Майданщица• 26 января 2024
Чем помочь ребёнку? сухой кашель без перерыва
ОРВИ 2 день .сегодня начался кашель
Чучало яблуні• 26 января 2024
картопляним відваром (краще картоплю зі шкіркою) дати подихати довго
Шлях до зірок• 27 января 2024
Я не Врач, но нам выписывали но шпу! Но повторюсь- Я не Врач и лучше их спросить
Valechka-mk• 27 января 2024
Если нет аллергии, то молоко мне единственное что помогает при сухом кашле. Плюс масло какао, но его много нельзя
Чучало яблуні• 27 января 2024
Ще колись лікарка казала, що можна дитині давати ношпу, якщо нічний сильний кашель і заважає спати. Я кілька разів в таких випадках давала — значно менше кашляв. Але це паралельно з основним лікуванням.
Роздратована шкіра• 27 января 2024
Який вік дитини?
Моєму сину 10 років, допомагає пів таблетки ношпи, тепле пиття, можна тепле боржомі без газу, звичайно, що має бути вологе свіже повітря в кімнаті і щоб не жарко було, ще допомагають тантум верде льодяники, фіорда джуніор.
На ніч нам педіатр рекомендує завжди гербіон ісландський мох сироп
Света С Приветом• 27 января 2024
Пишу з нашого досвіду, нам таке призначали, кашель був без перерви.Но-шпа і лоратидин
Але дуже раджу питати в лікаря, бо це дитина.
Сусідка знизу• 27 января 2024
Послушайте дыхание, если на вдохе есть свист, сип, это может быть обструкция. Но-шпа для начала поможет, но завтра обязательно послушаться к врачу и назначит лечение.
Сусідка знизу• 27 января 2024
Если свиста нет, вдох не тяжелый, отлично помогает на ночь молоко с медом, содой и маслом, лучше любых сиропов, кашель сразу успокаивается и ребенок засыпает.
Тримбулька• 27 января 2024
Якщо немає темпи, то я по древньому роблю, ноги пропарити, подихати над каструлею з бурульками сосни, намотати шарфа, шкарпетки й під ковдру пітніти 🥵 ))) або замість інгаляції розтираю грудку, дивлячись який кашель. біля ліжка пляшка з водою, бо сушить тоді серед ночі. В 90 відсотках допомогає.
Безсовісна кума• 27 января 2024
Ношпа
Теплое молоко с содой на кончике ножа
Или теплое молоко пополам со щелочной минералкой (Боржоми, поляна)
Если не пьет молоко, то просто теплое щелочное питье
Антигистаминное на ночь
У нас работало это всегда, назначала врач при сухом кашле. Но если нет спазмов и свиста при дыхании
Теплое молоко с содой на кончике ножа
Антигистаминное на ночь
Скорая помощь• 27 января 2024
Моєму малому гарно допомагає від сухого кашлю Імунофлазід. На ніч Ношпа +антигістамін. Спрей тантум верде.
Булькаю• 27 января 2024
Барсучий жир 1ч.л. после еды 3 раза желательно в день, капсулы действуют не так...
Потринділиця• 27 января 2024
В минулому році тут хтось порадив, дякую йому.
В столовій ложці ( металічній) на вогні , якщо газові конфорки, розігріти чайну ложку цукру ( висипаєте з малої ложки у велику)
До стану жовтуватої карамелі і швидко вливаєте в половину склянки води і розмішуєте.
Виходить на смак як вода зі смаком карамелі. Треба випити поки тепле, можна не залпом.
ЯблокоРаздора• 27 января 2024
Ответ дляМайданщица
Нет
Теж хворіли сухим кашлем, температура. Лікар виписала Аскорил в сиропі, але ми взяли в таблетках 1 пластинку і по пів таблетки розім’явши давала з Пертусіном. Від температури чередувала панадол і нурофен, бо не збивалася. В ніс і горло пшикала мірамістін. Це гарний антисептик, а на смак як вода і не пече. Здоров’я дитинці.
Якщо може сосати пастилки, то ісла, сландіка гнарні пастилки , щоб заспокоїти подразнене горло. Ще хороші і не дорогі таблетки від кашлю антитуссин. Ось його аналог по діючій речові, що можна дітям згідно інструкції