Рассказница• 26 января 2024

Діяльність згідно КВЕД

Таке питання :як податкова знає згідно якого кведу фоп проводить діяльність? Де це відображається?
Salsa-24da• 26 января 2024
В кабинете плательщика НАЛОГОВ
tanyayacuk• 26 января 2024
якщо спрощена система - на підставі витягу, та на підставі декларації, в якій ви зазначаєте на підставі яких кведів отримано дохід
пані Солоха• 26 января 2024
При реєстрації Фоп вказує , які види діяльності в нього будуть, потім реєструється платником ЄП , знов вказує види діяльності (з тих , що вказав при реєстрації), всі ці дані є в ЕК платника податків. Ну а реально чим він займається, можна взнати тільки при перевірці. Але законно займатися тільки задекларованими видами діяльності.
Байрактарна• 26 января 2024
Ответ дляпані Солоха
Законно займатися будь-якою законною діяльністю, по будь-якому КВЕДу (якщо звісно та діяльність не потребує ліцензії чи дозволів додаткових)
пані Солоха• 26 января 2024
Ответ дляБайрактарна
Це ще залежить від системи ополаткування Фоп
Байрактарна• 26 января 2024
Ответ дляпані Солоха
Все одно, навіть на єдиному податку законно займатися будь-якою діяльністю/КВЕД, що не потребує ліцензії чи дозволів. Єдине, що це порушить умови перебування на єдиному податку і переведуть на загальну систему і дохід по «лівим» КВЕДам доведеться оподатковувати по загальній системі. Але все одно це законно, тобто ФОП-єдинник ніякого закону не порушить, навіть якщо буде займатися іншими КВЕД, які він не вказав
пані Солоха• 26 января 2024
Ответ дляБайрактарна
Ок. Щоб перебувати на спрощеній системі оподаткування, тра займатися тими видами Квед, що внесені в свідоцтво платника єдиного податка.