Чарочка діда• Изменено 12 февраля в 02:23

Господи, що ж так бахає?(

Лівий берег Києва, страшно..
Невже знову без тепла сидітимемо..
Кошка Мурка• 12 февраля в 08:00
Ответ дляСинди Кроуфорд
Мы без тепла после прошлого обстрела и так сидим
А мы- без лифта и горячей воды, холодная тоненькой струйкой и только днем и ночью, в часы пик нет вообще

Весёлая морковка• 12 февраля в 08:24
у нас все хорошо.все есть
автор Чарочка діда • 12 февраля в 08:31
Ответ дляВесёлая морковка
у нас все хорошо.все есть
В нас наразі також все є.
Муууумие• 12 февраля в 08:42
Ответ дляЧупокабра
Мне в чате подьезда писали , что мешает мини миксер для молока спать (
То у них генераторов под окном нет, как у нас
Муууумие• 12 февраля в 08:43
Ответ дляЧупокабра
Без старлинка должны были фсе , Федоров сказал
Брат гадалки-кофЯ в Крыму
Муууумие• 12 февраля в 08:43
Ответ дляБайрактарна
Ага. Все таки умным. Всё на перед знают. Что ж не предотвращают, раз информацией владеют.
Они не на предотвращение работают, а на оповещение
АдляВасЯникто• 12 февраля в 08:49
Удалено администрацией...
Колишня муза• 12 февраля в 08:54
Ответ дляЧарочка діда
В нас поки є світло згідно графіка
Счастье любит тишину. Сидим молча)))
автор Чарочка діда • 12 февраля в 09:08
Ответ дляАдляВасЯникто
Удалено администрацией...

АдляВасЯникто• 12 февраля в 09:13
Ответ дляЧарочка діда
Удалено администрацией...
автор Чарочка діда • 12 февраля в 09:21
Ответ дляАдляВасЯникто
Удалено администрацией...
Ти тупе? З одного разу второпати не можеш?
пшел нах, свинособака тупа.
АдляВасЯникто• 12 февраля в 09:23
Ответ дляЧарочка діда
пшел нах, свинособака тупа.
Не уйду буду тут чилить и дальше
Маю декілька думок• 12 февраля в 10:11
Ответ дляАдляВасЯникто
Не уйду буду тут чилить и дальше
Чинить ты будешь на нарах.
АдляВасЯникто• 12 февраля в 10:12
Ответ дляМаю декілька думок
Чинить ты будешь на нарах.
То есть в Украине?
Маю декілька думок• 12 февраля в 10:12
Ответ дляАдляВасЯникто
То есть в Украине?
Ты реально тупое
АдляВасЯникто• 12 февраля в 10:14
Ответ дляМаю декілька думок
Ты реально тупое
А ты?
Маю декілька думок• 12 февраля в 10:14
Ответ дляАдляВасЯникто
А ты?
Идинах
18 мнеУЖЕ• 12 февраля в 10:23
Ответ дляКошка Мурка
Невже в нашому місті хтось ще має гарячу воду, я думала, що її всім відключили, як і писали. Все це можна пережити а от без тепла дуже тяжко (проходили всі варіанти).
автор Чарочка діда • 12 февраля в 10:31
Ответ дляАдляВасЯникто
То есть в Украине?
Ти ба, воно дресироване - вже навчилося казати В Україні.

Кацап еволюціонує, скоро на 2 ноги стане і хвіст відпаде

Яйцеголовая• 12 февраля в 10:40
Ответ для18 мнеУЖЕ
Звичайно, є.
Просто ті, хто мають гарячу воду, сидять тихо, а в новинах про це не пишуть.
Коли ще працювала ТЕЦ 4, нам відключили гарячу воду під приводом того, що треба дати людям більше тепла:
якщо у 3 будинків забрати гарячу воду - це буде опалення для 1 будинку.
Ми розуміли, що тепло - важливіше.

А коли ось тепер ми з 03.02.2026 сидимо без опалення, то чомусь ніхто з нами ділитись теплом не хоче.
АнтиТроль• 12 февраля в 10:40
Автор, не бесите тех, кто с Левого берега и остался без отопления до конца сезона. Это у вас снова, а у нас уже давно холод собачий в квартирах
автор Чарочка діда • 12 февраля в 10:41
Ответ дляАнтиТроль
Співчуваю, але я тут до чого?
АнтиТроль• 12 февраля в 10:43
Ответ для18 мнеУЖЕ
Полно таких в Киеве, у нас в офисе ( а это 300 киевлян) я одна попала в список ’ счастливчиков’, и у меня нет ни отопления ни горячей воды и не будет до конца отопительного сезона, у остальных все есть. Хотя они тоже ноют, что у некоторых всего 18 градусов в квартире и отопление слабое
Яйцеголовая• 12 февраля в 10:44
Ответ дляАнтиТроль
Ага. А ще такі плачуть, що світла мало дають...
18 мнеУЖЕ• 12 февраля в 10:44
Ответ дляЯйцеголовая
Звичайно, є.
Ми розуміли, що тепло - важливіше.

Краще б вони не патякли привеслюдно в усіх телеграм -каналах про те тепло і де, яке вдалося людям підключити всяким правдами і неправдами, може б менше прилітало. Я вчора обнімала батарею, прощалася вчергове з теплом, яке тільки нещодавно мега зусиллями вдалося відновити і ледь не плакала.
Яйцеголовая• 12 февраля в 10:45
Ответ дляАнтиТроль
Це просто в новинах всіх переконували - весь Київ без гарячої води.
А насправді, навіть на Лівому березі багато щасливчиків з теплом і ГВ. Принаймні, буди до сьогоднішньої ночі.
18 мнеУЖЕ• 12 февраля в 10:47
Ответ дляАнтиТроль
Ми з вами мабуть з того самого лівого, бо мої всі з правого теж живуть і так зраночку так ’ну що, пережили, все ок’. Нормально так живуть, а не виживають після кожного обстрілу.
Яйцеголовая• 12 февраля в 10:50
Ответ для18 мнеУЖЕ
Лівий теж поділили - на тих, хто мав нещастя потрапити з зону Єврореконструкції, і тепер без телла і ГВ.
І тих, кому пощастило обслуговуватись в Київтеплоенерго.

Що найбільше турбує - незрозуміло, які перспективи на наступний рік. Обігрівачами кавртиру в панельці не нагрієш.
18 мнеУЖЕ• 12 февраля в 11:17
Ответ дляЯйцеголовая

Після того, як всі вмикають обігрівачі, починають горіти фази і т.д.
Яйцеголовая• 12 февраля в 11:38
Ответ для18 мнеУЖЕ
Так, у нас уже це трапилось: 3 під´їзди зараз без світла, начебто зараз ремонтують.
Проводка стара і не розрахована на таку кількість техніки.