ПуГоФФка• 15 января 2024
Как вы справляетесь со стрессом?
Как вы справляетесь со стрессом, кроме успокоительных. Уже не могу, все время переживаю, ничего не помогает( только успокоюсь на несколько мин и потом опять негативные мысли..
Valechka-mk• 15 января 2024
Психотерапия + таблетки, добавки для улучшение самочувствия и покрытия дефицитов
Невловимий Джо• 15 января 2024
Не нагнетаю сама себе нервы. Спокойно на все реагирую. Живу по принципу- чему быть, того не миновать.
Пс я в Украине.
Заместитель Анонима• 15 января 2024
Спорт тогда, какая-то активная деятельность.
Хотя таблетки для того и придуманы.
Замурмишка• 15 января 2024
спорт, музика, прибирання, просто переключити себе, в мене ще й наречений думає йти служити, на тижні буде спілкуватися зі знайомим
Занимаюсь дома фитнесом почти каждый день, до мокрой футболки, начала именно потому, что крыло нереально. Помогает. Еще стараюсь выходить 10000 шагов,если позволяет обстановка в городе.На ночь магний. Бифрены, адаптолы не помогли, от травяных успокоительных просто вялая и раздражительная.
Галя-краля• 15 января 2024
П´ю інколи, коньяк з колою, або лікер якийсь, або таблетки заспокійливі або займаюся прибиранням.
Замурмишка• 15 января 2024
Ответ дляwind-d470
яке місто у Вас?
Птица секретарь• 15 января 2024
Дорами, алкоголь, солодощі. Поки були не травмовані коліна, гарно знімав стрес пінг-понг та багатокілометрові піші прогулянки. Наприклад, дійти пішки з Троєщини на Борщагівку. Поки дійшла, ноги вже так болять, що не до стресу. Це без жартів.
Пишу вірші, дорого• 15 января 2024
Цветы выращиваю, изучаю таро, проращивание котов двух, читаю, смотрю фильмы, сериалы ,шо угодно чтобы отвлечься,но всё равно это не всегда помогает..
Невгамовна• 15 января 2024
Обратитесь к психологу, пройдите когнитивную терапию, она как раз о том, как научиться не накручивать себя негативными мыслями.
Ой, я майже рік так жила, перестала спати нормально, їла часто і багато, погладшала і реально думала лише про одне, що мені все набридло і нічого не хочу. Уявляєте, навіть з роботи хотіла звільнитися, бо не могла там перебувати ні хвилини. Знаю, що загнала себе реально критично була, но дякуючи подрузі, яка принесла мені Хоміонервін і заставила почати його приймати, а ще потягла мене на танці, . Зараз практично вже той стан, який був раніше. Препарат ще буду приймати точно, з ним мені набагато краще, як завершу курс, буду бачити по відчуттям. А віскі з колою і солодощі - можна для задоволення, але не як антіпересант. В Хомвіонервіні ігнація, амбра і ще щось. Погугліть.