Вітаю.Питання наступне: Якщо подати всі документи на сплату декретних і в цей час змінити прізвище.Чи надійдуть мені кошти,чи краще почекати виплату?І через скільки можуть виплатити допомогу якщо не працюєш?Дякую
_Galochka_• 30 января 2024
Ви що, на укпошті їх отримуватимете?
Картку відкрийте, на неї гроші надходитимуть.
Банкомат паспорт не вимагає
Ответ для_Galochka_
Ви що, на укпошті їх отримуватимете?
Банкомат паспорт не вимагає
Ну просто за даними лікарняного,виписки з ЦНАПУ,картка буде відкрита на одне прізвище,а я його поміняю і думаю вони мене потім знайдуть якось?
_Galochka_• 30 января 2024
Ответ дляІ95
Ну вони ж гроші не на прізвище перераховують, а на рахунок в банку.