Файна пані• 18 января 2024

Кто даёт детям Гропринозин при начале ОРВИ - побочек не замечали?

Ребёнок аллергик у меня. Не верящих в противовирусные препараты и адептов "доказовой" медицины прошу не комментировать.
Стильна штучка• 18 января 2024
Ну да, лучше ребенка травить разным г…м.
Трільчиха• 18 января 2024
А тільки зібралася прокоментувати, а Ви взяли і обірвали мій політ...
Пи Пи Пилюля• 18 января 2024
Це важкий препарат, і приймати його треба курсом, а не пару днів. Дочці призначили при герпесі 6 типу для зниження титрів, і галстену для захисту печінки, плюс детокс на потім. А так просто при ГРВІ, це як з пушки комара.
автор Файна пані • 18 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
Если вы далеки от медицины, не надо комментировать. Не все лечится обильным питьем и проветриванием, к сожалению.
Я Головна• 18 января 2024
Противовирусные препараты существуют, как можно в них не верить?
Только применяют их не при ОРВИ
Послушная• 18 января 2024
У меня - аллергик.
На Гропринозин и Анаферон аллергических реакций не было.
Пи Пи Пилюля• 18 января 2024
Ответ дляФайна пані
Я дуже близька до медицини. І? Це препарат не для лікування ГРВІ. Якщо алергік, то спочатку треба розібратися з алергією, вона може ускладнити перебіг хвороби. Але це до алерголога, може курс АСІТ, це реально допомагає.
Не цілуюсь з бодуна• 18 января 2024
Хороший препарат ,дети тоже аллергики ,даю давно уже
Сейчас покупаю новирин ,он дешевле .
автор Файна пані • 18 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Тоді який порадите при старті ОРВІ, щоб знизити реплікацію вірусу? Зазвичай, я не даю дитині противірусні, але це вже вп´яте хворіє за 4 місяці. Втомилась дитина.
БеллаДонна• 18 января 2024
Ответ дляФайна пані
Звичайні ГРВІ - всі так лікуються і у алергіків, і у не алергіків. Противірусні препарати не використовуються для лікування простих ГРВІ.
Не цілуюсь з бодуна• 18 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Саме при орві його і призначали.
Надежда наш компас• 18 января 2024
Гропринозин и его аналог новирин сильно стимулируют иммунитет. Когда раньше ребенку давала, у нее сразу падала температура, т.е. организм переставал сам бороться с вирусом.
Не цілуюсь з бодуна• 18 января 2024
Ответ дляФайна пані
В мене зараз діти ст.шкільний вік ,подавайте вітаміни і я колись давала рибомуніл або бронхомунал ,курсом .
Бабуся Бетман• 18 января 2024
Ребенок аллергик, 11 лет, даю в исключительных случаях, если очень высокая температура, и сильная интоксикация. Давала в прошлом году при таком сильнейшем вирусе, но все равно развились осложнения, пневмония. По ребенку сразу вижу, получится ли проскочить за несколько дней, или затянется это все надолго. Еще открыла для себя препарат умкалор или аналог резистол, даю по согласованию с врачом.
автор Файна пані • 18 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Тоді чим знизити реплікацію вірусу на початку захворювання? На ковід і на грип не схоже (про озельтамівір і ремдесевір знаю). Якщо це аденовирус, наприклад?
Пи Пи Пилюля• 18 января 2024
Ответ дляФайна пані
Вп´яте за чотири місяці в осінньо-зимовий сезон це нормально. Якщо без антибіотиків виходите. Навіщо знижувати реплікацію, все одно має сформуватися імунна відповідь. Якщо важко переносить температуру спробуйте елементарно паацетамол з псевдоефедрином, знімає симптоматику і набряк, і трошки спазм.
Стильна штучка• 18 января 2024
Ответ дляФайна пані
Автор, вы на приколе или как? Тот же аденовирус проходит самостоятельно с симптоматическим лечением, как впрочем и любой вирус. И то, что ребенок болеет н-ный раз-это тоже нормально.
Шкала Радощів• 18 января 2024
Ответ дляФайна пані
наука еще не научилась это делать.
зато маркетологи научились продавать нечто, рассказывая про его якобы противовирусное (на орви) действие.
может оцилококцинум? это хоть просто сахар по цене кокса, но хоть по печени не бьет
автор Файна пані • 18 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ні, це не нормально. В її віці я хворіла максимум 2 рази на рік. Так само, як і більшість моїх однокласників. В мої шкільні роки сильно хворіли тільки діти з важкими хронічними захворюваннями.
Я Головна• 18 января 2024
Ответ дляШкала Радощів
наука еще не научилась это делать.
Ото снадобье из диковинных уток?
автор Файна пані • 18 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
І не проходить без АБ, у неї аденоїди, ніс не дихає, переходить в тубоотит.
автор Файна пані • 18 января 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Умкалор с самого начала даёте?
Шкала Радощів• 18 января 2024
Ответ дляЯ Головна
Ото снадобье из диковинных уток?
а что, 1 молекула диковинной утки на пачку, считается?)))
Я Головна• 18 января 2024
Ответ дляШкала Радощів
Та я не представляю, как на этот разводняк ведутся
Пи Пи Пилюля• 18 января 2024
Ответ дляФайна пані
Ви і ваша дитина дві абсолютно різні людини в різному середовищі. Це так собі обгрунтування. Так і пишіть, простіше закинути в дитину все що можна і на другий день в школу ніж спокійно вивести з хвороби. Щоб ви зрозуміли, моя дочка хворіє раз, а то і двічі на місяць, і це не садочок, вас вже 6 клас. Ми пройшли сотні обстеженнь, лікарів, і, виявили вірус герпесу який ослаблює імунітет і лікувати його можна лише профілактично. Все. А вам краще всього просто дати час дитині спокійно відійти від хвороби. Синупрет, полоскання, чаї. Все.
Пи Пи Пилюля• 18 января 2024
Ответ дляФайна пані
Проходили в таке. АСІТ, кукушки, складні краплі, а реально допомагає Синупрет. До того ж, отит це бактеріальне ускладнення, може стафілокок. Обстежте дитину нормально
Шкала Радощів• 18 января 2024
Ответ дляЯ Головна
ну мне зав лор отделения это на полном серьезе выписывала. тоже рассказывала, что останавливает репликацию вируса
Ольга520• 18 января 2024
Ответ дляФайна пані
Так і буде. Бо ці ліки знижують імунітет
автор Файна пані • 18 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Віруси герпесу є у всіх. Були вони і у нас з вами, коли ми навчались у школі. Але впевнена, вы також не хворіли по 2 рази за місяць. В школу вона майже не ходить, я працюю вдома, отже маю можливість залишати її навіть з нежитем. Мені її просто шкода. Ці безкінечні соплі, температури знесилюють її.
Трільчиха• 18 января 2024
А Превенар 13 робили дитині?