З родзинкою• 26 января 2024
Ви б розвивали стосунки з чоловіком, в якого цукровий діабет?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 января 2024
Ответ дляБджолина королева
Я б ні. Поясню: в мого батька діабет, в його мами був теж. Втрата зору, проблеми з стопами і багато чого не хорошого навіть при адекватному лікуванні в дотриманні всіх обмеженнь. Зараз в самої підвищений цукор і розумію, що теж попала. Нічого хорошого в цьому не має. Спадковість потрібно враховувати. І хворіти самому значно легше, ніж знати, що ти дітям це передав.
А другий тип успадковується чи ні?
После шести ни-ни• 26 января 2024
Люди, у вас просто спросили вашего мнения, почему все стрелки на автора? Я б не хотела с таким человеком быть, потому что я очень люблю сладкое , и оно всегда дома.
Бджолина королева• 26 января 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А другий тип успадковується чи ні?
Другий тип може бути стартом 1, або набутим від проблем з підшлунковою. Ризик теж високий.
Все буде Україна• 26 января 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А другий тип успадковується чи ні?
Ні, 2й тип від неправильного способу життя та харчування. Схильність успадковується через сімейні харчові звички.
Смурфик• 26 января 2024
Ответ дляБджолина королева
Плюсую, в батька теж був діабет 1 типу і нікому б не побажала такого((( тому, нажаль, я б стосунки не будувала з таким чоловіком. З віком дуже важко підтримувати таку людину: і режим, і харчування, і спецвзуття, і обмежені навантаження (очі)... Потім сліпота, потім гангрена, ампутація((( і все це не дивлячись на постійне своєчасне лікування, операції, обстеження, догляд. Слава Богу, що основний капець наступив після 60. До цього часу батьки хоч пожили нормально, хоча діабет був з 38 років
ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 января 2024
Ответ дляБджолина королева
Не зрозуміла. Тобто якщо у когось другий, то у дітей може бути перший?
ВундерКИНГ• 26 января 2024
Был у меня когда-то ухажер, которому мама-пиздося сказала, что со мной не надо строить будущее, потому что у меня зрение -2
И она тогда болела раком.
Бджолина королева• 26 января 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В когось 2 може перейти в 1, і один Бог знає, що в дітей буде
НуКаНаКа• 26 января 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Я думаю что может, у мужа, у его мамы, у его тети, у его бабушки, у всех диабет 2 типа. У всех у них разный способ жизни, разное питание, нельзя сказать, что не правильное...
Коренная киевлянка• 26 января 2024
У мене брат діабетик зі стажем в 33 роки. Діабет дуже сильно бʼє по нервовій системі. Важко з ним жити. Діти народились без діабету, але це хлопці.
Непонятно• 26 января 2024
Ответ дляВсюди влазю
Ой, они так и делают, бросают больных женщин. Это женщины тянут мужчин до последнего
💯 процентов, и жен, и детей своих больных бросают глазом не моргнув.
Автор, не вздумайте. Тем более если детей планируете.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 января 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Дякую. Бо в моєї мами другий тип. Почалося у 48 років.
Зайва вага, неправильне харчування.
За себе переживаю.
Зайва вага, неправильне харчування.
За себе переживаю.
Ждушечка• 26 января 2024
Нет, развивала в 19, когда была неопытная. Потом у него уже начала пропадать чувствительность рук и ног(( Следил за здоровьем, регулярно лечится и занимался спортом. А то начнут писать, что главное вести здоровый образ жизни.
Зупка_цем• 26 января 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ні. Є можливість (не обов´язкова) переходу 2го типу в 1й з часом. Це LATA тип, ще якійсь - зараз все це досліджується. Але це дуже не часті випадки.
Засомневаю• 26 января 2024
Ответ дляНічого вдягти
Нет, он передаётся по наследству.
Есть приобретенный . Не слышали?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 января 2024
Ответ дляБджолина королева
Як це? Я так розумію що другий тип це той, який виникає з віком від неправильного харчування та звичок. Перший це більш з дитинства. Чи я неправильно розумію?
Фуліганка• 26 января 2024
Ответ дляРозумна Губка
Ви б хотіли, аби з Вами розірвали стосунки через це?
Человек имеет право разорвать отношения по любой причине.
Но в случае автора это ’ не начать’
Підмітайло• 26 января 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Адекватність. В мене був друг з ЦД, то в 30 років вже на діалізі від наслідків хвороби.
Так само як і розумію, що якщо в нас все буде серйозно, то є ризики успадкування у дітей.
То дітей народити від здорового донора, якщо дійсно кохання
Фуліганка• 26 января 2024
Ответ дляПроработник
Я бы сказала неадекватность.
Потому что такие решения пнинимают самостоятельно, взвешивания все +,-
Понимая степень привязанности, любви и уровень взаимоотношений.
А не тут на форуме. Удачи.
Как заболеете, муж вас тоже должен будет бросить, таков закон жизни
А не тут на форуме. Удачи.
Что вы сравниваете мужа/жену и двух пока что посторонних людей?
МамОмужа• 26 января 2024
Ответ дляСмурфик
Дуже страшно...
Крошка Енот• 26 января 2024
Развивала, мы вместе уже 18 лет. Во время беременности и у меня появился диабет. То мне было понятнее намного что это и как с этим жить.
Зупка_цем• 26 января 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
1й тип - підшлункова не виробляє інсулін. 2й - інсулін виробляється, але його або недостатньо, або організм неправильно його використовує. А коли він проявився - це вторинне.
Ждушечка• 26 января 2024
Ответ дляНепонятно
Вот, а женщины тянут и косых, и горбатых, а общество их ещё попрекает, если вздумают отказаться.
Крошка Енот• 26 января 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Моим питанием и привычкой, исходя из вас, стала первая беременность)))
Квітка Миру• 26 января 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Ось в мене в мене теж є приклад поруч діабету з діалізом у друга. Тому і сумніви за стосунки. Бо знаю за діабет не зі сторони..
В моєї знайомої вже 20 років діабет тип 1, цукор завжди високий,а ускладнень немає.
Крошка Енот• 26 января 2024
Ответ дляЗупка_цем
У меня 2й инсулинозависимый
Квітка Миру• 26 января 2024
Ответ дляСмурфик
В 38 років 1 тип? Він зазвичай проявляється в дитинстві або підлітковому віці
Крошка Енот• 26 января 2024
Ответ дляЖдушечка
Мой может и диабетик, но настолько умный и красивый, за ним девчата до сих пор падают
ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 января 2024
Ответ дляЗупка_цем
Дякую, я зрозуміла. Дуже часто ми неправильно розуміємо деякі речі.
В мами стоїть другий тип в діагнозі.
А ось у моєї подруги мама недавно померла, був діабет та вона ще зараз обстежилась, зараз в неї також підвищений цукор.
В мами стоїть другий тип в діагнозі.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 января 2024
Ответ дляЖдушечка
Ох, как Вы правы. Не знала о диагнозе мужа, со временем был шок