У вас просто мало часу пройшло. Якщо ви там не плануєте жити і т.д, то продавайте
Тумба-юмба• 15 января 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Ну так він теж страждав , що то батьківська хата в якій вирос , але зараз сам розуміє що треба продавати
Не худа ні разу• 15 января 2024
Авторе, тільки продавайте в найкращий сезон. Наприклад - травень , чи коли у Вас найгарніше. Мій чоловік нам з донькою наказав продавати тільки в 40° спеку. І щоб покупці приїхали в обід на автобусі
автор Малая еще та • 15 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Не худа ні разу• 15 января 2024
Ответ дляМалая еще та
Насправді він правий, у нас на подвір´ї багато тіні в цей час і в будинку без кондиціонерів не спекотно