кнопкодав• 23 января 2024
Чи повернули вам кошти, сплачені за доставку газу попередньому постачальнику?
Питання стосується переходу від Газзбутів до Нафтогазу ще з травня 2022. Я так розумію, що кошти мало кому повернули, хоча пройшло вже багато часу. Ми писали тоді заяву про те, що сума переплати піде в оплату за доставку газу новому постачальнику, але тепер маємо борг)
Але цікаво чи повернули хоч комусь ті кошти?
Ночка_темная• 23 января 2024
Повернули.Десь через місяці три.Писала заяву і номер рахунку в банку з терміналу печатала
Не кую, не мелю• 23 января 2024
Дніпро. Мені повернули 250 грн вже з півроку як. Свекрусі 750 не повернули. Заяви подавала в один день і час.
кнопкодав
• 23 января 2024
Ответ дляЧупокабра
Черкасигаз досі чекаю.
теж Черкасигаз) Я так розумію нам не світять кошти
Капризуля• 23 января 2024
Повернули. Щоправда, я писала замовні листи в обидві фірми, і в НКРЄКП, брала акти звірки
Вже навіть втратила надію на повернення, але все ж зарахували кошти на мій номер у нового постачальника.
Ціна питання була 3 тис грн
кнопкодав
• 23 января 2024
Ответ дляКапризуля
Ціна питання була 3 тис грн
Де можна взяти акти звірки?
спальное место• 23 января 2024
Київгаз, повернули 530грн, місяців через 4.
Випадково помітила, коли шукала у виписці інший платіж
Всім шампаньського• 23 января 2024
Мне не за доставку должны, а за газ. доставка только в конце 23 года перешла в нафтогаз.
Капризуля• 23 января 2024
Ответ длякнопкодав
Де можна взяти акти звірки?
В місцевій газорозподільчій компанії
кнопкодав
• 23 января 2024
Ответ дляКапризуля
В місцевій газорозподільчій компанії
Дякую, зрозуміла.