Мармедадка- шоколадка• 21 января 2024

Посоветуйте классный пылесос

Чтоб втягивал хорошо. Бюджет до 17 тыс
ksywe4ka321• 21 января 2024
Dyson, але звичайний, акумуляторний то зовсім не те
9554049c• 21 января 2024
Для мене найкращі Miele ,aбо Bosch ,але бош у мене ручний,то він не настільки потужній як Міле.
автор Мармедадка- шоколадка • 21 января 2024
Ответ дляksywe4ka321
А чем аккумуляторнй не такой?
Ответ дляksywe4ka321
Можете модель написать?
Леска• 21 января 2024
Керхер самий простий з промислової серії
ksywe4ka321• 21 января 2024
Моєму років 15, то модель неактуальна, але типу такого, колба замість мішка, циклічний пилосос
ksywe4ka321• 21 января 2024
Акумуляторний не замінює основний пилосос, як додатковий- так, супер, попилососити сходи , наприклад, зручно чи десь швиденько зібрати , як шось розсипали, але по потужності він не такий, і сам принцип роботи інший, і батареі мені на будинок весь не вистачає, і без насадки він по факту нічого не може втягнути, як десь в важкодоступні місця знімаєш насадку або ставиш щільову, то ефекта нуль
Ответ дляksywe4ka321
Дуже вдячна за відповідь
Ответ для9554049c
Модно названих можете обоих?
9554049c• 22 января 2024
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Модно названих можете обоих?
Миле вже 9 років ,зараз є кращі моделі,наприклад,cat & dog cx1