irchik.ok• 19 января 2024
УЗД робить все в одного фахівця? Чи вузькопрофільного, ендокринол, гастроентерол
Мені треба зробити УЗД щитовидки, черевної порожнини
Це все робити в одного фахівця чи все таки у вузьконаправленого лікаря? Щоб той лікар сам дивився
golublexa3• 19 января 2024
Ответ дляirchik.ok
Бо є Ендокринолог який може
Робити УЗД щитовидної.. може він краще розуміється ніж лікар-універсал?
це не лікар універсал, а лікар УЗД.
gvozdichka81• 19 января 2024
Краще до вузькопрофільного спеціаліста, бо лікар узд робить все, так би мовити, поверхнево. Спеціаліст починає більш детально зупинятись на проблемних місцях, більш детально їх роздивлятись. Вузькопрофільні знають на що саме звернути увагу, а не просто швиденько фото зробили і йдіть собі далі до спеціаліста, якщо щось турбує. Просто все одно прийдеться, якщо є симптоми, перероблювати узд у спеца. То нащо витрачати час і можливо гроші, краще взяти направлення зразу до кого потрібно
Ответ дляksyuha831
У нас один лікар узист дивиться всі органи, не зустрічала ще, щоб УЗД робили різні лікарі на різні органи.
Вы наверное в небольшом городе живёте ?
Город Днепр , делаю в 4 больнице ,там разные врачи делают УЗИ разных органов , например щитовидную железу смотрят 3 врача ,и я хожу только к ним , потому что специалисты ,которые смотрят все и сразу мне такого написали ,и узлы увидели ,которые потом не подтвердили мне ,короче напугали только и взяли деньги
Coffee is Love• 19 января 2024
Якщо нема проблем - я роблю просто в лікаря УЗД за раз.
От якщо він знайшов десь проблемку - то наступного разу я вже роблю у вузького спецалиста і огляд, і УЗД.