Думала как-то о нем) что мы сами выкормили этого тролля. В начале войны так смотрели ему в рот, внимали каждому его слову, а у него самомнение взлетело в космос и он потерял реальность. Работает он на рашку и с головой у него проблемы, хотелось бы где-то почитать мнение психиатра о нем.
Olga Zelenyak• 21 января 2024
На себя прежде всего, а на кого еще хз.
Он в какой то момент понял, что проукраинскую часть электората ему не окучить, поэтому логично переориентировался на его другую часть, которая после февраля 2022 года осталась ничьей буквально. ОПЗЖ в .опе, а люди, которые за них голосовали никуда не делись. С их голосами точно есть шанс пройти в ВР на очередных выборах.
ёжовые рукавицы• 21 января 2024
Ответ дляYull
Не всі його слухали
Ответ дляil-mari
на себя, конечно, недавно смотрела в новостях, вроде виллу прикупил в Калифорнии за сколько там миллионов...
Я теж сьогодні це читала. Але як полковник виїхав за кордон ? Чому іншим не можна, а йому можна ? Ще й помиї лиє на Україну. І ця людина була позаштатним радником президента.
Вкусныйпончик• 21 января 2024
Та байдуже, головне, що як гадалка мені підходить, можна поміж рядків ’заспокійливого’ відкопати правду. Наприклад, що маріуполь не втримають, він натякнув в районі 15 бер. А про 30-35 рік закінчення війни ще два роки назад здавалося сюром, а тепер вже сприймаєш як угадав
Вкусныйпончик• 21 января 2024
Ответ дляYull
На хвилиночку, його витягли ОП, саме вони йому надали ефір і головну сцену пресконференції. Думаєте він не проходив перевірку сбу і не отримав допуск таємності?
Ответ дляёжовые рукавицы
Не всі його слухали
Можливо, але транслювали і репостили його усі канали, посилалися на його думку безліч блохерів, він був у топі. Мене доречі він теж бісив, навіть з друзями була сварка, бо я сказала, що він запи..дівся, а вони обурено доводили, що ніт.
Ответ дляYull
Аналогично.
Меня тоже как тузик грелку за это рвали, когда я сказала, что он мне не нравится.
НамСвоюРобити• 21 января 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Пф, він якось на стрімі з Фейгіним на чистому глазу киздів, що Херсон ЗСУ фіг там колись звільнить. Що така срака, що ледве не завтра у Дніпропетровську область зайдуть. Це в кінці серпня 2022 було.
Вгадун, блін.
sportivni-tovari.in.ua• 21 января 2024
Ответ дляelenze66
який нахрін підполковник? це такаж брехня як і 90% його текстів.
Вкусныйпончик• 21 января 2024
Ответ дляНамСвоюРобити
Вгадун, блін.
Я ж кажу треба ще його вміть дивитись. Він багато речей говорив для росіян в тому числі.
ёжовые рукавицы• 21 января 2024
Ответ дляYull
На той час треба було, щоб хтось ,щось молов. А я взагалі не розуміла його мови.
НамСвоюРобити• 21 января 2024
Ответ дляYull
Питання у тих, хто постить/репостить, чи у тих, хто довіряє на повну, без жодного критичного осмислення?
Риторичне питання, звичайно.
ёжовые рукавицы• 21 января 2024
Ответ дляПикарда
На свою політичну кар´єру він працює. Люся Карамелька, ’2-3 тижні’ бля.
Так і розраховували хазяї ,що візьмуть нас за 2-3 неділі.
НамСвоюРобити• 21 января 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Зараз він для кого говорить?) Як тре дивитись?
Невже планує очолити рашу?))
По типу, якщо не можеш щось перебороти, то ’возглавь’?))
Невже планує очолити рашу?))
Чумачечая Весна• 21 января 2024
оппозиция для прикрытия. Иначе давно бы его засудили за его высказывания, по крайней мере объявили бы підозру как минимум и сняли бы с трансляций.