Фрикаделька• 15 января 2024

Мне 40, родить. После панических атак с аортальной регургитацией

Доброй ночи. Жизнь была нелёгкой, позади брак длинною в 20 лет, трое детей. Развелись. Тяжёлый развод. Панические атаки тяжелые были. Лежала в больнице. Антидепрессанты пью уже год. Пароксетин 2 таблетки, уже до полторы снизила, очень боюсь повтроений. Встретила человека. Полюбили друг друга, поженились. Все говорят о том, что нужен совместный ребёнок. Он очень хороший человек. Понимаю, что нужен. Но не знаю как смогу сойти с таблеток, а вдруг потом как сойду, забеременею и снова атаки....боюсь,..аортальная недостаточность на клапане , сказали, что можно вынашиваьь и рожать... к тому же 41 будет в апреле, лишнего веса нет, детям 20 лет, 11 и 6. Возможно ли беременность....
Фима Собак• 15 января 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Суррогатная мать вам в помощь.
Яка сурогатна мать? А хто буде виховувати?!
Пригаю-цибаю• 15 января 2024
Ответ дляФрикаделька
Нет
В нього тепер троє, хай радіє, що немає недосипу, бутилочок, криків і прочих прекрасних моментів)))
Мадам Подлинник• 15 января 2024
Ответ дляТворческий типаж
Я дивлюсь на своїх подружок кумів
Їм по 45-47
Вони ось і зараз зібралися і машиною в Італію
Десь постійно їздять
Діти в них 20-22 роки дорослі
А в мене як не соплі так ларвнгит
Ну , не всім по Італії їздити.
Творческий типаж• 15 января 2024
Ответ дляФрикаделька
Вот и у него детей нет
То у вас. Є троє
Нах воно треба
Ой жах
Ці соплі памперси
На коляски по сорок тисяч тратити ((
Допоможіть знайти• 15 января 2024
Ответ дляТворческий типаж
Другий раз заміж вийшла
Старшому 16
В чоловіка другого дітей не було
Ага. Понятно. Это я бы на вашем месте не родила, а на своëм - аж бегом. Советчицы такие советчицы)
Творческий типаж• 15 января 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Ну , не всім по Італії їздити.
Ну в Буковель їздили на лижі
А я не поїхала
Бо мій з соплями і температура
Пригаю-цибаю• 15 января 2024
Ответ дляТворческий типаж
То у вас. Є троє
Нах воно треба
Ой жах
Ці соплі памперси
На коляски по сорок тисяч тратити ((
А стан у автора не стабільний. Післяродова депресія у багатьої буває, автору точно буде нелегко.
Жирафовое варьенье• 15 января 2024
Ответ дляТворческий типаж
Боже
Нашо
Мені ось 47
Сину сім , я хочу лягти , а треба скакать з ним уроки вчити
Важко дуже
Мне 44. Детям 24 и 18.
Маленький ребенок - страшный сон.
Начинаются уже возрастные гормональные качели, хочется отдохнуть, да просто ночью спать, а не вставать постоянно к малышу.
Творческий типаж• 15 января 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
То я здорова і забезпечена від а до я
І я і мій другий чоловік
У автора ж миш повісилась
Допоможіть знайти• 15 января 2024
Ответ дляФима Собак
вона і буде.
З горіха зерня• 15 января 2024
А гроші є ростити всіх дітей? ЯЩО ЩО, САМА ПОТЯГНЕТЕ?
Carin• 15 января 2024
Автор, ну это не с нами на форуме надо обсуждать.
А с Вашими лечащими врачами - кардиологом и психиатром.

Они -то ко ’всем’ присоединились?
Допоможіть знайти• 15 января 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Ви б до дітей чоловіка від попереднього шлюбу так би ставилися?)
Оцененная• 15 января 2024
Ответ дляФрикаделька
Думали об этом
А що тут думати?
Це єдиний адекватний варіант. Чоловік готовий викласти 20 тис. у.е?
Творческий типаж• 15 января 2024
Ответ дляCarin

Они -то ко ’всем’ присоединились?
Вона ніколи не чула таких назв
Люди сказали їй -треба
Думаю там і ті троє дітей не знають що таке театр лижі Буковель червона ікра
Жирафовое варьенье• 15 января 2024
Ответ дляКопирайторша
Мене просто виносять такі теми.. Я вам можу назвати мільйон причин чому це дуже дурна ідея і при цьому не бачу жодного аргумента ’за’. Весь час доки ви пили таблетки - ваші яйцеклітини були в вашому організмі, плюс у вас і без того вже немалий вік та зношений організм (попередніми пологами, важким життям, + є серйозні діагнози). Ви маєте дуже високий ризик народити дитину з генетичними вадами.. Ви готові до цього? Плюс ви і так мама в постійній депресії. Зараз ви відмінете препарати - звідки ви знаєте як це проявиться? Трьом іншим дітям ви вже все дали, що мали б?
И плюс на все это наложить гормональный беременный фон🙈
Пригаю-цибаю• 15 января 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Пост номер 9 відповідь на все. І здається мені, так воно і є. Не бачу сенсу спілкуватися нам всім з людиною у такому стані. То без толку. Там уже сурогатне материнство в задумі. Хоча старпост було про рожать самій.
Допоможіть знайти• 15 января 2024
Ответ дляТворческий типаж
То я здорова і забезпечена від а до я
І я і мій другий чоловік
У автора ж миш повісилась
А де ви таке прочитали - про матеріальний стан автора? Фантазія підказала?
Из Виа-гры• 15 января 2024
Так вы с аортальной недостаточностью троих родили
После шести ни-ни• 15 января 2024
«Все говорят, что очень нужен совместный ребенок»((( вам бы к психологу.
Творческий типаж• 15 января 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Перелік болячок підказав
Я наприклад в свої 47 не знаю жодного того слова що воно таке
Допоможіть знайти• 15 января 2024
Ответ дляТворческий типаж
Вона ніколи не чула таких назв
Люди сказали їй -треба
Так і ви - лише з розповідей подруг)
Пригаю-цибаю• 15 января 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Так я і не виходила заміж, в кого є діти. Бо не хочу ніяких дітей від другого шлюбу. А він одружився, то хай приймає родину. Бо автор і діти родина, а він приєднався, або прийняв всіх.
Творческий типаж• 15 января 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Так і ви - лише з розповідей подруг)
Не з подруг , а тут з автора слів
Бо я в свої 47 вперше чую такі назви болячок
Допоможіть знайти• 15 января 2024
Ответ дляТворческий типаж
Перелік болячок підказав
Зате вашій дитині не так пощастило, да?
Творческий типаж• 15 января 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Зате вашій дитині не так пощастило, да?
Набагато більше пощастило
Аніж трьом автора
Це факт
Допоможіть знайти• 15 января 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Так у вашого чоловіка ще може все попереду?
Скорая помощь• 15 января 2024
Ответ дляКопирайторша
Будемо тут обговорювати чергову тему про маму яка вистрибнула з вікна з дитиною.
Тфу тфу..
Чорт і Шо• 15 января 2024
Ответ дляКнопус
Рожайте. Украинцев становится все меньше и меньше
Не менше, просто українці не хочуть жити в такій Україні і бояться, що їх ловитимуть, тому і дітей вивозять.
Допоможіть знайти• 15 января 2024
Ответ дляТворческий типаж
Не з подруг , а тут з автора слів
Про Італію цього року.