Вітаю.
Я хочу зробити малому о 2 роки аналіз загальний та на феритін і їх беруть в діла з пальця у такому віці.
Поділиться досвідом як краще здавати з пальця чи з вени. До чого готуватися?
Якщо з пальця то який об´єм беруть?
Аноним ФЕЯ• 19 января 2024
Нам було простіше з вени, за півгодини-годину до того клеїла пластир емла, тоді не боляче.
Але якщо дитина боїться шприців, то буде вириватись і це не варіант
Пенек Возмездия• 19 января 2024
Ответ дляКati
У мене у малому віці брали кров з пальця,досі психологічна травма)але то мабуть через медсестру,яка намучила(
Поверьте, из пальца то медсестра дело десятое, намного больше зависит от настроя мамы, процентов 90 так…
Я не медсестра, если что.
Пенек Возмездия• 19 января 2024
Автор, анализы то есть какие-то показания, проблемы или просто для спокойствия мамы?
Вообще анализ на ферритин мне брали из Вены. Из пальца не много показателей можно взять. На сайте лабораторий обычно пишут откуда берется материал.
Безпринципова• 19 января 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Я не медсестра, если что.
Та конечно!
Ответ дляПенек Возмездия
Я не медсестра, если что.
Мені хв 10 давили палець,мама була в коридорі при цьому,її настрой ніяк мені не передався,я цей день і досі памʼятаю,бо зелена вийшла з кабінету,травмували сильно,тому я впевнена що медсестра це як раз перше діло, на власному досвіді перевірено..
Тепер у свої 38 років я досі не можу здавати кров з пальця,лише з вени.
Тому все індивідуально,комусь краще з пальця навпаки здавати ..
Пенек Возмездия• 19 января 2024
Ответ дляКati
Співчуваю.
Чого отой палець давити? Ну зробили на іншому прокол дужчий та й все. Але це все одно відношення, страх зробити трошки більшу вавку. У нас в сімʼї є діабетики, то колються всі, хто по показникам а хто просто перевірити, дитина в пʼять років образилась чому всім міряють а їй ні))). Скарифікатором неприємно памʼятаю, а ланцетом зараз швиденько ніяких проблем. В мами кров дуже густа, доводиться ставити на 5 довжину, а іншим 2,5-3 достатньо і вже фонтаном.
Якщо вам доведеться ще якось з пальця здавати, то купіть собі особистий ланцет або окремо або в наборі з глюкометром.
Малая еще та• 19 января 2024
Наверное проще с пальца. В диле автоматом с пальца берут. Ребенок не поймет что держит медсестра, не успеет рыпнуться. С вены сложнее. Будет видеть иглу, начнёт бояться, вырываться.
Ответ дляПенек Возмездия
Співчуваю.
Дуже дякую за цінну пораду!)не знала про ланцет..от до речі,призначили кров з пальця якраз на перевірку гемоглобіну у поліклініці,а я не йду,бо боюсь))
Ответ дляПенек Возмездия
Поганий апетит. Кажуть перевірити стан заліза