Парасюха• Изменено 23 января 2024
Поясніть, чому Ви ходите у Тафель?
В Німеччині платять кошти, яких вистачає на їжу. Тому усі громадяни біженці в однакових умовах і тут вже не скажеш, що Іра живе на одну суму, а Ользі платять іншу, тому вона ходить за прострочкою.
Чому деякі громадяни постійно бігають в Тафель? Звідки я це знаю? В черзі почула, що знають, коли що привозять та графік підвозу, тобто деякий народ - постійні відвідувачі. Невже бажання халяви та зекономлених коштів варті того, щоб давитись тим, що скидають під виглядом благодійності? І особливо давати таке дітям.
Ми один раз прийшли і більше ні ногою. Це жах! Банани гнилі. Якісь рогалики майже цвілі, йогурти з кінцевим терміном сьогодні або максимум завтра.
Кому потрібна така економія, щоб потім бігати по аптекам
Партизанка• 23 января 2024
Ответ дляSeehund
Да я больше про другие места переживаю. Хотя вы похоже только слово Тафель и выучили на форуме.))
Слово Тафель как раз выучили только вы, рекламу тут делаете и суммы знаете точно, какие там нужно вносить за просрочку))))
Партизанка• 23 января 2024
Ответ дляSeehund
Пока о суммах вы только фантазируете стыдливо под анонимом.))
Конечно мне далеко до знаний любителей просрочки😁
ПультОт_БМВ• 23 января 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Так але я не бачила ці розпаковки в соцмережах
Це не означає що їх нема))
Мені скинули відео про Канаду - і мені почав підтягуватися контент про Канаду - і розпаковки, і Костко і що завгодно))
Чемодан-Вокзал-Майами• 23 января 2024
Ми ходимо регулярно. Прострочену стараємося не брати.
Стейки новозеландських телят, червона риба, французькі сири. Взагалі все, на що німцям не вистачає коштів або задорого - врешті опиняється на нашому Тафелі.
На зекономлені гроші ми два рази їздили в міжнародні круїзи.
Партизанка• 23 января 2024
Ответ дляSeehund
Но тем не менее вы в эту тему пришли и не уходите.)) Просрочка жить спокойно не даёт?))
Я б уже давно ушла, но вы ж требуете общения)Я не ем просрочку,я себя ценю
Люблю ВалЄру• 23 января 2024
В нашому місті українці ходять в Тафель, щоб поспілкуватися..я ходила три рази в 2022 році і перестала..щодо самого Тафеля, їжі, працівників - все ок..але коли наші українці ведуть себе як дикуни, видираючи той талончик без черги або в нашому Тафелі сиділа українка, щоб комунікувати з німцями..так от, приходиш, береш той талончик і візуально бачиш 10 чоловік перед тобою, а потім невідомо звідки з´являються люди с попередніми номерами талончиків, яких взагалі в черзі не було..і справа не в тому, що їм там смачніше, свіжіше..а те, що в мене курси, я маю зовсім мало часу маю і чесно стою за тими талончиками і в черзі, а хтось прийшов - за 15 хв забрав і пішов..
Хто ходить - його особиста справа, моя знайома ходить в іншому місті- там з цими талончиками все чесно.
Закусенец• 23 января 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Ага, только жаба придушивает и за подругой следите
Що з вами? Людина просто написала про те, на що збирає її подруга гроші, економлячі на їжі.
Партизанка• 23 января 2024
Ответ дляSeehund
Нет, нет не принуждайте себя, цените
А вы ешьте просрочку, наслаждайтесь, главное же не здоровье,а пособие под подушкой😂
Партизанка• 23 января 2024
Ответ дляSeehund
Очень интересный совет от вас, обязательно книгу издайте.))
Надо же как я выросла в ваших глазах,в предыдущих сообщениях вы писали, что я ничего кроме Тафеля не знаю, видимо попала в точку про пособие под подушкой))))Я разберусь, что мне делать или нет,главное опускаться до поедания просрочки точно не буду)))
Носки на подтяжках• 23 января 2024
Ответ дляОпля Картопля
Я просто в шоці з таких ’хитрозроблених’. По факту жителі Європи своїми податками утримують нас і наших біженців в Європі. А ще з тих же грошей зброю нам дають. А наші...тут крадуть, там збирають...це якийсь треш
Вас взагалі не має це турбувати. Закон наші не поокшують
Ответ дляПартизанка
Нет не выросли и не пытайтесь.))
Партизанка• 23 января 2024
Ответ дляSeehund
Нет не выросли и не пытайтесь.))
Я и не пыталась, я себе цену знаю)
Партизанка• 23 января 2024
Ответ дляSeehund
Если женщина знает себе цену, значит часто ее называет.))
Да вы не только в просрочке разбираетесь,а а и в других областях эксперт
Парасюха
• 24 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Скажіть,а там з картки знімають пособія і відкладають готівку?чи там треба тільки карткою розраховуватись?бо чула від знайомої,що якась велика родина накопичила 11 тис.євро і з них зняли виплати.А як німці дізнались,що ті накопичили?
Родичі, які виїхали раніше за нас, кажуть, що раз на шість місяців необхідно подавати виписки з банку, на що були витрачені кошти. Зняття готівки допускається але щоб не було проблем це має бути не більше ніж 20% від всієї суми допомоги. Інші 80 % мають бути розрахунок карткою. Кошти мають лишатись у країні.
Якщо буде помічене постійне зняття великих сум готівки - можуть виникнути питання та проблеми. Вибірково, кому як пощастить. Когось перевірять, когось ні.
Я от знаю родину, яка в пенсію отримує українську і за здачу двох квартир отримує кошти на українські картки, але за два роки до них питань не виникло.
Пишу з калідору• 24 января 2024
Ответ дляПарасюха
Дякую!
Були в Тафелі перший раз , коли тільки приїхали. Ні . Стояти в черзі по три години - не для мене.
Але зараз я роблю в бекерай і скажу,, цвілих рогаликів’ там немає. В Тафєль віддають гарні булочки і хліб , який не продали за день . Кожен вечір приїзджає авто і забирає для людей.