Лялька в колисці• 29 января 2024

Сквірт

Дівчата чи буває у вас сквірт? З кожним з ваших партнерів?
Результат:
вже голосів: 137
90 (65.69%) Ні, не буває
42 (30.66%) Так, але не з усіма
5 (3.65%) Так, з усіма партнерами
Грушки-яблочки• 29 января 2024
Надивляться порно, а потім сечу за сквірт сприймають.
сказочное_Бали• 29 января 2024
Никакого сквирта не существует.
Есть естественные выделения при сильном возбуждении у женщин. Но при это ничего не брызжет и струей не фонтанирует.
автор Шаленію • 29 января 2024
Ответ длясказочное_Бали
Никакого сквирта не существует.
З цим можна посперечатися. Але це ваша думка, тож нехай буде так😉
автор Шаленію • 29 января 2024
Ответ длясказочное_Бали
Никакого сквирта не существует.
А про те що не фонтанує, то я теж з цим погоджусь, це лише трюк для порно.
Хи хи, ну ну• 29 января 2024
- он уходил....я вслед ему кричала:
- то був лиш сквірт!!!!!!! Я на тебЕ не сцяла!!!!!
автор Шаленію • 29 января 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
- он уходил....я вслед ему кричала:
🤣 розсмішили
Млинці зі смайликом• 29 января 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Нет, то не моча
сказочное_Бали• 29 января 2024
Ответ дляШаленію
Посперечайтеся з гінекологом, якщо самі не в змозі зрозуміти жіночу фізіологію.
Дама с заначкой• 29 января 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Нет, то не моча
То моча. Точка.
sur_sur• 29 января 2024
Але добре, що старість до автора ще не постукала, і є можливість шаленіти)
автор Шаленію • 29 января 2024
Ответ дляsur_sur
Так, звичайно! Це прекрасно! Я мабуть і в старості буду шаленіти😆 чому б і ні?
Сірничок• 29 января 2024
У меня с обычным-то оргазмом трудности. Какой уж там сквирт
sur_sur• 29 января 2024
Ответ дляШаленію
Чоловіка вигнали?
автор Шаленію • 29 января 2024
Ответ дляsur_sur
Чоловіка вигнали?
Звідки?
sur_sur• 29 января 2024
Ответ дляШаленію
Звідки?
З благополучноі сім,і?
автор Шаленію • 29 января 2024
Ответ дляsur_sur
З благополучноі сім,і?
Це якось стосується теми яка обговорюється?
Млинці зі смайликом• 29 января 2024
Ответ дляДама с заначкой
То моча. Точка.
Моча может быть прозрачной без запаха?
Крошечка-хаврошечка• 29 января 2024
Нет, не со всеми
автор Шаленію • 29 января 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Нет, не со всеми
Як думаєте від чого це залежить? Від техніки, чи анатомічних особливостей чоловіка?
Крошечка-хаврошечка• 29 января 2024
Ответ длясказочное_Бали
Никакого сквирта не существует.
Ну если вы этого не испытали, то это не значит что этого нет, какие женщины бывают темные и зашоренные, жесть просто
Тролю як можу• 29 января 2024
Подруга сквіртить каже тупо моча і оргазму або немає або слабкий а чоловік пальцями там шарить і мега довольний, думає що коханець нівроку 🤣 кожен вечір її сквіртує. Вона бідна не знає як заказати що фонтанчик то моча і ніякого супер задоволення ,вирішили що вона буде мовчать хай чоловік тішиться 😂
Крошечка-хаврошечка• 29 января 2024
Ответ дляШаленію
Мне кажется от техники все таки, у меня это было как раз с мужчинами, которые знали что это и балделт когда доводили до этого состояния, многие мужчины та как и женщины не имеют представление что это и как это
автор Шаленію • 29 января 2024
Ответ дляТролю як можу
Так сквірт і оргазм це різні речі. Те що в порно показують то не відповідає дійсності. Так, може бути одночасно сквірт з оргазмом. Але від самого сквірту нема таких яскравих відчуттів, як від оргазму.
автор Шаленію • 29 января 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я теж так думаю, що важлива техніка.
Тролю як можу• 29 января 2024
Ответ дляШаленію
Каже що він там шурує інтенсивно пальцями і їй хочеться пісять і вуаля сквірт 😂 він радий капець 😂
Тролю як можу• 29 января 2024
Ответ дляШаленію
Так навіщо сквірт потрібен тоді? Чоловіки то думають що жінки то так кінчають що аж бризги 😂 після цього про себе думають що мега коханці 😂
сказочное_Бали• 29 января 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Повторяю, пройдите элементарный курс по вопросам женской физиологии и не позорьтесь.
У женщины нет органа, кроме мочевого пузыря, способного выдавать наружу жидкость под напором.
Просвещайтесь.
ЗновЗдоров• 29 января 2024
Автор, не существует сквирта , это выдумки порно индустрии
На этом усе
Можете закрывать тему
Флюорография гуся• 29 января 2024
Ответ дляТролю як можу
А хіба його можна зупинити ?
Якщо моча починає виливатися, то багато і є сморід .
Чи не так ?
Тролю як можу• 29 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
А хіба його можна зупинити ?
Чи не так ?
Я не питала як багато і чи воняє , вона каже моча точно