Це при тому що у мене завжди був підвʼязаний телеграм, співробітник мабуть питання не зміг вирішити
Natal_ka91• 21 января 2024
Ні, особисто для мене це одна з найкращих підтримок. Якщо в них дійсно не було підтвердження що номер прив´язаний до вашого аккаунту, то консультувати по фінансовим питанням не мали права
Ответ дляNatal_ka91
Вони дуже часто відповідають не в тему заготовленими відповідями, просто вставляючи їх.
Valechka-mk• 21 января 2024
Писала неоднократно в Вайбер - все отвечают, уточняют, никаких проблем
Coffee is Love• 21 января 2024
Ви хотіли щоб він вам надав інфо про ваші особисті рахунки без веріфікації?