Барбітта• 22 января 2024
Кучеряві дівчата, як доглядає за кучерями?
Чи одягаєте на ніч шовкову шапочку?
ГейСюда• 22 января 2024
Дочь кучерявая. Моет голову только утром,локоны не расчесывает. Куча средств для укладки. И вообще их в течение ближайших трех дней не расчесывает,только поправляет
Любимка-анонимка• 22 января 2024
кудрявый метод
Шампунь-маска-несмывашка-легкий гель. Не расчесываю. Мою раз в три дня. Кудрявые волосы, выглядят отлично
Тра Ля Ля• 22 января 2024
4 рази робила кератинове вирівнювання волосся, і дуже щаслива від результату.
Соня-сонятко• 22 января 2024
до плечь.. ежеднемно мою.. как-то на второй день проплешины в локонах
Мульйонерша• 22 января 2024
Мию раз на два дні, розчісую тільки один раз, коли мокре. Використовую лінійку для кучерявого волосся: шампунь, кондиціонер, крем для кучерявого волосся, шовк. І раз в тиждень маска або інтенсивний догляд
Чула, дехто заплітає волосся в коси або носить шапочку, мені не зручно. Максимум, на що згодна, то на напірник з натурального шовку
Зараз все скажу• 22 января 2024
Використовую засоби для кучерявого волосся,ходжу до майстра,яка стриже саме кучері,використовую шовкову наволоку на подушку та м´яку футболку 100% бавовна замість рушника для волосся. Волосся після миття ’прожамкую’ цією футболкою і одразу вкладаю. На рахунок шовкової шапочки,подруга з кучерями нею користується-подобається,а мені не зручно спати,коли на голові щось є
Ася Карповна• 22 января 2024
Шукайте в телеграм канал - CGM Ukraine
Тут кудряві діляться інформацією про засоби та майстрів.