Евга-9246• 25 января 2024

Як люди починають їсти потрошку?

Якщо постійна проблема - переїдання. І потім починають їсти, як горобці. Якщо проблеми зі здоров´ям, наприклад. Є тут такі? Як вам це вдалося, щоб без зривів, повернень?
Cat88• 25 января 2024
Я не научилась , подруга за вечер на дне рождении съела 1 кусок шашлыка и все ! И так постоянно она ест

автор Евга-9246 • 25 января 2024
Ответ дляCat88
Такі люди для мене якісь інопланетяни
elena-1-9-8-1• 25 января 2024
Ответ дляCat88
Ну вот как? Я болела, насколько дней ела совсем чуть-чуть, так у меня головокружения начались
автор Евга-9246 • 25 января 2024
Я вже навіть на гіпнотерапію думаю записатися))
Lisano• 25 января 2024
Я болела , отравление …вся изголодалась . Потом еда и так радовалась , девочки 😂😂😂

Сейчас понимаю , что начинаю поправляться и нужно сбрасывать обороты , а я не могу …
МаМарго• 25 января 2024
Роблять резекцію шлунку і все)
Cat88• 25 января 2024
Ответ дляelena-1-9-8-1
Я вообще не понимаю правда , она наверное года два ничего не ест . Кусок в день чего то максимум . А я жизни без мвйонезных салатов не вижу

Darina26• 25 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
Ну если лишний вес большой то можно
А если нет,то вас не возьмут. Я как то просилась,но отказали. При моем 170см и 60кг весу посмеялась с меня, а то,что мне это даётся с постоянными ограничениями никого не интересовало
Lisano• 25 января 2024
Добавлю , что раньше мне легко удавалось , была цель .

Еда да одна быть вкусной и красивой и тогда можно потихоньку приучить организм насыщаться , но конечно не за неделю или за две , это работа на месяцы , постепенно уменьшать порции .
Darina26• 25 января 2024
Ответ дляМаМарго
Роблять резекцію шлунку і все)
Для этой операции вроде тоже серьёзные показания нужны?
Ane4ka777• 25 января 2024
Дело привычки, по началу очень сложно, а потом не понимаешь как можно было раньше съедать такие огромные порции.
anabelia• 25 января 2024
Ну дивіться, в молодості мені було норм, потроху звикаєш, хоча мені краще взагалі не їсти , ніж мало. Але посадила метаболізм і ШКТ. Сьогодні нема одного прийому їжі, я два дні не ходжу в туалет, зявляються запори, не кажучи, щоб їсти зовсім мало. І ще одне-це дорога в один бік. Ви потім не зможете повернутись, бо вага буде стрімко рости.
lisa2101• 25 января 2024
Я такая. Спрашивайте.
автор Евга-9246 • 25 января 2024
Ответ дляМаМарго
Роблять резекцію шлунку і все)
Я читала їхній форум, там через декілька років багато хто повертається до ваги, бо все одно починає більше і більше їсти
автор Евга-9246 • 25 января 2024
Ответ дляDarina26
Ну если лишний вес большой то можно
Та в інстаграмі такі є, шо всіх беруть))
МаМарго• 25 января 2024
Ответ дляDarina26
Ожиріння, мабутт
Yana_pl• 25 января 2024
Ответ дляCat88
Жінка брата, як горобець їсть. Салатик клює і п´є вино . От вино так багатенько прям. Мала і худа))) Я як бачу смачне то вже не відмовляю собі, а навіщо, є ж таблетки панкреатин).
автор Евга-9246 • 25 января 2024
Ответ дляlisa2101
Я такая. Спрашивайте.
Розкажіть, як почали так харчуватися, немає зривів?
Darina26• 25 января 2024
Ответ дляМаМарго
Ожиріння, мабутт
Ну да,причём очень существенное.

Darina26• 25 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
Аа,ну в инстаграме конечно много специалистов)) я ж про говорю об опыте работы с признаными специалистами))
Imann• 25 января 2024
Решила попробовать подсчёт калорий с приложением. Просто не могла спокойно смотреть на себя в зеркало, так разожралась за прошлый год. Даже макияж ничего не улучшал- ненакрашенная хрюшка и накрашенная, та же хрюшка, только разноцветная.
В первый месяц ушло 3 кг и это очень воодушевило, втянулась. -8 кг за пол года, без спорта.
Anita123-13ef• 25 января 2024
Ответ дляМаМарго
Роблять резекцію шлунку і все)
Яка не панацея
Marmu• 25 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
Такі люди для мене якісь інопланетяни
Це треба лікувати. я їла нормальну порцію, але всього двічі на день, і не перекусувала, навіть не тягнуло. Перейшла на кето дієту, їм калорій набагато більше, але жрати хочеться просто весь час, вчора їла 4 рази немаленькиї порцій! Так я і повірила, що може бути апетит дикий. Це пов´язано з інсуліном, я так розумію. Можливо, є смисл звернутися до ендокринолога або дієтолога-лікаря, хай аналізи подивляться.
Anita123-13ef• 25 января 2024
Ответ дляDarina26
У вигляді грошей)
Darina26• 26 января 2024
Ответ дляAnita123-13ef
У вигляді грошей)
Та не. Хотя,конечно,нынче можно каких угодно врачей найти.
Anita123-13ef• 26 января 2024
До психотерапевта зверніться, мені допомогає їсти не відволікаючись на гаджети,книги, музику, їм набагато менше - просто треную себе зосередитись на їжі яку їм, і так- мені це важко дається 15-20 хв нікуди не втикати, а тількі в тарілку і бажано ще на їжі фокусуватись 🫣🤪 але але, -5 кг за 2 міс потрошку йдуть. Бо виходить що швидше наїдаюсь, а не як раніше під серіал каструлями їла
Anita123-13ef• 26 января 2024
Ответ дляDarina26
Ну з вагою 120 беруть. Аби гроші були. Там же ж враховуйте період реабілітації
Darina26• 26 января 2024
Ответ дляAnita123-13ef
Ну 120 этт много. Я смотрела как-то шоу про 300кг. То там их сначала просят худеть до определённого веса. Это связано и с переносимостью операции и с тренировкой воли. Все таки после им нужно держаться строгой диеты
Anita123-13ef• 26 января 2024
Ответ дляDarina26
Дивилась дівчину в тік тоці, вона з 120 під ніж лягла, чесно я не перевіряла інфу і нижню границю не шукала, як і верхню, просто подивилась її відео і зрозуміла що ні, не моє
Darina26• 26 января 2024
Ответ дляAnita123-13ef
А результат был у неё,хороший?