На борту Іл-76, що розбився під Бєлгородом.
І взагалі пишуть експерти що через санкції 50% бортів російських компаній вже виведенні з ладу, так як немає запчастин
Inna_ya_krasivaya• 24 января 2024
Ответ дляМанула
Роздуплився нарешті
Викликав Умєрова, Залужного, Шапталу, Буданова та Малюка – доповіли щодо ситуації з літаком та обміном, - Зеленський
Очевидно, що росіяни граються із життями українських полонених, із почуттями рідних та з емоціями нашого суспільства.
Потрібно встановити всі чіткі факти. Настільки, наскільки це можливо, враховуючи, що падіння літака сталося на російській території – поза нашим контролем.
«Факти» – це головне слово зараз. Заслухав Головкома та Генштаб щодо застосування Повітряних сил. ГУР займається зʼясуванням долі всіх полонених. Служба безпеки України розслідує всі обставини. І я дав доручення міністру закордонних справ України поінформувати партнерів щодо наявних даних в України. Наша держава буде наполягати на міжнародному розслідуванні.
Нормально все сказал. Это не пиздаболы из рашки.
Запомните. у нас нормальные люди. Адекватные;
ОН сказал все честно. Так что свое ’раздуплился’ лучше убрать, или вы на руку русне играете?
Лисий хвост• 24 января 2024
Ответ дляСоната любви
уверена, все были в курсе, каким образом должен быть обмен.
обычно пленных на самолете доставляют, а не на поездах.
Ну да! Кто ж как не вы в курсе каким транспортом возят военных.
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Так, сказав нормально, єдине, що треба було все це раніше робити
Inna_ya_krasivaya• 24 января 2024
Ответ дляМанула
разбирались. Это ж не рашка чтобы лепить что попало.
Лисий хвост• 24 января 2024
Ответ дляsamataka
Я не розумію, чому всі так вороже реагують. Так збили літак, і скоріш за все з нашими полоненними і їх туди посадили навмисно, щоб ми не збивали їх літаки. Навіть якщо там і не було тих полоненних, то скоро викатять 65 імен, що ´загинули´ і загинули вони в літаку чи закатовані та спалені немає різниці, бо вони точно не повернуться до рідних
Ну паниковать как бы рано. Тут вся ставка то на панику, но душок у этой истории другой
Лисий хвост• 24 января 2024
Ответ дляСоната любви
об обмене знали все стороны.
так как процедура обмена обговаривается заранее.
и планировать на этот день атаку самолета, не обладая данными, в каком самолете будут находиться пленные.
Нет логики в вашей гипотезе. Ответ главный есть у русских, как минимум выставить разговор работника военного аэродрома с пожарными например, где четко фиксируют что едут тушить. Все остальное раздутое и недоказуемое пока. Были бы там пленные фото фсб выложило б в первый час. А так говорят ни о чем!
Inna_ya_krasivaya• 24 января 2024
Ответ дляЛисий хвост
ну как Зеленский сказал - ’росіяни граються із життями українських полонених, із почуттями рідних та з емоціями нашого суспільства’
вот это меня и пугает, что росияне точно не выиграют на поле боя. Но информ. войну могут, если наши не перестанут вестись на все вбросы, и на их ботов. Они уже сейчас плодят ботов, которые ставят на аватары украинский флаг, типа что-то национальное, и разгоняют в соц. сетях
Лисий хвост• 24 января 2024
Ответ дляsamataka
Теж саме читаю в українських джерелах. Не знаю, що вас так бентежить. Ймовірність того що там були полоненні існує, те що вони ніколи не повернуться додому - це факт
Нет фактов ни присутствия там пленных ни их гибели. Факт есть что погиб экипаж все!
Ответ дляLudaSHS
От наших была та общая информация, что эти ил перевозят снаряды для Харькова, и что это военные цели.
Больше ничего.
Смотрите это село Яблонево от Белгорода 60-70 км
А сколько от фронта харьковской обл?
Больше ничего.
А сколько от фронта харьковской обл?
Люба, ви начебто про Чаплигу писали, що слухаєте його. Як вам його версія?
Inna_ya_krasivaya• 24 января 2024
Тем временем в российском Туапсе прилёт по нефтеперерабатывающему заводу.
хорошие новости)
Лисий хвост• 24 января 2024
Ответ дляsamataka
Різниці немає. 65 чоловіків не повернуться додому. Ви можете вірити у що завгодно, може вони просто за літак помстилися, але живими їх не відпустять.
Как же вы хотите убедить всех за 65 человек, прям надо надо убедить. Фактов ноль, но стараетесь.
Inna_ya_krasivaya• 24 января 2024
И еще хороший вопрос ’Дуже перепрошую, а в який момент значна частка українців почала вірити заявам міннападу рф?’
Верим только своим. Разберемся со всем после войны. Но доверять надо своим. Посмотрите как они говорят. Не врут. Сравните с тем что говорит РФ - это же кардинальная разница.
РФ - профи во лжи и игрании на эмоциях., жестко и цинично. это хищные твари. Надеюсь это все понимают (вздохнула)
Inna_ya_krasivaya• 24 января 2024
Ответ дляМанула
Куда бєжать, бл*ть?!’ ))
котики наши
обожаю. Как четко именно по таким целям. Чем больше рашку будут топить, чем больше дерьма мы увидим. Они способны на все.
там еще и санкции. и Турция одобрила вступление Швеции в Нато, и Орбан одобрил) тримаймося короче
Передивилася весь список через пошук телеграм каналу про полонених, що вище скидали.
Ті, що там фігурують, це полон переважно квітень- початок червня 2022. Значної частини в тому каналі не має(безвісти зниклі?).
Один збіг з обміном 3 січня знайшла:
Коноваленко Максим.
Декілька разів зустрічалося місце перебування : Галич.
Це звідти мали везти?
Один збіг з обміном 3 січня знайшла:
Коноваленко Максим.
Це звідти мали везти?
Inna_ya_krasivaya• 24 января 2024
Ответ дляE-ducate
Гугл каже, що не перший раз - минулого лютого там вже була бавовна.
Цікаве місто, мабуть )
разведывали)
пристреливались
MashaizDusha• 24 января 2024
Ответ дляBe_me
На жаль, все так( але тут ще важливо дуже, аби світова спільнота не повелась на те, що збили наші, не почала на нас тиснути, щоб ми обережніше лупили по їхніх літаках чи щось таке. Тобто, зараз мова про те, аби загал не прийняв факт, що українці самі ж по своїх вдарили і в рашистів не було приводу казати, що це основна причина того, що подальших обмінів не буде. А доля наших полонених- це просто пекло на землі, тут взагалі без сліз не можу думати про них.
А я думаю більшість розуміють, що без таких випадків не обходиться. Ізраїльтяни також було власних заручників вбили під час операції. Визнали, взяли відповідальність, вибачилися. Люди не боги. І лікарські є помилки, і військові прорахунки.
Звісно, що рашисти будеть це педалювати як вони до цього робили. Але до них довіра лише в упоротих фашистолюбів, решта вже знає що вони як рота відкриють так брешуть.
Ответ дляMashaizDusha
Якщо брати найгірший сценарій, то це не прорахунок. Це підстава(
Скоти(
А ще згадайте базар в Донецьку. Навіть уламками ракет не трясли.
Тільки й кричать: не давать хохлам оружие!!
Скоти(
Лисий хвост• 24 января 2024
Ответ дляМанула
Куда бєжать, бл*ть?!’ ))
Это эмоции людей, которые и знать не знают что такое война. А вот когда зеркально война идет роддом за роддом, дом за дом, школа за школу, то поверьте прозрели бы быстрее
Лисий хвост• 24 января 2024
А то сидят 140 млн идиотов по кухням «куда бежать?» нация деградатов. Не надо было лезть в Украину только и всего! Бесславные ублюдки с престарелым оборотнем во главе.
nightwoman• 24 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Я теж за наших. Як мовчать, то розбираються, ну як можуть наші протидіяти тій інформації якщо не володіють хто там летів, куди і скільки? Перевірити оті списки теж потрібен час. Бо полонених десятки тисяч і в останньому обміну повернулись люди, яких вважали зниклими безвісти і не знали навіть що були в полоні.
Ответ дляMashaizDusha
На кацапосайтах пишуть, що літак летів в сторону протилежну від України, і на борту були проблеми, про що доповідалось рашакомандуванню. Хвалять екіпаж, який відвів падаючий літак від білгородського села
Лисий хвост• 25 января 2024
Мне нравятся эти недалекие телки, которые ставят дизлайк. Да матрехи престарелый плешивый урод довел русских до деградации.. факт на лицо ни слова ни чести у русских вояк как видим нет
AnnaK-29fd• 25 января 2024
Ответ дляМанула
Роздуплився нарешті
А что конкретно он собрался международно расследовать, если украинских солдат в самолете не было? Падение пустого самолета? Или взрыв самолета с ракетами на чужой территории? Слышащий услышит.
Лисий хвост• 25 января 2024
А подождите помрут ваши пропагандоны вдруг от сердечного приступа, а их кончат ваши спецслужбы в первую очередь. А потом будет прозрение .. только прощения не будет вам ни от живых ни от мертвых. Карма и бумеранг такой будет что хромая лошадь и рядом не стояла, а также вишня и так далее. Мы вам тогда сочувствовали, но не знали какие вы нелюди
Ответ дляAnnaK-29fd
Ви пропонуєте забити на цей випадок з аргументацією ’ви всьо врьотє’?