КинДза• 1 час назад
Ви б народжували в 40+
Цікаво позитивні історії
Мания-Величия• 1 час назад
Ни в коем случае. Мне 43, сыну 18. Опять в памперсы, площадки, садик, школа...
Борисфенка• 1 час назад
Народила в 43, старшому сину було майже 20.
В 10 років дитини - війна почалася, чоловік на фронт, ми 5-й рік в біженстві.
Хтозна, чи позитивна це історія, але як є.
Люблю порядок• 1 час назад
Так, але у чоловіка вже всьо , а я у свої 42 ще абсолютно здорова і фінансово забезпечена, але але
Забрызжу ядом• 59 минут назад
Я родила в 41, сейчас ребенку 3. Тяжело очень и морально и физически.
220В• 57 минут назад
Мне 42, нет однозначно. Себя жалко да и подростковый возраст ребенка в мои 60 я уже не переживу
Барвіночка• 56 минут назад
Ответ дляБорисфенка
як є, нажаль.
я народжувала дітей 2006,2016. Палнувала 2026. Але я за війну постаріла морально, якщо не дай Бог вагітність, піду на переривання. Нормальну дитину навряд народжу. Да і теж просвіту нема, хтозна куди тікати.
Розбещена цяточка• 56 минут назад
Нет. Есть конечно и хорошие истории
Но я считаю не надо оно уже в этом возрасте
А с возрастом еще и риск всяких генетических поломок выше
2 ребенка родила в 35 , рас у ребенка
Дама_с_коготками• 56 минут назад
Я в 35 и 40 родила. Всегда хотела 3 детей. Но думала, что вот если бы раньше родила первого и второго, то и третий был бы тоже.
А вчера мне гинеколог говорит - о супер, все идеально, давайте на третьего. Я в растерянности, муж в шоке, аж боится сексом заниматься. Старшая дочка , ей 15, поддерживает, а младшая, сказала, что уйдёт из дома ,🤣.
Было бы интересно узнать, вхожу ли я в 1% женщин на земле, которые в 50 могут забеременеть естественным путем. Но страшно...
Борисфенка• 55 минут назад
Ответ дляБарвіночка
як є, нажаль.
То двоє вже є, хоча б їх витягніть. Чоловіки нині - тут він є, а тут вже нема, на себе тільки всі надії.
MacOS-ница• 53 минуты назад
Ответ дляДама_с_коготками
Завжди було цікаво, нащо троє дітей. Якщо скучно, можна рибок завести. Та і навряд Ви у такому віці завагітнієте, тож скажіть чоловіку, щоб не боявся, 50літня мама це смішно і тупо.
Барвіночка• 53 минуты назад
Ответ дляБорисфенка
теж так думаю, досить, відстрелялась.
Борисфенка• 51 минуту назад
Ответ дляДама_с_коготками
Я в 54 роки на УЗІ ходила, живіт рости почав, чоловік за 3 місяці до того у відпустці був. Думала посивію ;)
УЗІстка добра жінка, каже ’Зараз вагітності нема, але оваріальний запас ще є’. Чи й не радість
Ответ дляБорисфенка
Ви молодець , що народили. Це сплвнована вагістність чи ні? Мені зараз 43 і от якби заввгітніла, то народила б.
Простецкая• 45 минут назад
Ответ дляЗабрызжу ядом
Родила в 38, безумно тяжело по сравнению с 29ю-первый ребенок. После 40 уже не захотелось бы точно
Борисфенка• 45 минут назад
Ответ дляSmusish
Незапланована, клімакс чекала. І тут зальот, довелося заміж виходити, чоловік дуже хотів, в нього ще не було. Думаю, він на 8 років молодший, і старшому сину вже 20 майже, допоможуть,якщо що.
Ага, не так сталося, як гадалося. Але дитя росте мені на радість.
Простецкая• 44 минуты назад
Ответ дляMacOS-ница
Бред, вы сама рыбка
Кукусикиииииии• 42 минуты назад
Меня мама родила в 42, я выросла и я бы никогда, так как она, не хотела бы
Родила в 23. На этом финиш
Все отлично, сейчас живу для себя и любимого человека
Маленькие дети- ни за что
Родила в 23. На этом финиш
Маленькие дети- ни за что
Elena-eedc• 42 минуты назад
Ответ дляДама_с_коготками
Мама моей подружки в 54 лет сидела в очереди на аборт и увидела свою бывшую ученицу, на вопрос а, что ты здесь делаешь, Танечка?’, ученица ответила ’то же самое, то и вы, Валентина Ильинична’. Может и анекдот, но я слышала из первых уст.