Мне без сахара• 18 января 2024
Де в Києві видалити підлітку родимки "оптом"?
Підкажіть, будь ласка, багато дрібних з´явилось на шиї. Де краще проконсультуватись та видалити "оптом"?
Муркамурковна• 18 января 2024
Папіломи чи родимки? Бо родимки треба ще дивитись на онкологію.. Папіломи лазерем швидко без аналізів
Мне без сахара
• 18 января 2024
Ответ дляМуркамурковна
Не впевнена, на вигляд родинки, але вони не плоскі, хочу, щоб потім ще зробили гістологію
Мне без сахара
• 18 января 2024
Ответ дляРассказница
Поликлиника железнодорожника , Алла
Хирург онколог
Підкажіть, де це? Гугл видає їх кілька по місту. Прізвища лікаря не пам´ятаєте?
Пластилин_Колец• 18 января 2024
Дитина, тоді це дитячий хірург-онколог.
Ніхто без ліцензії за це не візьметься.
Рассказница• 18 января 2024
Ответ дляМне без сахара
Это где метро Вокзальная в той стороне
Новорічна пальма• 18 января 2024
Ответ дляМне без сахара
Я удаляла в клинике доброго дня у Краснопольской Оксаны Сергеевны. Она онколог.