Отже, призовників і військовий тепер має обов´язково!!! надати всю інформацію про себе - де, чим, як займається, рахунки, майно і т. д, а також всіх своїх рідних - діти, батьки, брати сестри, де живуть, чим займаються. І це теж обов´язково і без їх згоди (і байдуже, що це порушує закон)!!!! Тобто тепер можна родиною шантажувати військового щоб отримати якусь інформацвю, або шантажувати з ціллю отримати наживу. Чудовий закон, правда?
Ответ дляElenaMari
За всю Европу вона не воює, раша на Европу не полізе, їй потрібен вихід до моря, щоб оберігати свої кордони. А це зомбування Европу оберігає, від чого, раша в Европу відправляє весь товар, газ, топливо. Европа из за війни обновила своє ’оружие’ на нове, а ще допомагає раші в ничку. Це війна лише наша !
Ну а чого вони тоді дьоргаються
Ответ дляСоната любви
ну как чем шантажировать.
если человек не идет в военкомат, не мобилизуется.
можно шантажировать всех родственников, чтобы они надавили.
можно вести контроль, у кого сколько денег, с кого можно поиметь деньги, имущество.
можно запугивать тех, кто высказывает свою позицию, угрожая родственникам.
ну и так далее.
Можна все що хочеш
Но на це й наплювати можна
Просто бабки всі з рахунків знчть
У нас вони і так не на рахунку
На роботу? Ок, зачаїмося вдома.
Нічого воно не дасть, крім того, що вони дограються зі своїми нововведеннями
Могли б - вони б давно жінок почали дьоргать, закрили б їх тут. А так, видно, ручонки таки закороткі
Но на це й наплювати можна
Просто бабки всі з рахунків знчть
У нас вони і так не на рахунку
На роботу? Ок, зачаїмося вдома.
Valechka-mk• 18 января 2024
Ответ дляlaska_vo
І що цікаво, вони цей закон в тиху прийняли. Боюся уявити що можна очікувати надалі.
То есть закон подписан уже?
А в силу вступает когда? Через месяц после публикации?
Valechka-mk• 18 января 2024
Ответ дляIsidda
любой мент за 20 мин будет знать о тебе все.даже когда нарушила пдд.так было всегда.и где живешь.и имущество.и паспорт и код.просто они сейчас все базы в одну склепали.ну и шо.вон на минюсте сайт боржники на весь мир.и даже можно нарыть суммы долга.и там не так как автор пишет.часть убрали чего то.ерунда это все.оно и раньше было
Да-да-да, поэтому людей годами ищут и не могут найти, если те не по месту прописки живут.
Valechka-mk• 18 января 2024
Ответ дляПодрысь
наступает момент, когда своих (власть) ненавидишь уже больше рашиков. Те хоть не скрывают свою позицию, а свои втихаря народ душат.
Я давно это говорила и писала, но народ пальцем у виска крутит и повторяет хрень про пельмешки, бурятов и тп
Ответ дляElenaMari
ну раз на то пошло то не наша, а англо-саксов с рашей-китаем, а мы поле боя и человеческий ресурс