Питання як до покупців, так і до продавців. Ви торгуєтесь, знижуєте ціну і на скільки?
Бо щось підбішує, коли хочуть купити за третину, або половину від першої ціни. Наприклад, в мене продається за 100 грн, покупець хоче за 30 грн . Мінус комісія, взагалі нащо пакувати та стояти в черзі на укрпошті. Це такий менталітет ? Бо знаю декількох таких людей. Не вистачає спілкування та емоцій.
Інша справа, коли питають, чи буде дешвше, за скільки віддам, чи можливий торг. Тоді дійсно хочеться йти на поступки.
Дуже цікаво послухати.