Кумася• Изменено 1 час назад
Почему люди считают, что они превосходят всех других животных?
Люди умнее конечно, но кроме наличия разума мы ничем не отличаемся от животных. Люди точно так же как и все остальные животные жрут, срут, занимаются сексом и заводят детей. Так ещё и устраивают войны. Разве мы лучше? 90% населения Земли ничего полезного не делает.
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляКумася
А чем это лучше, чем то что люди жестокие? Любое животное жестокое, вы что с Марса что ли)
Да?
Кумася
• 1 час назад
Ответ дляДуболом
Мені. Дітям. Батькам. Друзям. Клієнтам. Перед тим як померти я проживу досить цікаве життя.
Вы к ним вернётесь уже в другом теле? Верите в реинкарнацию?)
Дуболом• 1 час назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Тваринам не потрібні ні будинки, ні операції.
Люди колись самі собі придумали ці проблеми і турботи, придймали якісь сумнівні потреби. То й мають клопіт.
Це блага, а не клопіт. Вони не сиплються з неба, треба трохи зусиль, щоб підтримувати їхнє отримання, але витрати в рази менші за користь.
ЭкстрасенсиХаЯ• 1 час назад
Ответ дляКидстаффовка
Війни це не тільки про людей. Тут ми теж не оригінальні.
Наша перевага в тому, що ми дуже добре пристосовуємося до оточуючого середовища. В дуже широких межах. Завдяки здатності накопичувати і передавати досвід.
Тварини теж потомству передають досвід і навики виживання.
Кішка вчить котят ловить мишей, мишка вчить мишей тікати від кота і тд
Кумася
• 1 час назад
Ответ длябуреЛОМКА
Спитайте це у покидьків російських
Людям надо спуститься с небес на землю. А русню надо вообще стереть с лица земли
Леплю из пластилина• 1 час назад
Ответ дляБарабасиха
Вам тигр операцію зробить? Чи коняка будинок збудує?
Так не всі люди теж це зроблять. Коні корисні у господарстві. А тигри дикі просто)
ЭкстрасенсиХаЯ• 1 час назад
Ответ дляДуболом
Нічого корисного - це ви загнули. Більшість людей все-таки працює.
Ви працюєте для себе і своїх забаганок.
Ви корисна тільки собі
Дуболом• 1 час назад
Ответ дляКумася
Де ви таке побачили?
Кумася
• 1 час назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Так вы сами умрёте и даже не вспомните о них.
Дуболом• 1 час назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Це інстинкти, ніхто нікого не вчить.
ЭкстрасенсиХаЯ• 1 час назад
Ответ дляКумася
А планете нужны люди?
Нн те що не потрібні. Вони небезпечні. Вони її рано чи пізно знищать, якщо планета не очиститься вчасно від них
Дуболом• 1 час назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ви працюєте для себе і своїх забаганок.
Ви корисна тільки собі
Не лише. Але навіть якби лише мені - цього теж було б достатньо.
Леплю из пластилина• 1 час назад
Ответ дляДуболом
Ну так мозок - це все. Це дозволяє створювати цивілізації, інтелектуальний спадок, культурні цінності, що ніяким іншим тваринам і не снилося
А що це значить у масштабах всесвіту? Це тільки для людей важливо
Леплю из пластилина• 1 час назад
Ответ дляКумася
Мабуть якби такими не були не вижили б. Тільки цікаво чому не всі такі
Дуболом• 1 час назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну да. І хіба це мало? Чи погано?
ЭкстрасенсиХаЯ• 1 час назад
Ответ дляДуболом
Ми з вами як на різних мовах говоримо.
Ви не уловили суть сказаного
Кидстаффовка• 1 час назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ми не просто створюємо знаряддя праці, багато тварин вміють це робити. Ми вчимо дітей створювати знаряддя праці і вчити своїх дітей.
Кумася
• 1 час назад
Ответ дляАль де Барановна
Не лучше. Многие люди разрушители.
По какой причине земля таких носит? Они же ее окончательно уничтожат
ЭкстрасенсиХаЯ• 1 час назад
Ответ дляКумася
Так ми всі щодня по краплині вносимо цей вклад.
По якій причині земля всіх нас носить?
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляКумася
Вы же в курсе что такое скотобойни?
Автор, до чого ваша тема? Роз´ясніть бо я не розумію
Леплю из пластилина• 1 час назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Так вже, я хз як вона від цих бомб не розкололась ще
Кумася
• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Из-за людей гибель планеты неизбежна
Кумася
• 1 час назад
Ответ дляSielo
Почитайте Біблію.
Не хочу эту хрень читать, написанную людьми