Багряна осінь• 29 января 2024

Світ чекає крилатих, 1 клас

Вітаю! В когось діти в 2023році пішли в 1клас по программі "Світ чекає крилатих"? Ваші враження і плани на 2 клас? Будете продовжувати займатися чи напишете відмову від проєкту.
Білка в колесі• 29 января 2024
Ми вже в п’ятому

Yuliya-23• 29 января 2024
перший раз чую про таку програму
автор Багряна осінь • 29 января 2024
Ответ дляYuliya-23
перший раз чую про таку програму
Отож, вона експерементальна в нашій школі, перший рік. В Україні по ній вчаться декілька років. Як на мене, то це такий жах, який не можна передати словами, перевести дитину в інший клас немає змоги( та і бажання)
автор Багряна осінь • 29 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
Ми вже в п’ятому
Ваші враження?? Не шкодуєте?
Білка в колесі• 29 января 2024
Ответ дляБагряна осінь
Ваші враження?? Не шкодуєте?
По начальній школі ні. Гарна вчителька була. Багато творчих завдань, дуже цікавий всесвіт. Література не нудна, гарні сучасні твори проходили. Математика важкувата, але то відносно кожної дитини. За п’ятий клас хвилювалася. Програма об’ємна, багато творчих завдань, проектів. В середній школі пішли до нас сильні вчетелі, тому нормально. Від англійської відмовились, діти працюють по другій програмі. Література не подобається, вся в таблицях без текстів. Тексти по QR-коду, це не дуже зручно. Книг в бібліотеці нема, або не вистачає на всіх дітей по творам які проходять на сьогодні.
Настасья Пицун• 29 января 2024
Така назва теми...Я подумала про ракети...
Нічого дивного. Пів року назад, десь так, вже писали, що трудове навчання переросло в військову підготовку. І найменше, дітей вчать майстерності керування військовими дронами, на тренажерах.
автор Багряна осінь • 29 января 2024
Ответ дляНастасья Пицун
А побачили б завдання, подумали про дурку, чесне слово. Бо нормальної школи там немає.

задумчивая мордочка• 29 января 2024
Ответ дляБагряна осінь
Покажіть. Цікаво
Мотористка• 29 января 2024
У нас школа отказалась после младшей школы, оставили только интеллект и нуш.
Білка в колесі• 29 января 2024
Ответ дляМотористка
Доречі з інтелектом порівнювати не хотілось би, у нас двоє племінників вчаться на інтелекті. Мені не подобається. Дуже часто звертаються для вирішення д/з і я її бачила. Росток, крила,інтелект програми для дітей які будуть вчитися, завдань багато, хоча по ростку та інтелекту можна хоч відповіді в інернеті знайти. В крилах з інтернетом ’глухо’. Подруга дитини вчиться в НУШі. Красота. Все набагато простіше. Багато чого залежить від вчителів.
автор Багряна осінь • 29 января 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Покажіть. Цікаво
Як можна робити завдання,якщо немає самого завдання?Наприклад,укр мова завд 3. Що там треба робити??
автор Багряна осінь • 29 января 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Покажіть. Цікаво
Книжок НЕМАЄ( баквар, читанка і т.д).. Один зошит в тиждень на 4 предмети. В зошиті завдань НЕМАЄ. Стандартн зошитів в косу лінію немає. Пишуть і рахують мало, одна незрозуміла творчість( а враховуючи що онлайн через день, то треба робити акцент на математиці і мові, але ніяк не на творчості). По англійській взагалі біда. Діти самі себе оцінюють, а не вчитель, це називається селфіаудіювання( ну шо моя 6річка там оцінить??)
Татьяна-7e04• 29 января 2024
Мені ця програма дуже подобається. Завдання не пишуться тільки 1-3 чверть 1 класу. Але є окремі методички для батьків, де всі завдання надруковані. Це якщо дитина хворіє і ви самі опановуєте матеріал
Програма спрямована на розвиток критичного мислення . Мій син перший клас вчився по цій програмі, в другому довелось перевести на НУШ по Савченко у звʼязку із тимчасовим переїздом. Остання - це просто деградація в порівнянні з крилами. Тому займаємось по крилах додатково, щоб мати змогу повернутись до свого класу

Так, математика сильна. Для прикладу, друге півріччя 1 класу діти вирішують задачі - знайти ключові слова, записати коротку умову, розвʼязання, відповідь, одиниці виміру. А у нуш по Савченко навіть у 2 класі не пропонується шукати ключові слова, тільки розвʼязання і відповідь.

Тому для дітей, які погано розуміють математику, Крила будуть важкими

Роботу у звичайних зошитах організовують вчителі в будь якій програмі. Відпрацювання прописів, списування і диктантів ніхто не відміняв