Файна цьоця• 27 января 2024
Чего не спим?
Я весь день была злая (пмс), теперь не спится.
А вы чего?
Сливочная пенка• 27 января 2024
Уже почти.
Я так хочу погадать.
Есть кто? С даром, девочки нагадайте мне свадьбу и детку!
Я так хочу погадать.
Сливочная пенка• 27 января 2024
Ответ дляСмайлик
Ничего не хочется и спать в том числе(
А я хочу покушать мяса. Вкусно приготовленного. Полную ванну горячей воды с пеной, массаж шеи, спины и стоп, на море, и горячего секса с бывшим,..
Хочу наколоти губи• 27 января 2024
Щодня ці питання вночі на форумі)). Були канікули, а зараз донька захворіла, знову режим збився. Та взагалі я сова, лягаю пізно.
Файна цьоця
• 27 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
Правильно, желания - это жизнь
Смайлик• 27 января 2024
Ответ дляСливочная пенка
Это хорошо такие желания) А мне хочется уснуть и не просыпаться. Но и ныть не хочется))
kirpichenko• 27 января 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Щоночі питання
Син захворів,сижу, слава богу що я теж сова
Кучерявочка• 27 января 2024
Я за батьком сумую, і звинувачую себе що він в мене був не доглянутим, що я прийняла його спосіб життя
Кучерявочка• 27 января 2024
Три дні без снодійного, при ночі не сплю
Зарано без ліків, завтра куплю
Ноу коммент• 27 января 2024
Темы почти как до войны...
Мужики, красота, любит-не любит - просто читаю)
Триндю-бриндю• 27 января 2024
Робила, потім посуд мила, потім купалась… Якось швидко вночі плине час.
Метелик• 27 января 2024
Спала ввечері після насиченого дня, не витримала.
Прокинулася опівночі.
Хоча, я завжди лягаю після 4 ранку.
Прокинулася опівночі.
Хоча, я завжди лягаю після 4 ранку.
Мармедадка- шоколадка• 27 января 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Є совість?)))
Какая совесть может быть у ночных жриц?🤣
Хочу наколоти губи• 27 января 2024
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Я вже декілька разів передивилась фото із салатом, ну все потрібно виходити із сайту😀
Дюагональ• 27 января 2024
Немає відчуття приємної втоми після домашніх чи робочих справ😢. Просто болять очі і кипить голова. Збився режим, коли переходила з однієї роботи на іншу. Можу спати з 3.00 до 11.00. Вважаю, що це ненормально. Бісить те, що нікуди не можеш вийти після роботи. Боюся темряви. Чекаю весни. Як більший день, легше мені. Не жерла сьогодні увечері. Бо 82 - це піндець
Коленная ложечка• 27 января 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
И я тоже
Я инженер, меряю от 1• 27 января 2024
А я весь день была добрая. Теперь думаю, зачем?
Не спится от этого.
Ем тефтели, что то жужит... потом тюк, и тихо. Обычная ночь. Дроны над головой, и никаких тревог.
Не спится от этого.
Сиреневенькая• 27 января 2024
Читаю літературу по аутизму ( в мого сина). Досить часто так вночі проводжу час, вдень інші активності, хороші.
Обстановщица• 27 января 2024
А я дані для звіту не можу порахувати, хвилююсь, тому не можу заснути.
Про жіночу мобілізацію думаю, себе накручую.