Готова до другої• 29 января 2024

Не можу викупити Michael Kors

Вже кілька разів повертиє кошти. Пробувала а-банк й пумб. Спочатку прийняли, прийшов лист, що все ок. А потім вернули кошти. В чаті пишуть що не працюють з міжнародними картками. Підкажіть будь ласка, якім чином ви оплачуєте?
Птица Говоруша• 29 января 2024
Моно. Але я в Америці

автор Готова до другої • 29 января 2024
Чи адреса повинна співпадати? А потім змінити на вірну, чи як правильно?
Tommy гарно викупляється, Coach теж, а з цім проблема. Ніби не Корс, а Ермес
автор Готова до другої • 29 января 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Моно. Але я в Америці
Якщо я поставлю впн повністю на телефон, й зміню загальний ай пі - чи допоможе?
Птица Говоруша• 29 января 2024
Ответ дляГотова до другої
Я не знаю, не спец
Помилуйте мадам• 29 января 2024
Тиждень тому купляла на міст картою приват.
Може, Ви- посередник і багато викупів ?
автор Готова до другої • 29 января 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Може, Ви- посередник і багато викупів ?
Ні, в тому й справа. Тільки для себе. В мене привата немає((
автор Готова до другої • 29 января 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Може, Ви- посередник і багато викупів ?
Ви на міст купляли прям на їх сайті? Я бачила в додатку, що вони пропонують викуп

Щастя-здоровля• 29 января 2024
Ответ дляГотова до другої
Нет не поможет. Что пишут на шу? Выкуп только для американских карт и американского пей пал? Если да, то как не плесать, то не сможете сами выкупить.
Единственный способ вам сделать сейчас пей пал и пробовать через него выкупить, если на шу пишут что так можно выкупить
Помилуйте мадам• 29 января 2024
Ответ дляГотова до другої
Так, сама купляла .
Через 2 доби відшипили.
автор Готова до другої • 29 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Пай пал маю, але теж український. Прив´язала сьогодні до нього картку - не получилося. Можливо потрібно сам рахунок поповнити? Але не хочу ризикувати, щоб не ганяти ті гроші туди сюди.
автор Готова до другої • 29 января 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Так, сама купляла .
Через 2 доби відшипили.
Самі чи через міст. Незрозуміла.
Помилуйте мадам• 29 января 2024
Ответ дляГотова до другої
Самі чи через міст. Незрозуміла.
Сама на сайті Корс купляла.
Не знаю, від свого залежить, бере карти чи ні сайт.
Тут море посередників купляють Мейсіс нормально, а в мене лише на податковий штат і польською картою виходить. Інакше відразу відміни.
oksana11• 29 января 2024
автор, я постійно купувала і також тільки для себе. А потім вони мене також типу блоканули, платежі повертаються. Ось вже роки три не купувала, думаю може знов спробувати
автор Готова до другої • 29 января 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Сама на сайті Корс купляла.
В мене немає іноземних карт((
автор Готова до другої • 29 января 2024
Ответ дляoksana11
Капець!!! Остання спроба з моно залишилась в мене
Помилуйте мадам• 29 января 2024
Ответ дляГотова до другої
То хоть відпишіть, чи вдалось купити.
oksana11• 29 января 2024
Ответ дляГотова до другої
перед тим як світити нову карту, спробуйте створити новий акаунт. З цього вже точно не вийде
автор Готова до другої • 29 января 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
То хоть відпишіть, чи вдалось купити.
Напишу, обов´язково
автор Готова до другої • 29 января 2024
Ответ дляoksana11
Створила

автор Готова до другої • 29 января 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
То хоть відпишіть, чи вдалось купити.
Оформила, чекаю 🤫
Хоча з а банком ніби нормально било, а за кілька годин гроші повернулись
oksana11• 30 января 2024
Ответ дляГотова до другої
Оформила, чекаю 🤫
І ми від Вас чекаємо результат
автор Готова до другої • 05 февраля 2024
Ответ дляoksana11
І ми від Вас чекаємо результат
Я забула!!! Вибачте. Гроші повернулися знову. Подруга дала карту Євро, закордонную. Теж не пройшло. Не знаю, що робити. Треш 🥴
oksana11• 06 февраля 2024
Дякую, що написали. Прикро (