Муркошечка• 25 января 2024
Аналіз крові та гематома
Вчора взяли кров з вени, сьогодні проявилась гематома поруч, на пів руки. Це повʼязано?
Муркошечка
• 25 января 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Так. Невдало взяли. Спитайте у лікаря що прикласти можна.
Дякую. Та нема кого питати, сама пішла здати загальний. Та й не буду прикладати, потерплю. Просто злякалася, бо не очікувала аж такого ефекту
ХвостПистолетом• 25 января 2024
Гепарином помажьте. Но вообще мне такая реакция не кажется нормальной, может у вас сосудистые проблемы?
Муркошечка
• 25 января 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Та ніколи не було. Медсестра молода, колола боляче. Але раніше ніколи такої реакції не було