Kittaa• 17 января 2024

Це прикол. Морозюк

Після об’яви підозри Гринкевичам вона швидко накатала пост в інстаграм і миттєво видаляє погані коменти і кидає в ЧС. Мене заблочили тільки що за комент в якому я написала, коменти видаляються зі швидкістю звуку. А ну накатайте їй там пару лагідних словечок. Бо вона там думає що їй все з рук зійде🤯
К.а.л.и.н.а• 17 января 2024
Катати їй погані пости - це також створювати активність на її сторінці. Якщо вона була залучена в схеми по відмиву коштів - її теж зачепить. Слава заплямована назавжди, шанси на подальшу кар´єру художниці мазні - нульові. Сенс її далі чморити, у вас в житті немає більш важливих речей?
автор Кросівки оригінал • 17 января 2024
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Я нічого поганого не написала, і справи є, і багато, просто це вме відбулось за 1 хвилину. Маркетологи в ділі, відмивають дівчину
Белоснежная• 17 января 2024
Меня нет в Инста, о существовании этой мазняписницы узнала из скандала вокруг папы Ромчика
Санька-4b93• 17 января 2024
Ответ дляКросівки оригінал
А вы кто в таком случае?
Ответ дляСанька-4b93
А вы кто в таком случае?
Людина яка слідкує за ділом грінкевичей
Санька-4b93• 17 января 2024
Ответ дляБелоснежная
А я с ее мамой знакома. До 24.02 была знатная ватница, потом стала такой же патриоткой
Санька-4b93• 17 января 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Людина яка слідкує за ділом грінкевичей
А Гринкевичам всем уже писали, или только Соне?
Ответ дляСанька-4b93
Надіюсь йому прокурор напише🤬
Ответ дляСанька-4b93
Тут же ж ми пишем, от вона теж знає настрій суспільства
Санька-4b93• 17 января 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Надіюсь йому прокурор напише🤬
Надо напомнить прокурору, вдруг забыл. Есть у него Инстаграм?
Мимо_шла• 17 января 2024
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Я думаю через ее фонд мыли деньги.
Вопрос есть ли желание у дбр это доказывать
Ответ дляСанька-4b93
Ідея! )
Inna_ya_krasivaya• 17 января 2024
фу. Это только говорит что она крыса и все она знала. Днище просто.
Олечка79• 17 января 2024
Я ей писала не один «хороший» коммент и сейчас написала под новым постом . Веры этой инстаписе нет. Она себя похоронила в Украине , а взаграницах ее мазня и нафиг никому не торохтела
Ответ дляОлечка79
Зараз і вас заблокують
Алесс• 17 января 2024
Делать ото нефиг🤦‍♀️
Ответ дляАлесс
Делать ото нефиг🤦‍♀️
Ну тут же теж от нефік дєлать) то яка різниця?)
Spicy -02f0• 17 января 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Вы думаете это руками делают? Просто есть фильтр на определенные слова
Ответ дляSpicy -02f0
Виходить що там є фільтр на всі слова) які написані хоч трохи в негативному ключі
Олечка79• 17 января 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Зараз і вас заблокують
Пока не заблочила)) читаю комменты под ее последним постом . Актерская игра на двоечку ))) и эта рука с поломанным ногтем и браслетами с Евы так смешно смотрятся как и ее тупые оправдания )))
Spicy -02f0• 17 января 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Это ее дело
Ответ дляОлечка79
А я вже не можу цей детектив почитати)
Обідно😄
Ответ дляSpicy -02f0
Это ее дело
Ні, то вже не її справа,бо замішана вона в дуже резонансній справі
Natali Parfum• 17 января 2024
Теж читаю коменти під її постом
Там не видаляє ніхто нічого
Гарно її там пісочать
Вишиватники в вишиванках по сорок тисяч падли
Spicy -02f0• 17 января 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Ее, не хочет потока негатива использует фильтры - это ок .
Многие публичные люди так делают
Natali Parfum• 17 января 2024
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Таких треба не тільки чморити
А розстріляти привселюдно як Чаушеску
Natali Parfum• 17 января 2024
Ответ дляОлечка79
Я там під кожним її постом написала «красно»
Олечка79• 17 января 2024
Ответ дляКросівки оригінал
А я вже не можу цей детектив почитати)
Обідно😄
Та Вы ничего не потеряете )
Там эту псину жестко песочат
Кстати этим своим высером она наоборот показала что склонна к измене , сначала предала страну, обкрадывая ее, а теперь и ромчика))
Олечка79• 17 января 2024
Ответ дляNatali Parfum
Интересно , дойдет до тупой ее башки что нужно или страничку закрыть или же убрать все фото лухари жизни на кровавых деньгах ?!
Natali Parfum• 17 января 2024
Ответ дляОлечка79
Ну гріневичі все закрили і в інста і ФБ
Донька зарьована сиділа вся опухла прям в одному кафе на Печерську , з мамашою рішали шось
А це на фото перли мамаші
Соньки золотої ручки чи @@@₽)
Царіцальвіца)
На нарах посидить хай за вкрадене у ЗСУ !