Кукарикуууууу• 17 января 2024
Плинтус подбирается под цвет пола?
Залізна тьотя• 17 января 2024
Не завжди, може бути під колір дверей. У мене на дачі підлога світла, але плінтус темного кольору, як двері. В квартирі під колір підлоги
Залізна тьотя• 17 января 2024
А взагалі по останнім ремонтам в інстаграмв бачу, що є варіанти, де плинтусу немає взагалі, там його чимось замінюють
Щаслива Я• 17 января 2024
У нас плінтус під колір стін, але це не ми робили ремонт. Де живемо зараз - під колір підлоги. А можна ще під колір дверей)
Добро с Кулаками• 17 января 2024
У меня под цвет стен, плинтус красили тем же цветом, что и стены.
Еще под цвет дверей делают
Кукарикуууууу
• 17 января 2024
Ответ дляЗілля до весілля
В нас білий. У вітальні 10 см висотою, у спальнях 15 см.
Красиво а как крепили?на силикон,клей?
Зілля до весілля• 17 января 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Красиво а как крепили?на силикон,клей?
Чесно кажучи, я не знаю, не була присутня при монтажі. Замовляли під ключ все в однієї компанії. Але я розумію, що кріпиться він за допомогою спеціального клею.