З родзинкою• 26 января 2024

Ви б розвивали стосунки з чоловіком, в якого цукровий діабет?

Харчовий тріль• 26 января 2024
ну і проблеми.. Зараз,з такими темпами мобілізації здорових чоловіків майже не залишиться, то мужик з діабетом, але без травм війни буде нарозхват. А так,як війну нам тут обіцяють ще 2-5 років,то все буде дуже сумно.

ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 января 2024
Ответ дляКрошка Енот
У меня 2й инсулинозависимый
Объясните пожалуйста. Мама на таблетках 16 лет уже. Предлагают начать колоть инсулин. Сейчас хочет поехать на консультацию к другому врачу. В чём разница?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 января 2024
Ответ дляКвітка Миру
В 38 років 1 тип? Він зазвичай проявляється в дитинстві або підлітковому віці
Ось... Я теж так думала
ЖивунаБагамах• 26 января 2024
Якщо є сумніви, то ви не пара.
Бува і таке• 26 января 2024
Навіть Стівен Хокінг був одружений та ще й мав дітей (не знаю чи про любовь там чи про науку та кар´єру ці відносини були, але ці стосунки факт) - а там взагалі гамбець зі здоров´ям.
Зупка_цем• 26 января 2024
Ответ дляКрошка Енот
У меня 2й инсулинозависимый
Так, інсулін при 2му типі виписують, коли пігулки не компенсують цукор.
Є аналіз, який показує можливість виробництва інсуліну підшлунковою. І цей аналіз може показати, який саме тип діабета в людини або чи знижується можливості підшлункової. В останньому випадку - це ризик переходу 2го типу в 1й.
автор З родзинкою • 26 января 2024
Ответ дляРозумна Губка
Ви б хотіли, аби з Вами розірвали стосунки через це?
Я не починала стосунків. І це нормально не починати стосунки з різних причин.
автор З родзинкою • 26 января 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Це діабет першого типу?
Так.
автор З родзинкою • 26 января 2024
Ответ дляПроработник
Я бы сказала неадекватность.
Потому что такие решения пнинимают самостоятельно, взвешивания все +,-
Понимая степень привязанности, любви и уровень взаимоотношений.
А не тут на форуме. Удачи.

Как заболеете, муж вас тоже должен будет бросить, таков закон жизни
Якщо люди боліють, коли вже є стосунки, то це інша справа. А зараз в мене немає ніяких стосунків. Лише спілкування.

Зупка_цем• 26 января 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Головна задача при діабеті - компенсувати високий рівень цукру в крові і не допускати різких коливань цього рівня. Якщо пігулок недостатньо - переводять на інсулін.
Все буде Україна• 26 января 2024
Ответ дляКрошка Енот
Моим питанием и привычкой, исходя из вас, стала первая беременность)))
Діабет ще може дебютувати через стрес, гормональні збої, певні вірусні хвороби. Але в 90% випадків 2й тип- від нездорового харчування і надмірної ваги.
ЗдесяЯ• 26 января 2024
Каждый 10-ый по статистике имеет этот диагноз.

Но по теме - смотря сколько вам всем лет, какие у вас планы и как мужчина в остальном )
ничевока• 26 января 2024
Скільки йому років?
Умничка-помощничка• 26 января 2024
Я колись розірвала стосунки з таким хлопцем. Батько хворів, я знала що це таке. Батьки найбільше наполягли, та і я побоялась з ним будувати сім´ю і народжувати дітей. Він одружився,є діти, що зараз зі здоров´ям незнаю, пройшло майже 20 років, а проблеми в нього були ще тоді. Діабет 1 типу з підліткового віку.
я Кукарача• 26 января 2024
Ответ дляДокторТ
А сколько ему лет и какая степень диабета?
Понятно, что после определенного возраста здоровых просто нет у одного диабет, у другого сердце, у третьего давление…
Якого віку?
Забрала і не сказала• 26 января 2024
Ответ дляПроработник
Что у вас в голове?
Видимо ничего... От слова ’вообще’...
ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 января 2024
Ответ дляЗупка_цем
Чи не знаєте як називається цей аналіз?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 января 2024
Ответ дляЗупка_цем
Дякую
Зупка_цем• 26 января 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Чи не знаєте як називається цей аналіз?
С-пептід

Живчик-счастливчик• 26 января 2024
авторе, мені здається, що у Вас цілком логічне питання і справедливе. Не всі хочуть жити з хворою людиною і збільшити відсоток генетичних хвороб для дітей.
Ні, відносини б не розвивала з хворим чоловіком
Парасюха• 26 января 2024
Мы с мужем здоровые. В семье ни у кого не было диабета.
Наша дочка заболела в 8 лет ...
АнтиТанкист• 26 января 2024
Сколько мужчине лет?
Крошка Енот• 26 января 2024
Ответ дляПарасюха
Наша дочка заболела в 8 лет ...
с тех пор как мы вращаемся в диабетической тусовке, много встречали семей с грудничками или маленькими детьми с диабетом 1 типа, и у многих его не было в роду ни у кого
Нафаня Маня• 26 января 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Планую дітей. Слідкує зараз.
Як людина з діабетом я б не рекомендувала своїй дитині стосунки з діабетиком. Чоловіки не слідкують за собою і потім тагяр по уходу і лікуванню лягає на плечі жінки. Тим більше діабет 1 типу це аутоімуне захворювання, а , значить , велика вірогідність, що це буде і у дітей.
Хомо_сапиенс• 26 января 2024
Ответ дляБува і таке
Он женился еще молодым , все было не так критично
Хомо_сапиенс• 26 января 2024
Я бы точно нет.
Нужно понимать, что это человек возможно с будущей инвалидностью. И в перспективе я буду содержать семью.
Пусть он найдет себе девушку с похожими проблемами и не портит жизнь вам
Одно дело быть в браке и заболеть другое уговаривать себя быть хорошей
Швендяю містами• 26 января 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Адекватність. В мене був друг з ЦД, то в 30 років вже на діалізі від наслідків хвороби.
Так само як і розумію, що якщо в нас все буде серйозно, то є ризики успадкування у дітей.
У родителей обоих ваших знакомых СД какого типа?
Крошка Енот• 26 января 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
А еще в списке известных диабетиков: Анджелина Джоли, Шэрон Стоун,
Сильвестр Сталлоне, Сальма Хайек, Холли Берри, Том Хэнкс, Жан Рено, и судимый Алек Болдуин
и у многих из них есть дети
да что там, в США и актеры с хондродисплазией и карликовостью женятся и рожают по трое детей (как минимум семья Уорвика Девиса)
Нафаня Маня• 26 января 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А другий тип успадковується чи ні?
Прямого успадкування немає, але є порушення метоболізму, а це набуте образом життя. У мене саме набуте, бо близькі родичі діабет ніхто не мав. А у мене стрес хронічний по роботі, недосип, бутерброди, цукерка, сидячий образ життя і в 40 діабет 2 типу.
Нафаня Маня• 26 января 2024
Ответ дляБджолина королева
Другий тип може бути стартом 1, або набутим від проблем з підшлунковою. Ризик теж високий.
Ви не праві.