Після об’яви підозри Гринкевичам вона швидко накатала пост в інстаграм і миттєво видаляє погані коменти і кидає в ЧС. Мене заблочили тільки що за комент в якому я написала, коменти видаляються зі швидкістю звуку. А ну накатайте їй там пару лагідних словечок. Бо вона там думає що їй все з рук зійде🤯
Ответ дляNatali Parfum
Ну гріневичі все закрили і в інста і ФБ
Донька зарьована сиділа вся опухла прям в одному кафе на Печерську , з мамашою рішали шось
А це на фото перли мамаші
Соньки золотої ручки чи @@@₽)
Царіцальвіца)
На нарах посидить хай за вкрадене у ЗСУ !
А це на фото перли мамаші
Соньки золотої ручки чи @@@₽)
Царіцальвіца)
Трудивниця сонька 😂😂😂😂
Я думаю сидеть ей тоже прийдется
Все она знала
И что деньги моют через ее мазню
Я думаю сидеть ей тоже прийдется
Все она знала
И что деньги моют через ее мазню
Татьяна-bfd8• 17 января 2024
Ответ дляLuda72
Подивилась її картини, невже комусь ця мазня подобається?!
Эта элементарная фигня рисуется по 1 уроку на ютубе
Ответ дляLuda72
Так отож, якщо це може намалювати кожен завдяки урокам на ютубі, для чого це г… купувати?! Капець
А хто купував? Це казочка для дурачків. В інсті якась подружка її відмазувала що вона за 10000 доларів картини продавала, на питання так покажіть чек, або щось, податки ж треба платити якось....тиша