irchik.ok• 19 января 2024

УЗД робить все в одного фахівця? Чи вузькопрофільного, ендокринол, гастроентерол

Мені треба зробити УЗД щитовидки, черевної порожнини
Це все робити в одного фахівця чи все таки у вузьконаправленого лікаря? Щоб той лікар сам дивився
ksyuha831• 19 января 2024
У нас один лікар узист дивиться всі органи, не зустрічала ще, щоб УЗД робили різні лікарі на різні органи.

golublexa3• 19 января 2024
В одного
автор irchik.ok • 19 января 2024
Ответ дляksyuha831
Бо є Ендокринолог який може
Робити УЗД щитовидної.. може він краще розуміється ніж лікар-універсал?
ksyuha831• 19 января 2024
Ответ дляirchik.ok
Бо є Ендокринолог який може
Не зустрічала ендокринологів, які роблять УЗД, як правило, вони дають направлення на УЗД і робить лікар УЗД.
golublexa3• 19 января 2024
Ответ дляirchik.ok
Бо є Ендокринолог який може
це не лікар універсал, а лікар УЗД.
завитушка• 19 января 2024
якшо у вас конкретні проблеми зі щитоподібною, то бажано робити у вузькопрофільного узіста, по щитоподібній є такі в спеціалізованих ендокринологічних закладах.
якшо просто так, то можна і в будь якого
rjn• 19 января 2024
Ответ дляksyuha831
Есть

gvozdichka81• 19 января 2024
Краще до вузькопрофільного спеціаліста, бо лікар узд робить все, так би мовити, поверхнево. Спеціаліст починає більш детально зупинятись на проблемних місцях, більш детально їх роздивлятись. Вузькопрофільні знають на що саме звернути увагу, а не просто швиденько фото зробили і йдіть собі далі до спеціаліста, якщо щось турбує. Просто все одно прийдеться, якщо є симптоми, перероблювати узд у спеца. То нащо витрачати час і можливо гроші, краще взяти направлення зразу до кого потрібно
ksyuha831• 19 января 2024
Ответ дляrjn
Есть
Можливо, я не зустрічала, хоча стою на обліку в онко і постійно роблю УЗД та відвідую лікаря.
Марочка18• 19 января 2024
Ответ дляksyuha831
Вы наверное в небольшом городе живёте ?
Город Днепр , делаю в 4 больнице ,там разные врачи делают УЗИ разных органов , например щитовидную железу смотрят 3 врача ,и я хожу только к ним , потому что специалисты ,которые смотрят все и сразу мне такого написали ,и узлы увидели ,которые потом не подтвердили мне ,короче напугали только и взяли деньги
Coffee is Love• 19 января 2024
Якщо нема проблем - я роблю просто в лікаря УЗД за раз.
От якщо він знайшов десь проблемку - то наступного разу я вже роблю у вузького спецалиста і огляд, і УЗД.