ЯсноВидящая• 16 января 2024

То знов я

Хто не читав тему, то коротко. Помітила в доньки такі гульки в травні - УЗД, педіатр, аналізи, все ок. По УЗД збільшених лімфовузлів нема.
Потім не дивилась за ними, зараз знов помітила - і знов УЗД ( там ті ж розміри), аналіз нормальний скарг нема. Пішла до іншого педіатра, вона каже що це можуть бути просто великі слюнні залози.
І тепер я вже точно не знаю, які повинні бути мої дії далі

Блін, педіатри що не можуть розрізнити ті залози з вузлами
delphoto
автор ЯсноВидящая • 16 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
Да,есть делегированных синдром Мюнхгаузена,( подозреваю, что и сама автор ещё тот ипохондрик) но в ее случае мы все понимаем чего она бриться, поэтому если сдаст панель ей станет легче. Ну и объяснять, что у нее подросток, не самого крупного телосложения и ,что это может быть нормой просто глупо, она не услышит.
Так донька худа. Просто дуже за все переживаю

vinogradova1611• 17 января 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Ок, а по УЗД вони не збільшені. То чому вони так випирають?
Буває така форма, така особливість, можливо близько розташовані. В мене в сина з однієї сторони так само. В 2 різних країнах педіатри сказали, що нічого страшного.