Мааарковная• 21 января 2024
Робилося скло в духовці, підкажіть
Міняється? Воно просто саме вибухнуло. Електролюкс. Розгубилася
Госпожа_тамагочи• 21 января 2024
Якщо зовнішнє, то все, на смітник
До зовнішнього скла клеяться напрямні та завіси. Заміна на аналогічне...
Аленький носочек• 21 января 2024
Я була здивована, але є майже всі запчастини, або пару тижнів. Можна в сервіс, просто буде платно
Шмоточницаца• 21 января 2024
Кицька бігла, хвостиком махнула - духовка і розбилася.
Автор, сподіваюся ви заміните і все буде ок .
Метелики на душі• 21 января 2024
Автор, у меня такая же духовка. Подскажите, на сколько градусов вы ставили, что оно треснуло?
Мааарковная
• 21 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
Взагалі була холодна, відкрили , звідти дістали пательню, закрили і все, вибух
Метелики на душі• 21 января 2024
Ответ дляМааарковная
Я сейчас на съемной квартире и тут такая же духовка. Сегодня хотела первый раз готовить в ней, теперь боюсь. Спасибо за ответ
Коплю на груди• 21 января 2024
Ответ дляМааарковная
ничего себе!
фото очень милое вышло с хвостиком :)
english book• 21 января 2024
Ответ дляМааарковная
Скоріше за все було якесь внутрішнє напруження в склі, або сама якість скла-виробничий дефект. Десь точкова тріщина мікроскопічна чи щось подібне.
Мааарковная
• 21 января 2024
Ответ дляenglish book
Їй років 7, тому, навряд дефект. Працювала справно.
Мааарковная
• 21 января 2024
Ответ дляКоплю на груди
ничего себе!
фото очень милое вышло с хвостиком :)
Навіть не помітила
english book• 21 января 2024
Ответ дляМааарковная
Тоді можливо щось впало колись, чи чимось стукнули ненавмисно . Достатньо просто непомітного пошкодження, щоб згодом це стало причиною і скло тріснуло. Я з таким стикаюсь на виробництві.В нас рами зі скла великого розміру. Перед заміною скло ретельно перевіряють під яскравим світлом. От буває якась мікробульбашка в склі,але ставимо і слідкуємо. Буває що воно по 5+років стоїть без змін, а буває що з часом з´являються мікротріщинки навколо. І одного дня скло просто тріскає.Може пройти декілька років щоденного використання ніж це трапитися.
Крию матом страшно• 21 января 2024
Ответ дляМааарковная
Звертатися в сервіс? Гарантії давно немає
Гляньте на сайті запчастин спочатку
Крию матом страшно• 21 января 2024
Ответ дляПупс
По-любому
Для чого? Спочатку перебрати можливі варіанти. його замінити можна самостійно, ну для цього треба мати клепку в голові і не бути крисоруким, звичаіно
Сплюшка• 21 января 2024
Я колись не до кінця засунула пательню і від неї скло нагрілося та вибухнуло. Звернулася в сервісний центр і вони замовили нам нове скло. Чоловік сам поміняв.
Мааарковная
• 21 января 2024
Ответ дляСплюшка
Тобто, можна змінити самому? Наклеїти?
Крию матом страшно• 21 января 2024
Ответ дляМааарковная
Тобто, можна змінити самому? Наклеїти?
Його наклеїти не проблемно