ЛижТолько• 16 января 2024

Мakeup. Доставили підробку. Як діяти?

Замовили парфум.
Від того, що на вітрині в Брокарді відрізняється.
Розраховувала на аромат, що в Брокарді.
А він не той.
Ще й 100мл замовила.
Майже 4 тис грн.
Чи повертали такі речі ?
Як вплинути?
Щоб повернули кошти?
Ананомчикус• 16 января 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Завжди дивувалась людям, які тільки отримали парфуми, не дали їм хоч тиждень відстоятись, і вже голосять, що аромат не той і взагалі підробка.
Мляяяяя це не борщ )))
Ніхто не має ніде стояти
Ржууууу

Luxurygirl• 16 января 2024
Ответ дляИзЮмрудная
А ви некомпетентна і конфліктна.
Да да мне все равно, вы можете и дальше покупать поддельные духи стойкость которых будет 15 минут мне то-что :)
Ананомчикус• 16 января 2024
Ответ дляЖена сантехника
А шо значить відстоятись? А на складі вони не відстоялись чи що?
Та я в шоці
Про оце «відстоятися «
Такого ще не чула за свої 45 років )))
Працюю все життя своє з оригінальними парфумами
То це трешняк ))) наче про борщ з часником )))
Не кую, не мелю• 16 января 2024
Склади мейка давно без опалення
Якщо ваш улюблений парфюм зберігався за температури нижче 5, то вже далеко не ваш парфюм
Навіть оригінал
40каградусная• 16 января 2024
Ответ дляАнаномчикус
Це не борщ ))
Не треба нікому ніде стояти )))))
Такого ще не чула ))
Абсолютна правда про «відстій».
Парфуми з часом набувають кращої стійкості і виразності.
А вже ти паче - дурного робота робити висновки про воду після кількаденного транспортування.
ИзЮмрудная• 16 января 2024
Ответ дляLuxurygirl
Навіть коментувати нема що)
Успіхів
Ананомчикус• 16 января 2024
Ответ для40каградусная
Абсолютна правда про «відстій».
Який треш ))
Брєд просто ))
Це ви на вокзалі в ямі торгуєте все по 200?))))

Тіпа арігінал))
ИзЮмрудная• 16 января 2024
Ответ дляРекламама
Какая Габриэль?
Шанель
Класична версія
Я не в теме• 16 января 2024
Не знаю как это работает, но после первых пары пшиков около месяца прошло и парфюм стал таким как я обоняла из тестера в магазине. Есть конечно вонючки типа la vie est belle. Там с первых нот сносит и не надо ничего настаивать

Ищу-брожу• 16 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Связывайтесь с их менеджерами, они решают эти вопросы. Иногда вижу в отзывах к товарам на сайте люди пишут претензии, а потом пишут: со мной связались сотрудники магазина, вопрос решили
У них есть отдел рекламации. Звоните, пишите. Помогут
Luxurygirl• 16 января 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Мейкап як нотіно мають «сіре» постачання, що і виправдовує нижчу ціну.
Мені з мейкап прийшла якось декорована габріель.
Це жодним чином не корелює з тим, що це не оригінал.
Судяться за контракти і податки - от і все.
А что это такое серое? Вот конкретно можете сказать? Особенно про серые поставки ниши
Ананомчикус• 16 января 2024
Ответ дляLuxurygirl
Це продавці Шияра
З вокзалу в ямі ))
Все по 200 грн і сто мл і все арігінал)))
ВерСаСе• 16 января 2024
Где доказательства, что это подделка? Ваши слова ничего не значат
Рекламама• 16 января 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Шанель
Класична версія
И что с ней не так было?
Бесбардак• 16 января 2024
То де автор? Тема для срачу
ИзЮмрудная• 16 января 2024
Ответ дляРекламама
И что с ней не так было?
Батч на коробці був вирізаний.
З парфумами все було гаразд.
Так і ховають кінця в воду і уникають шалених сум на розмитнення неофіційні постачальники.
Патріотка з дивану• 16 января 2024
Автор, теж купила літом туалетну воду дуже популярну і виявилась підробка, написала їм відгук, мені перетелефонували почали розповідати що потрібно зачекати 2 тижні, покористуватись (зробити пшики) і все буде ок, але вже минуло 6 місяців а як було гі.....но, так і залишилось. Ніякий це не оригінал, смердить, стійкості 0, про задоволення від користвання парфюмом взагалі мовчу, бо кожен раз ці неприємні емоції, що тебе надули. Добре, що купила 30 мл, коштували майже 2000 грн. Відгук мій видалили на сайті. Хотіла сперечатись, але потім вирішила, що здоровя дорожче. Більше ніяких парфюмів на Мейк апі, куплю лише в Duty Free.
Просто звязда• 16 января 2024
Какой чудесный вброс.
Автор пропала
Рекламама• 16 января 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Батч на коробці був вирізаний.
З парфумами все було гаразд.
И как они легально покупают большую партию на оригинальном производстве?

ИзЮмрудная• 16 января 2024
Ответ дляАнаномчикус
Це продавці Шияра
З вокзалу в ямі ))
Мені імпонує дурнувате кривляння слів на російській манер. Продовжуйте, це додає шарму вашій аналітиці.
Luxurygirl• 16 января 2024
Ответ дляАнаномчикус
Це продавці Шияра
З вокзалу в ямі ))
Ну я вот уже 10 лет покупаю терензи у проверенных оффлайн и онлайн магазинах. Ни одни духи
За 10 лет ни разу не было ни на одном маркетплейске ни 1% скидки
Вот отзывы с любимых всеми магазинов с вечными скидками
Это все серые поставщики:)))
Ананомчикус• 16 января 2024
Ответ дляИзЮмрудная
У мене все з шармом завжди
А мені смішно від вашого «отстояцца» про парфуми
😄😄😄
Luxurygirl• 16 января 2024
Ответ дляАнаномчикус
Це продавці Шияра
З вокзалу в ямі ))
А самый прикол когда из спрашиваешь про этих самых серых поставщиков они конечно же не скажут что там за схема такая:) секреты уровня Пентагона
ИзЮмрудная• 16 января 2024
Ответ дляАнаномчикус
У мене все з шармом завжди
😄😄😄
Пошукайте в словнику ще значення слова «сарказм», чарівне.
Ананомчикус• 16 января 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Не маю в тому потреби
А ви почитали б про парфуми оригінал , який шлейф у них має бути
Значит надо• 16 января 2024
Ответ дляLuxurygirl
Ой а тут же кричат что на мейк апе и гостиной нет подделок :))

Кстати ради прикола вы в курсе что у Шанель суд с чешским нотино по поводу того что они должны раскрыть источник продукци Шанель на сайте:))
Если вы такая информированная, то вы в курсе, что Шанель не обвиняет Нотино в продаже подделок, а лишь пытается выяснить, кто им перепродает продукцию.
Патріотка з дивану• 16 января 2024
Ответ дляАнаномчикус
Та я в шоці
Про оце «відстоятися «
Такого ще не чула за свої 45 років )))
я теж була в шоці, коли мені такі поради консультанти з Мейк апу розповідали, що аромат їхав і йому потрібно постояти пару тижнів і все нормалізується, стоїть 6 місяців, а нічого не змінилось
Luxurygirl• 16 января 2024
Ответ дляЗначит надо
Я так и написала…. Открыть источники поставок продукции
Которая не факт что оригиналы
Ананомчикус• 16 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
То вони і відписуються зараз тут )
Ну це треш повний
І вигадали ж оправдовування своїм підробкам
Настояцца))😄
df364tye3• 16 января 2024
вы наверняка, ошиблись ,,, оформление флакона , этикетки меняется часто , вместе с переформулировками ,,, прошлом году отказался на нп от Carolina Herrera Chic For Men , крышечка чуть другая , трубка распылителя прозрачная, а не черная , флакон темнее ,,, как чувствовал , зря ,,, оказалась прислали стародел , старый выпуск, который намного лучше нового ,,,
уверен, вы ошиблись, надо на Fragrantica читать ,,,