Metelitsa• Изменено 26 января 2024

Рубрика "а що, так можна було"? Пікалов і служба

В темі Ісідди згадали про Пікалова і Кошового

А це із фб. Я, чесно кажучи, не одразу повірила в те, що читаю.

Виявляється, Пікалов із 28/02/2022 по 24/01/2024 по документах був мобілізований та служив у Нацгвардії

Зараз типу перевівся в інший підрозділ...

Взято тут:https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0...
МАМА НИКИТКИ-2• 26 января 2024
Ответ дляnatlem
Так то тільки нацгвардія, може кошовий на флоті служить або в зсу або в прикордонній службі Недарма ж він ’героя’ отримав,видно має бойові заслуги
’Відчепитися’ від людини, це зробити вигляд, що все ок? Так можна: по документам в нацгвардії з грошовим забезпеченням, а по факту?... Це ок? За таке саджати треба або в штрафбат на нуль. І не лише цю хитрозроблену людину, а всіх причетних до цієї афери.
Ще раз. Пікалов точно служив.
Nat-li• 26 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Он Ренесанс в темі. Ща вона вам розкаже.
Я уже в предвкушении быть закиданной картинками с фейками🤣
автор Metelitsa • 26 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ще раз. Пікалов точно служив.
А Байрактар ньюз коли почав виходити в ефір?
*про те, що від десь служмв, була інформація в період боїв за Київ

Він же ведучий цього проєкту
Реверанс• 27 января 2024
Ответ дляnatlem
Це взагалі стаття. Якщо нікого не притягнуть до відповідальності, то про яку правову державу мова?
Після війни ці ’вояки’ ще за пільгами прийдуть, забираючи їх у тих, хто дійсно воював.
Так і буде.
Бо вже є.
Групу розвідників Горовця більше ніж за рік не нагородили ніяк.
А вони підривали аєропорти і бази противника,перенісши війну на територію росії.Там і загинули.
Ордени тільки проституткам як кошовий
natlem• 27 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я про Пікалов знаю що служив. Перші 3-4 місяці точно. Далі не відслідковувала. Я б ту жирну морду Ар’єва відправила в окоп. Хай би схуд трохи. Підбурювач- популіст хрєнов. Добре сидиться, знаючи що заброньований..
Які ’перші три чотири місяці’? Він майже два роки, аж по 17.01.24 ’служив’ у військовій частині, отримував за це зарплату.
Є тут в темі юристи? Скільки статей одночасно було порушено у цій справі і яка відповідність за це передбачена?
І чому це Арьєв популіст за оприлюднений запит? Держава має знати своїх ’героїв’, такі собі ’Пікалови нашого часу’. Цікаво подивитися на реакцію влади: хто і як буде покараний у цій справі. Залишати таке безкарно точно не можна.
natlem• 27 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ще раз. Пікалов точно служив.
Ще раз: з 28.02.22 по 17.01.24?! У нього унікальна властивість бути одночасно в двох місцях чи як то можливо?!
автор Metelitsa • 27 января 2024
Ответ дляnatlem
Та, кому Ви відповідажте - юрист.
Але є нюанс: вона любить зелених)
Тому і ’не бачить’ нічого поганого)
Реверанс• 27 января 2024
Ответ дляMetelitsa
Навіть не сумніваюсь.
Думаю, посвідчення УБД вони вже з Кошовим мають.
Скоро почнуть мемуари писати про свою війну.
Арестович вже почав писати про бої на Банковій.
Напишуть гниди.Вже пишуть.
Правда ніхто читать не хоче,бо нудить від.....
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2024
Ответ дляnatlem
Я написала те, що знаю. 3-4 місяці. Скількі був чи не був далі я не знаю.
До очищення півночі він точно служив.
автор Metelitsa • 27 января 2024
Ответ дляnatlem
Якби ж то тільки в двох місцях.

Він же і гастролював за кордоном, і у Польші квартал сидів майже повним складом, і тв-шоу постійно виходили, а значить репетирувались і записувались...
і тд, і тд
natlem• 27 января 2024
Ответ дляMetelitsa
Та, кому Ви відповідажте - юрист.
Але є нюанс: вона любить зелених)
Тому і ’не бачить’ нічого поганого)
Та можна любити хоч фіолетових у крапочку. Але так плювати на тих, хто дійсно служить - це за межею. У військовий час приписувати типу ’службу’ - це як? Скільки таких ’мертвих душ’ у батальйонах ’Новопечерські липки’?
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2024
Ответ дляMetelitsa

Він же ведучий цього проєкту
Хз. Не дивлюсь цей шлак. Він ведучий?
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2024
Ответ дляMetelitsa
Та, кому Ви відповідажте - юрист.
Але є нюанс: вона любить зелених)
Тому і ’не бачить’ нічого поганого)
Я юрист. Але є нюанс. Я владу взагалі не люблю. За зелених навіть голосувала
Реверанс• 27 января 2024
Ответ дляnatlem
Всі щурі отримали державні нагороди далеко від фронту.Кошовий, Пікалов і Сердючка. Хто отримав ордени та медалі на День Незалежності (список)
https://glavcom.ua/country/politics/koshovij-pikal...

навіть криваву верещучку нагородили
автор Metelitsa • 27 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Хз. Не дивлюсь цей шлак. Він ведучий?
Я теж не дивлюсь і жодного разу не дивилась.
Але це не означає, що я не знаю про його існування
І так, він ведучий.
На пару із Кошовим (два дебіла ето сіла - так може називатись їх програма)

У квітні 2022 це гівношоу вже точно було в пулі телемарафону..
Щодня!!!!!
Тоді Байрактар був у тренді,як і пес Патрон
Реверанс• 27 января 2024
Генералу Кривоносу - підозра за аеропорт Жуляни. За захист
Як і Марченку.
Нагороди під час війни тільки паяцам і шльондрам
natlem• 27 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Хз. Не дивлюсь цей шлак. Він ведучий?
А як можна було ’служити поки північ не зачистили’, ’3-4 місяці’ і 22 березня 2022 року вже в ефірі бути з першим випуском шоу? Це наскільки треба людей не поважати і за дурнів мати, щоб таке писать?
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2024
Ответ дляMetelitsa
І так, він ведучий.

Щодня!!!!!
Пофіг. Чоловік з ним в березні пересікався і не на курорті. Був під Черніговом.
автор Metelitsa • 27 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Але Ваш чоловік служить без можливості демобілізуватися..
А Пікалов?
natlem• 27 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
22 березня 2022 Пікалов був в ефірі. І не з окопу його вів.
Різниця між ’служити’ і ’пересікатися’ така сама, як між ’герой’ і кошовий.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2024
Ответ дляMetelitsa
А Пікалов?
Таких як Пікалов - легіон. Згадайте майже всі зірки типу «служили»
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2024
Ответ дляnatlem
І? В березні виключно 1 день і це 22 число?
natlem• 27 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Шоу щоденне...
Prervana• 27 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ще раз. Пікалов точно служив.
Где он служил? Я его лично встретила на кассе в Метро на Петровке в первых числах марта 2022 года. Стоял с тележкой хавки ’для семьи’, пока мы с подругой затаривали джипы кормами для животных, крупами и лекарствами для доставки в местность, которая оказалась отрезана от снабжения из-за боев и взорванных мостов
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2024
Ответ дляnatlem
Шоу щоденне...
Ще раз, в березні 1 день чи місяць з 22 почався?
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2024
Ответ дляPrervana
🤦🏻‍♀️ нацгвардія в принципі служить в Київі. Окремий підрозділ десь ближче до 0
natlem• 27 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
З 22 березня стартувало те шоу, на його фейс могли дивитися всі охочі. Не з окопу, а зі студії.
На початку березня його в супермаркеті бачили - вище дівчина відписалася. Порадниця, вона така - не сховаєшся)
То виникає закономірне питання: коли він встиг прослужити ’три чотири місяці точно’? Ви не могли б ТОЧНО вказати про які саме 3-4 місяці ви вище писали?
Sandr1n• 27 января 2024
Ответ дляNat-li
Удивительное двуличие порохоботов)
Ну да ладно, первый раз чтоли)
Це якось виправдовує факт теми?
Prervana• 27 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
На досуге почитайте, чем ведает Имиджево-издательский центр при Нацгвардии, где он якобы служит. Я вот почитала только что, очень смеялась. Медальку за храбрость и молоко за вредность, ага

Те, кто СЛУЖИТ - как ушли ночью 24 февраля из дома так там и не появлялись до момента, пока из-под Киева не свалили кацапы. Мужиков жены не видели, там жопа в мыле была у всех, начиная от штабных, заканчивая ТРОшниками. Не до тележек в Метро было, аж никак
автор Metelitsa • 27 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я знаю, де служить Нацгвардія.
Мій зять був мобілізований до НГ на початку березня 2022 і соужить в даний момент.
Алн він не має можливості під час несення служби таритися по супермаркетах