Jave• 24 января 2024

IЛ 76 розбився в Бєлгороді

На борту Іл-76, що розбився під Бєлгородом.
І взагалі пишуть експерти що через санкції 50% бортів російських компаній вже виведенні з ладу, так як немає запчастин
samataka• 24 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Так и я там прочла
https://www.bbc.com/news/world-europe-68080529.amp

Это мнение авторов статьи, их припущення
И инфа от министерства рф.

Наши официально не коментировали.

У вас есть ссылка на Пс и генштаб?
Теж саме читаю в українських джерелах. Не знаю, що вас так бентежить. Ймовірність того що там були полоненні існує, те що вони ніколи не повернуться додому - це факт

Tahita• 24 января 2024
Ответ дляBe_me
Коли жахнули А-50, вони металися, стопіццот версій висували, допоки про якусь спільну думку не домовились. А тут в першу ж годину всі в один голос завчені фрази почали видавати, сіманянша он геть списки готові мала. Не вірю, що там були наші і все тут.
А ще, чула по радіо якогось чувака сьогодні (не запамʼятала імені, але він експерт в темі авіації), то він каже, що, щоб на місці не залишилось тіл (не 1-2, а 65! На хвилиночку) літак мав падати з дуже великої висоти. Ми бачимо по відео, що це не так. Наприклад, коли збили МН-17( в 14, над Донбасом), то було дуже багато фрагментів тіл. А тут прямо магія якась, всі випарувались.
В те, що вони інсценують щось чи спишуть під цей літак тих, кого вбили в Оленівці - вірю, в те, що тут летіли полонені- ні.
Вони там вже полонених зі списку фото і відео публікують(коли ті ще в полоні були). Підготувалися, безсумнівно.
LudaSHS• 24 января 2024
Ответ дляsamataka
Что меня бентежить? Я акцентирую, что инфа подана с одного источника - рф. Вот и все.
А не ваше ’ все кранты.. само ббс уже написали, инфа сотка’. А они висловлюють припущення, и цитируют министерство обороны рф. Авторы статьи эти.

А что там было 🤷‍♀️

Еще днем видео стали кидать с поля, куча обломком и пару тел, вопросы остались, конечно.
Filomena• 24 января 2024
Ответ дляСоната любви
об обмене знали все стороны.
так как процедура обмена обговаривается заранее.
и планировать на этот день атаку самолета, не обладая данными, в каком самолете будут находиться пленные.
Полонені це не КОМБОТАНТИ.
Вони взагалі повинні бути віддалені від військових дій, а не сидіти в військовому літаку біля лінії фронту.
Ви не розумієте сюр ситуації?
samataka• 24 января 2024
Ответ дляLudaSHS

А что там было 🤷‍♀️

Пишуть, що коментує наша розвідка, а не рф. Тіла, не тіла, а 65 чоловік не повернуть
alina 94• 24 января 2024
Ответ дляTahita
Там такий вибух був, чи там щось лишилося. Коли в расіянський крейсер прилетіло - там нічого зовсім від людей не лишилося. Пам´ятаю коли в село, де був похорон, прилетіло - теж декілька людей рештки зовсім не знайшли. Але так, хоча б то місце вибуху могли б показати
Так видно , що валяється купа мотлоху всякого, але ж заблюрено, не показують чомусь.
НамСвоюРобити• 24 января 2024
Ответ дляsamataka
Я не розумію, чому всі так вороже реагують. Так збили літак, і скоріш за все з нашими полоненними і їх туди посадили навмисно, щоб ми не збивали їх літаки. Навіть якщо там і не було тих полоненних, то скоро викатять 65 імен, що ´загинули´ і загинули вони в літаку чи закатовані та спалені немає різниці, бо вони точно не повернуться до рідних
Та яка ворожість? На початку поставила вам питання, щоб просто уточнити, чи це якась нова інформація, чи вже нам відома. Визнали, що вже відома. Все.

З приводу іншого оперую лише відомими фактами.
1. ІЛ збили.
2. При падінні відвалилась кабіна.
3. Відео і фото саме з місця падіння кабіни.
4. Відео і фото з місця падіння основної частини літака відсутні.
5. Літак прямував в бік від бл@тгороду (тут під питанням, чому саме).
6. ГУР підтвердило, що на сьогодні планувався обмін.

Наразі це всі відомі факти. Все інше з позиції вірю/не вірю, а це вже точно не про мене.

Tahita• 24 января 2024
Ответ дляalina 94
Кажуть то відео кабіни, яка перша відірвалась і не палала. Основна частина літака ділі впала і рванула. Її я ще на відео не бачила
samataka• 24 января 2024
Ответ дляНамСвоюРобити

1. ІЛ збили.
2. При падінні відвалилась кабіна.

Вам виклали списки людей, ви вважаєте, що вони коли небудь повернуться додому? Чи вам потрібно точно знати чи вони розстріляні чи згоріли заживо?
LudaSHS• 24 января 2024
Ответ дляsamataka
Блин
Где ??
Это мнение авторов статьи, что тем сообщением ( про самолеты как военные цели) или что это косвенно признали. Они так думают.
Т е разведка Украины нигде ничего тут не коментировала , но Полу и Лоре - лично донесла?

Найдите хоть один источник От Гур, что наши признали, что там пленные были.

П с
мы все переживаем тут за пленных, и их судьба неизвестна, да.
Filomena• 24 января 2024
Ответ дляsamataka
З того списку 15 були в списку останнього обміну. Це те що вже знайшли. Тобто список завчасно неправдивий.
lliso• 24 января 2024
Ответ дляBe_me
Погоджуюсь, що фрагменти повинні бути. Пам´ятаєте Тегеран, збитий літак МАУ, навіть там були фрагменти. Хоч привезли їх нам в труні
alina 94• 24 января 2024
Ответ дляsamataka
Так там деякі вже дома давно з тих списків.
samataka• 24 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Блин
Где ??

П с
Головне управління розвідки повідомило, що не має достовірної та вичерпної інформації з приводу того, хто саме та в якій кількості перебував на борту літака Іл-76, який впав сьогодні на Білгородщині. Як заявили в пресслужбі розвідки, Україна не була проінформована про кількість транспортних засобів, маршрути та форми доставки полонених. Відомо, що доставка полонених відбувається як авіаційним, так і залізничним і автомобільним транспортом.

«Це може свідчити про навмисні дії Росії, направлені на створення загрози життю та безпеки полонених. Посадка транспортного літака в 30-кілометровій зоні ведення бойових дій не може бути безпечною і в будь-якому разі має обговорюватися обома сторонами, адже в іншому випадку це наражає на небезпеку весь процес обміну. Виходячи з цього, мова може йти про сплановані та навмисні дії РФ з метою дестабілізації ситуації в Україні та послаблення міжнародної підтримки нашої держави», – додала пресслужба ГУР.

Це з glavcom.ua
LudaSHS• 24 января 2024
Ответ дляFilomena
17 человек, по последним данным уже обменяны ранее , постили список симоньян
Тут ходим по кругу, новенькие зашли и пошло.
НамСвоюРобити• 24 января 2024
Ответ дляBe_me
Та по тілах хз.
МН-17 розвалився у повітрі.
ІЛ жахнув цілою основною частиною.
Фото/відео з місця, де впав, немає.
Тут ’розваленою’ була лише кабіна, тому й є на відео тіло когось з екіпажу.
Tahita• 24 января 2024
Ответ дляFilomena
Та ні, насправді один там був, і сімоньян стверджує що він на минулий обмін з якихось причин не попав, то його включили в цей. Наші хоч би цього хлопця показали, бо підтверджень що він живий - нема
samataka• 24 января 2024
Ответ дляlliso
Від вибуху може і не бути і радіус може бути величезний того, що розлетілося
LudaSHS• 24 января 2024
Ответ дляsamataka

Це з glavcom.ua
И? Это ’ разведка Гур Украины признала, что таки там Были военнопленные?’
Конечно вероятность - есть, до получения доказательной базы.
Но в статье Ббс припущены авторов статьи, а не 100% доказательства, и цитата русских ими.

Я об этом.
А не ’ Гур признало, что 65 погибло пленных’

Разницу ощущаете?
До сих пор ничего не ясно

Tahita• 24 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Це фейк, порівняли зі справжнім списком від 3.01 і там лише одне співпадіння. Перший раз журналісти порівнювали не з тим списком, який взяли з якоїсь групи у фейсбук. Можу скинути джерела
samataka• 24 января 2024
Ответ дляLudaSHS

Я об этом.

Разницу ощущаете?
До сих пор ничего не ясно
Різниці немає. 65 чоловіків не повернуться додому. Ви можете вірити у що завгодно, може вони просто за літак помстилися, але живими їх не відпустять.
Filomena• 24 января 2024
Ответ дляTahita
Чому один?
Ось списки.
Я не стверджую, але вірити симонян?
LudaSHS• 24 января 2024
И такое
Belosnezka1980• 24 января 2024
Чуєте, мавпи, які ставлять ідіотські смайли, знайте, кара все одно вас дожене, ви будете прокляті на сто поколінь, а то і дальше! Смердючі рашківці, запливете ви все гімном, хоча ви і так в ньому!
Tahita• 24 января 2024
Ответ дляFilomena
Чому один?
Ось списки.
Я не стверджую, але вірити симонян?
Оця група Роменщина на слуху якраз виклала фейкові списки. Ризикну скинути посилання на справжній список
https://t.me/znaydeno_ua/5318
Be_me• 24 января 2024
Ответ дляНамСвоюРобити
Та по тілах хз.
МН-17 розвалився у повітрі.
ІЛ жахнув цілою основною частиною.
Фото/відео з місця, де впав, немає.
Тоді чому не показали на загал фото залишків основної частини? Впевнена, там щось та мало залишитись від такої кількості людей. Одразу ж такий резонанс був би, з доказами усьому світу. І ніяких питань, можна конячій голові прямо з місця подій дзвонити в ООН і волати про укротерористів. Але ж ні, чомусь нікого не допустили геть туди.
nightwoman• 24 января 2024
Ответ дляsamataka
Якщо не видно тіл розбросаних по землі а при такому то шматків стає в багато більше разів ніж 70+, упасі Боже навіть думати за таке, як було при збитті малазійського, а чи були люди на борту окрім екіпажу?
Це вони заявили про 70+ чоловік.
Belosnezka1980• 24 января 2024
Ответ дляBe_me
Одним словом, рашисти не можуть доказати, що там були наші полонені, наші ж не можуть доказати, що їх там не було.
alina 94• 24 января 2024
Коли в Луганську збили наш Іл -76 з десантниками він теж загорівся і вибухнув ,але речових доказів було валом,все є на фото.
Tahita• 24 января 2024
Ответ дляBelosnezka1980
Тікі у програші лише ми, нажаль