Марфа Українівна• 29 января 2024

Куди пропав Юрец? Хотіла спитати про деяких селебів хто з них гей, а хто ні...

З´явився би,та пару тем дурнуватих настрочив би. Веселіше би було.Ех....Юра,повернися на Порадницю!
Пишу з калідору• 29 января 2024
спросите у нас, мы все знаем. Антон Савлепов не гей бабы ходят табуном в квартиру, знаю.. сосед.

автор Марфа Українівна • 29 января 2024
А Давід Даміано?
ЯсноВидящая• 29 января 2024
Напишіть в особисті Olenamriya.
Хочу барабульки• 29 января 2024
А L.Кравчук? Сподобалося його останній кліп. Почала цікавитися. Вій дивакуватий трохи. Дуже схуд, та виглядає якось неприродньо.
Партизанка• 29 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Ну, к нему б и я пошла.
Тепличная• 29 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
Він давно вже відкритий гей. Якщо не помиляюся, він сам казав, що саме через орієнтацію його ’вижили’ з шоубізнесу.
Лама_мама• 29 января 2024
А откуда Юра знает, кто там гей, а кто-нет?