КохайтесьЧорнобровi• 21 января 2024
Какие анализы сдавать на гепатит?
На гепатит и желтуху
Экспертиза• 21 января 2024
На гепатит. Из там до фига и больше. Какой именно вы подозреваете? Если косвенно, то печеночные пробы.
КохайтесьЧорнобровi
• 21 января 2024
Ответ дляЭкспертиза
Косвенно, гепатит незнаю какой
Сонечко• 21 января 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Косвенно, гепатит незнаю какой
Вы к гастроэнтерологу не обращались?
Можете сдать внализы на АСТ, АЛТ, билирубин
КохайтесьЧорнобровi
• 21 января 2024
Ответ дляСонечко
Вы к гастроэнтерологу не обращались?
Нет. Если они повышены будут то может быть гепатит?
Кому там слова не давали• 21 января 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Да
КохайтесьЧорнобровi
• 21 января 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Да
Капец:( а что еще может быть?
Тётушка Лошадь• 21 января 2024
Є медикаментозний гепатит. то печіночні проби покажуть, а лікувати не треба
Лупаю цю скелю• 21 января 2024
Як була вагітна при плановому обстеженні показало що є антитіла до гепатиту. Завала декілька разів аналізи на антитіла, по призначенню лікаря, показує що є, узд - все супер, потім призначили аналіз на сам вірус, по результатам все добре, нічого не має. Короче: потратила значну суму на всі аналізи і обстеження і нерви собі по мотала. В результаті сказали що все добре, чому є антитіла ніхто пояснити толком не міг.
КохайтесьЧорнобровi
• 21 января 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Приймаю тільки біотин. Від нього можк таке бути?