Олена1567• 21 января 2024

Вас теж так динамлять співробітники монобанку?

Це при тому що у мене завжди був підвʼязаний телеграм, співробітник мабуть питання не зміг вирішити
Маріна2223• 21 января 2024
Нє)
Sonne8752• 21 января 2024
зайдите через вайбер, если есть
вам вопрос решить или спорить с оператором
по теме - такого не разу не было
Natal_ka91• 21 января 2024
Ні, особисто для мене це одна з найкращих підтримок. Якщо в них дійсно не було підтвердження що номер прив´язаний до вашого аккаунту, то консультувати по фінансовим питанням не мали права
Дресса• 21 января 2024
Тоже было что через тг не получалось. Но никто не динамил, перешли в Вайбер и моментально все решили. Всегда теперь в Вайбере с моно общаюсь
anta_res• 21 января 2024
Ответ дляNatal_ka91
Вони дуже часто відповідають не в тему заготовленими відповідями, просто вставляючи їх.
автор Олена1567 • 21 января 2024
Ответ дляanta_res
Ось ось і я про те же) хлопець мабуть не зрозумів що від нього хочуть і тому так відповів
автор Олена1567 • 21 января 2024
Ответ дляSonne8752
зайдите через вайбер, если есть
по теме - такого не разу не было
Так я підвʼязала телеграм
Sonne8752• 21 января 2024
Ответ дляОлена1567
Так я підвʼязала телеграм
я не оператор, со мной спорить не надо..
может по какой то причине из за этого вы на мвс не можете верификацию пройти
Valechka-mk• 21 января 2024
Писала неоднократно в Вайбер - все отвечают, уточняют, никаких проблем
anta_res• 21 января 2024
Ответ дляОлена1567
Ви для спілкування заходите в телеграм через Монобанк чи просто з телеграму Монобанк знаходите? Підвязка буде тільки в першому випадку.
anta_res• 21 января 2024
Перечитала ваше листування. Менеджер все вірно вам написав
Sonne8752• 21 января 2024
Ответ дляanta_res
Только автор его послала и обиделась
эх, настоящая женщина
Coffee is Love• 21 января 2024
Ви хотіли щоб він вам надав інфо про ваші особисті рахунки без веріфікації?