Там-тарарам• 25 января 2024
Поділіться рецептом тіста на вареники
Дівчата, їду додому голодна) хочу вареників!
Поділіться, будь ласка, перевіреним рецептом парових. Щоб тісто було як з дитинства, пухкеньке, ніжне, але не заморочливе.
Дякую.
Бамбарбия! Кергуду.• 25 января 2024
Але це ж довго, замісив, приготував начинку, наліпив, зварив....Пухке на кефірі з содою, тонке - заварне тісто .
Там-тарарам
• 25 января 2024
Ответ дляНа пів ставки
Заварное, на кипятке.
Напишіть, будь ласка. Яйце, цукор, сіль, борошно, заварити. А масло, олія?
Там-тарарам
• 25 января 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Пухке хочу
Флюорография гуся• 25 января 2024
Ответ дляТам-тарарам
Нема точно(
Автор, будь- яке заварне тісто і тільки воно
ЯспАкойнаЯ• 25 января 2024
Заварне пухким не буде. Воно саме для вареників з великим вмістом начинки, бо його можна розкачати до мінімуму, не порветься, не липне.
Там-тарарам
• 25 января 2024
Всім щиро вдячна, все як завжди, я вже наїлась, тож вареники будуть завтра,)